Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Candela sende mi Myhammet beye ameliyat olacaksın? Hangi hastane ve ücret ne kadar senin?

evet evet bende muhammet beye olucam incirli ethica da zaten evime de taxiyle 5 dk. bakırköy meydan da oturuyorum ben.1 gün kalmayı dusunuyorum ben hastanede. evin daha rahat oldugunu dusunen arkadaslardan ziyade ameliyat sonrası hastanenin daha raht olacagı kanısındayım.. fiyat konusunda yorum yapmasam acaba darıltmam sizi degilmi ? :)

evet evet bende muhammet beye olucam incirli ethica da zaten evime de taxiyle 5 dk. bakırköy meydan da oturuyorum ben.1 gün kalmayı dusunuyorum ben hastanede. evin daha rahat oldugunu dusunen arkadaslardan ziyade ameliyat sonrası hastanenin daha raht olacagı kanısındayım.. fiyat konusunda yorum yapmasam acaba darıltmam sizi degilmi ? :)

Candela senin ameliyat tarihin ne zaman

ben muhammet doktorun yaptığı burunlardan 2 kişinin kini gördüm ve çok beyendim çok güzel olmuş güzel olmanın dışında tam benim istediğim gibi nasıl anlatayım burunlarda bir tatlılık var bitane kavis yapıp kaba saba bir burun yapmamış ressam gibi çizmiş sanki ama gel gelelim yaptığı burunlar biraz sorunluymuş acaba onlara istenilen şekil vermek vs sanki bana daha kolaymışta o yüzden güzelmi olmuş acaba demek geliyo içimden bu doktora yokmu acaba küçük burunlu ama sorunlu biri amel olan öyle birini görürsem bu diycem çünkü

Son düzenleme:
31ekim pazartesi. bu önümüzdeki pazartesi yani canım..

mbildi , ben hiç sorunlu burun duymadım muhammet beyde. kendisi kbb cı ztn.. sorunlu burunun kim oldugu konusunda bilgi verebilirmisin

Son düzenleme:
muhammet beyin yaptığı estetikleri gördüm hiçbitanesinde kafama soru işareti takılmadı adam gerçekten yapıyo canlı canlı gördüm ben ceymey i hiç pişman değil ve gayette güzel durmuş inşallah herkes istediğine kavuşur

sorunlu derken yanlış anlaşılmayayım diye yazmak istemiyorum benim burnum küçük fakat şeklini beyenmiyorum gülerken garip bi şekil alıyo sabit durduğumda çok güzel ama gülünce iğrenç burun kasları fazla çalışıyo galiba bende hani fazla kıramaz vs ya ondan benim tipimde biri varmıdır acaba diyorum kemerli değil yani kemerli olmayan demek stiyorum sorunlu derken ameliyat sonrası demiyorum maşallah hepsinin burnu süper çok beyendim öncesini diyorum ben

Son düzenleme:
:))) mbildi çok karısık yazıyorsun. bi sakin sakin yazsanda anlasak arkdasım . net konusmadıgın icin yanlıs anlasılıyorsun

diyorumki bu doktora küçük burunlu olup şeklini beyenmeyen ameliyat olmayı isteyen biri varmı benim o tarz birini görmem lazım 2 kişiyi gördüm çok beyendim fakat burunları bana benzemiyor karar vermek açısından bana benzeyen birilerini arıyorum yani problem olarak bana benzeyen

Son düzenleme:

Candela muhammet bey cogunlukla ıncırlı ethıca da mı oluyo bi çok hastanede calışıyomuşta kafam karıstıdaa :):KK37:

diyorumki bu doktora küçük burunlu olup şeklini beyenmeyen ameliyat olmayı isteyen biri varmı benim o tarz birini görmem lazım 2 kişiyi gördüm çok beyendim fakat burunları bana benzemiyor karar vermek açısından bana benzeyen birilerini arıyorum yani problem olarak bana benzeyen

merhaba anladım ne demek istediğini tam olarak. DOktorla görüşmeye gidersen zaten yaptığı birçok burnu gösteriyor. Kendini bu şekilde ifade edersen sana da mutlaka gösterir. Binlerce ameliyat yapmş bir dktor illaki vardır senin tipinde burunlar.

