mutfak dekor

nehiirr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
3
0
merhaba , yakında yeni evime taşınıyorum. mutfak dolaplarımı sadece beyaz mebran kapak yaptırıyorum. tezgah konusunda kararsızım star galaksi siyah granit yada süt beyazı çimstone düşünüyorum. yanlız siyah renk tezgah kullanan arkadaşlar kireç lekesi nedeniyle önermiyorlar. çok kararsız kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.:44::44:

Son düzenleme:
ben de yeni mutfak yapıyorum, senin bir sene önce bu çektiklerinle şu an karşı karşıyayım. çok az vaktim kaldı, artık seçmem lazım ama bir türlü karar veremiyorum. dolap kapaklarım parlak beyaz mebran olacak. çimstone da kararsızım, siyah mı olsun, beyaz mı olsun diye.. siyah çok güzel görünüyo ama zamanla kireçli bir görüntü falan oluşuyor mu. sen hangi renk yaptırdın, artıları ve eksilerini bana söyleyebilir misin tezgah ve mutfak arası konusunda.

pardon ben mesajı bir yıl önce yayınladın diye yanlış görmüşüm. sanırım mayıs da yayınlamışsın. 1 yıl olmasa da kullandığın zaman zarfında tezgah ve mutfak arası için önerilerini bekliyorum. şimdiden teşekkürler..

X