Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bende 16 gün sonra muhammet beye ameliyat oluyorum lady cnm senin burnundaki şiş çok mu belli yada saana mı öyle büyük görünüyo ekledim seni belki sana öyle geliyodur

herkesi böyleee sarstımmm kusura bakmayınnn kızlarr daha 20 gün oldu ben biraz paniğimde yaniii sizidde panik yaptım rahat olun sakinn olunnn benim gibi panik yapmayınnn

3 tane koydum resimler eksik gelince gerisini de ekliycem :KK66:

Ceymey canım baktım resimlerine inan gerçektan çok güzel olmuş. Yüzüne gayet yakışmış ve çok doğal gözüküyor. Hem önden hemde yandan güzel gözüküyor. Güle güle kullan canım yeni burnunu :)

cnm valalaı foto gorebılırsek oncesı ve snrası bır yorum yapalım umay senın alcın cıktımı cnm

kızlar tamponlarım cıktı ve hiç acımadı :)
kurtulduk eziyetten... sanki bı burnum tıkalı gıbı geldi ama bakalım acılır belki, doktor beyin yanında acıktı ama sımdı sankı ıcı dolu.

Umaycım canım acımadı demek :) çok sevindim...

canım ya ben sımdı doktoru aradım, burnum tıkandı nefes alamıyorum dedim, kan bırıkmesı olmuş olabilir dedi, gormem lazımdedi 11 gıbı hastaneye gıdeceğiz birazdan bakalım tıkanmışsa ne yapacak onuda bılmıyorummm

Umaycım gittin mi doktora? Ne dedi peki niye tıkanmış? Ne yaptı merak ettim.

Umaycım gittin mi doktora? Ne dedi peki niye tıkanmış? Ne yaptı merak ettim.

evet gıttım.bitanesi soylemesi ayıp sumuk dolmuş onları temizledi, oburunun ıcınde odem gıbı bı şişlik var genelde alerjik bunyelerde olurmuş, yuzumun şiştiği ggıbı orasında şişebilirmiş.

hadı bakalım alcı cıkar cıkmaz foto beklıoruz :) sıslıklerın ne alemde??

TAMAM inşallah koyulcak kadar olur :)
şişliklerim cok az kaldı alt çeneme kadar yayıldılar inşaallah bırkaç gune kadar gecer,gozumun altındaki morluklar sardılar pek morluk kalmadı
sen karar verdinmi kime olacağın konusunda

Ceymey canım baktım resimlerine inan gerçektan çok güzel olmuş. Yüzüne gayet yakışmış ve çok doğal gözüküyor. Hem önden hemde yandan güzel gözüküyor. Güle güle kullan canım yeni burnunu :)

Teşekkürler cnm, en çok çektiğim sıkıntılara değdiğine seviniyorum. Kendi makinemle de çektiğim resimleri koyucam birara.

şişliklerim cok az kaldı alt çeneme kadar yayıldılar inşaallah bırkaç gune kadar gecer,gozumun altındaki morluklar sardılar pek morluk kalmadı

Geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşirsin ayrıca bugünle birlikte kaçıncı gün umaycım

6.gunum canım walla gunler boyle saya saya nasıl gececek bılmıyorum 365 gun geçer mi?

tabiki geçer cnm ömür bitiyo geçiyo herşey geçiyo göz açıp kapatıncaya kadar demiyorum yeni burnuna alışana kadar zaman zor geçer alıştıktan sonra bi bakmışsın 2 yıl olmuş :)

ceymey
canım bende resimlerin hakkında yorum yaptım albumune cook guzel olmuş gerçekten.
dikiş olayı nasıl olyo ceymey, kaynayanlardan mı bizim dikişler, yoksa alacakmı dr bey.

valla pazartesı yenıden gorusuceım muhammedle herkes 5 bın tl cok fazla dıo bunu soylıyen kısının bıle mılyonları var sok oldum nasıl fazla dıe fılan valla ınsallah cabuk gecer olur olur koyulcak kadar yha bence burun ılk alcıdan cıkınca seklı o sadece daha narınlesıcek sekıl bırazcıkdaha kıbarlasıcak yanı

ceymey
canım bende resimlerin hakkında yorum yaptım albumune cook guzel olmuş gerçekten.
dikiş olayı nasıl olyo ceymey, kaynayanlardan mı bizim dikişler, yoksa alacakmı dr bey.

teşkürlerrrrrrrr :) burnunun altındaki dikişleri alıyor doktor. içerdekiler ise kaynayanlardan.

X