Candela muhammet bey cogunlukla ıncırlı ethıca da mı oluyo bi çok hastanede calışıyomuşta kafam karıstıdaa :):KK37:

3 hastane söyledi. nişantaşı amerikan hastanesi , bakırköy acıbadem , bakırköy incirli ethica.. sen karar veriyosun. fiyatlarıda değişiyor hastaneye göre. görüşmede zaten ayrıntıyla bilgilendirir seni.kendi ofisi var.bahcelievler metroportun yanında busidence.7.katta

3 hastane söyledi. nişantaşı amerikan hastanesi , bakırköy acıbadem , bakırköy incirli ethica.. sen karar veriyosun. fiyatlarıda değişiyor hastaneye göre. görüşmede zaten ayrıntıyla bilgilendirir seni.kendi ofisi var.bahcelievler metroportun yanında busidence.7.katta

çok tşkr edrımm canımm :)

rica ederim.. nedemek :) simdilik bende ki bilgi bukadar ameliyat olduktan sonra gerisi inşallah. sizede gorusmek kalıyor artık..

benim alçı çıktığında 3 yerde delik şeklinde sanki böyle kocaman siyah nokta deliği gibi olmuştu. alçı çıkar çıkmaz kanamaya başlamıştı zaten ama benimki alerjiden mi yoksa havasızlıktan mı bilmem ama 3-4 gün batikonla gezdim o yaraları kurutmak için.
eğer acil bir durum olsaydı doktorun emin ol müdehale ederdi.
bu arada ben muhammed beyin hastası değilim, izmirde cem beye oldum. sadece mesajın ilgimi çekti ondan..
ameliyat olmuşlara veya olacaklara nice cici burnuşlar diliyorum :21::21::21::118::118:

cok tesekkurler tatlım senı ekledım sorularm var daha :)

benim alçı çıktığında 3 yerde delik şeklinde sanki böyle kocaman siyah nokta deliği gibi olmuştu. alçı çıkar çıkmaz kanamaya başlamıştı zaten ama benimki alerjiden mi yoksa havasızlıktan mı bilmem ama 3-4 gün batikonla gezdim o yaraları kurutmak için.
eğer acil bir durum olsaydı doktorun emin ol müdehale ederdi.
bu arada ben muhammed beyin hastası değilim, izmirde cem beye oldum. sadece mesajın ilgimi çekti ondan..
ameliyat olmuşlara veya olacaklara nice cici burnuşlar diliyorum :21::21::21::118::118:

tatlım sende de aynı sey olmus alerjı batıkondan sonra kabuk ızlerı kac gunde gectı pekı bana alcı koymadım alerjı yaptı dıye cildim de bı kotu oldu benım :KK43: yarın cıldıyeye de gıdecgım sana da sorıyım dedım

tatlım sende de aynı sey olmus alerjı batıkondan sonra kabuk ızlerı kac gunde gectı pekı bana alcı koymadım alerjı yaptı dıye cildim de bı kotu oldu benım :KK43: yarın cıldıyeye de gıdecgım sana da sorıyım dedım
hemen hepsi 5-6 gün içinde geçti canım. 1 tane kaldı sadece o da sanki uzun zamandır çıkmayan siyah nokta gibi oldu ama siyah nokta değil.:KK16:

hemen hepsi 5-6 gün içinde geçti canım. 1 tane kaldı sadece o da sanki uzun zamandır çıkmayan siyah nokta gibi oldu ama siyah nokta değil.:KK16:

kotu duruo mu pekı delindi gbi burnum :KK43: cok uzuluyrum ,dun doktorum batıconlu bez koyup bantladı ustunu kabuk baglamıstr heralde suanda :KK43:

daimagozde yanlıs anlamazsan beni gozume takılan birsey soylemek istiyorum. hemen hemen butun doktor onerilerini okumaya calıstım.ve sayfalarda senin yazıların ozellikle dikkatimi cekti.doktorlardan bahsederken sanki senin arkadasınmıs gibi konusuyorsun. sonucta senin akranın degil ve bahsettigimiz isimler doktor. öyle alalade isimlerinden ziyade bi bey yada muhammet doktor diyebilrsin .sonucta babanın oglu degil bu kişiler. bukadarcık saygıyı haketsinler diye düşünüyorum.. amacım kavga cıkarmak degil fakat uslubunda değişik geldi ne biliyim...

benım uslubum boyle ayrıca ısımle hıtap etmem saygısızlık anlamınada gelmıyor babanın oglu deıl demıssın uslub benım uslubum yanı bu sekılde deıstıreemem okuma benım yorum ları madem bu kadar sınır olmussun

Son düzenleme:
X