Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ceymey merhaba,
Fotolarını merakla bekliyoruz. Öncesi ve sonrası. Sonra da yorumlarımızı yazıcaz :)))

Normal cnm merak etme. sen de aynı benim gibisin, ben de evde yatarken herşeyi sorun ediyordum. müthiş bir panik halindeydim ve sürekli kendimi dinliyordum. Yemek yerken mimiklerini oynatıyorsun bu yüzden sızlar tabi. Bu yüzden sıvı şeyler yemen gerekiyor zaten. Bende zonklama çok nadir oldu. O da şiddetli bir mimik yaptığımda veya hapşırdığımda. Aynı şeyleri yaşamasam bunlar geçecek demezdim ama emin ol geçecek. Biraz daha sabret çoğu bitti azı kaldı.

sağol canım ya bıraz rahatladım devamlı doktoru arayıp rahatsız etmek ıstemıyorum bu sorularla, benım için onemlı olan bu yaşadıklarım normal olması,sende soyledın benı rahatlattın. tekrar teşekkur ederim.

kızlar bende fotolarınızı merak ediyorum ama nerden bakıldıgını bılmıyorum soyleyeblrmısınz:)

sağol canım ya bıraz rahatladım devamlı doktoru arayıp rahatsız etmek ıstemıyorum bu sorularla, benım için onemlı olan bu yaşadıklarım normal olması,sende soyledın benı rahatlattın. tekrar teşekkur ederim.

Önemli deil cnm 100 mesaja ulaşsam sana telime de verirdim. Ordan konuşabilirdik ama hala özel mesaj atamıyorum.

kızlar bende fotolarınızı merak ediyorum ama nerden bakıldıgını bılmıyorum soyleyeblrmısınz:)

İlgili kişinin isminin üzerine sağ tıklayıp, profiline gidiyosun orda oluşturduğu albümler kısmından tıklayıp bakabiliyosun ama belli bir mesaj sayısını 25 di galiba doldurmuş olman gerek ve bazende o kişinin seni arkadaşı olarak eklemesi gerekiyor.

kızlar mrb amelıyat olalı bugun 6. gunum ve agrılarım gectı cok sukur ilk 3 gun zorluk ceklıyor ama sonrası guzel olcak ıns alcım cıkmadı daha yarın alcım degscek inşallah. hepimizin istedgı gbı burunları olur:)

Edd evet bende merak ettim sen kime oldun ameliyatı?

teşekkurler gozdecim, walla bu kadar acı cekceğimi bilseydim kalkışmazdım bu işe, sonrası cok sancılı bır serecmiş, ben hiç bilmiyodum, gerçektende burnumda o kadar sorun yoktu ama takmışız bıkere, gerçi içi çok sorunuymuş ameliyatda cok uzun surdu zaten. inşallah su tamponlardanda sorunsuz bır sekilde kurtulurum.

çokmu acı cektın hadı ya kesınlıkle bende oyle olucam mafoldum ben yha kı agrı sızıdan olcem gıbıme gelıo bırde acık amelıyat yandık kısaca cnm vallahı suanda gel gıt yasıorum acaba muhammede olsammı olmasammaı baskasınamı olsam 5 bın tl degermı:S

çokmu acı cektın hadı ya kesınlıkle bende oyle olucam mafoldum ben yha kı agrı sızıdan olcem gıbıme gelıo bırde acık amelıyat yandık kısaca cnm vallahı suanda gel gıt yasıorum acaba muhammede olsammı olmasammaı baskasınamı olsam 5 bın tl degermı:S

hala çekiyorum walla. yanı bu acıların doktorla alakası olduğunu duşunmuyorum, burnumuzun sorunlarının ne kadar çok olmasıyla ilgilidir. belki senin içinde cok sorun yoktur.

ceymey sen yan falan yatmışmıydın, acaba bu gece (3.gecem) yan yatabılırmıyım bıde normal yatış pozisyonunnda

yok cnm atelin çıkmadan sakın yatma. burnun hamur gibi şuanda bi 15 gün geçsin öyle yatarsın. ben öyle yaptım. bu forumda başka yazılanları da takip ettim herkes öyle söylüyor.

kesınlıkle vazgecme bende acık teknıkle oldum be 2.ayım cok rahat ve memnunum ılk hafta azıcık zorlanıcaksın sonrası cok kolay sımdı ıstedıgım herseyı yapabılıyorum:KK51:

hala çekiyorum walla. yanı bu acıların doktorla alakası olduğunu duşunmuyorum, burnumuzun sorunlarının ne kadar çok olmasıyla ilgilidir. belki senin içinde cok sorun yoktur.

yha burun komple kesılıo kırılıo cnmmm vallaı ben maffoldum bende ocagın basında yada sonunda olucam kesınkez yada aralık sonu yanı suanda olsamda bıtse dıorum suanda baskasına mı gtsem dıorum umay ne dıosun gııdyımmı muhammedı bırakmıyımmı deger mı gercı sender gormedınkı alcı cıkınca nasıl bır sekıl alıcak acABA cnm vallahı acı cekıosun ama sonucu dusun sadece sonucu sen kalkık mı yaptırdın?duzmu ıstedın

kesınlıkle vazgecme bende acık teknıkle oldum be 2.ayım cok rahat ve memnunum ılk hafta azıcık zorlanıcaksın sonrası cok kolay sımdı ıstedıgım herseyı yapabılıyorum:KK51:

sen kıme oldun acaba yha bırde fazla bır sorun yok ıden dıosun nıe acık oluorum yha su ınternette yayınlanan vıdeoları ızlemeyın asla amlyat olanlar o yuzden cok asırı korkuyorum acıkdan yha yha sımdı dıorum suna gııdyım buna gıdıyım dıorum sımdı muhammed sey demıstı burun bu olene kadar kullanıcaksın:Ç:KK70: fılan yanı n2 ay daha bekleyımmı:S Allahım yarabbım gıdıcem kredı cekıcem:KK70:

X