mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri

biraz eski bi konu ama ben de fikrimi söyleyeyim dedim. Cif in mutfak için sprey şeklindeki temizleyicisi var. sarı şişede. ben onu sıkıyorum bol bol. tele falan da gerek kalmıyor. ama ankastre ürünlere gelmesin aman dikkat. leke yapıyor su lekesi gibi ama kalıcı senağlama

bayanlar size önerim mistır masıl valla okunduğu gibi yazdım :uhm: şu an hatırlayamadım nasıl yazdığını..hemen söküyoryağ leklerini..deneyin..limonlu olan hemde çok güzel kokuyor

bensize kesin bir çözüm yazayım kızlar bilmiyorumkismile loc adında kesinlikle kimyasal içermeyen bir tür temizlik deterjanı çıktı internetten araştırın...istediğiniz her yeri üstelik bebekli evler için kesinlikle kimyasal yok...banyoyu tuvaleti odalarınızı dolapları pencerelerinizi çok çok çok iyi temizliyor....hemde dezenvekte ediyor...bir araştırın derim denemeye değer bir ürün...zemuszemusben locu suya döktükten sonra birzcık beyaz cif döküyorum suya sonra siliyorum pırıl pırıl oluyor...cifi de peeling etkisi yaratsın diye koyuyorum kaydirigubbakcemile5 ayyyy çok reklam yapmışım :)

bensize kesin bir çözüm yazayım kızlar bilmiyorumkismile loc adında kesinlikle kimyasal içermeyen bir tür temizlik deterjanı çıktı internetten araştırın...istediğiniz her yeri üstelik bebekli evler için kesinlikle kimyasal yok...banyoyu tuvaleti odalarınızı dolapları pencerelerinizi çok çok çok iyi temizliyor....hemde dezenvekte ediyor...bir araştırın derim denemeye değer bir ürün...zemuszemusben locu suya döktükten sonra birzcık beyaz cif döküyorum suya sonra siliyorum pırıl pırıl oluyor...cifi de peeling etkisi yaratsın diye koyuyorum kaydirigubbakcemile5 ayyyy çok reklam yapmışım :)

annemde var kullandim,hosuma gitti bi damlasi bile yetiyor..birde bitkiselmis.

evet loc annemin en sevdiği temizlik ürünü herşeyde kullanıyor,ayrıca eşyalara hiç zarar vermiyor renkliler beyazler herşeyde kullanıyor.bir damlası yeterli dep mutfak dolaplarını onla sileriz.halıları sileriz,koltukları sileriz,ayakkabıları ya akla ne gelirse ve ayrıca da pırıl pırıl yapıyo.üstelik 3 yık kullanıyoruz bir şişeyi şişe konsantre olduğundan.fiyatta çok ucuz 3 yık kullanıldığundan fiyatı:13 tl

kimyasalların insan sağlığına verdiği zararı düşünürsek fiatı çok ucuz bile...ben bebek odasını güvenle silebiliyorum her yerde tek deterjanla işi kurtardım zemuszemus

ben bim in güldal yağçöüzücüsünü kullanıyrum anında yağı indiriveriyor
ama loc u dolap pencere genelde toz is kir silmek için kullanıyorum yağçözme etkisi de var mı

evet loc annemin en sevdiği temizlik ürünü herşeyde kullanıyor,ayrıca eşyalara hiç zarar vermiyor renkliler beyazler herşeyde kullanıyor.bir damlası yeterli dep mutfak dolaplarını onla sileriz.halıları sileriz,koltukları sileriz,ayakkabıları ya akla ne gelirse ve ayrıca da pırıl pırıl yapıyo.üstelik 3 yık kullanıyoruz bir şişeyi şişe konsantre olduğundan.fiyatta çok ucuz 3 yık kullanıldığundan fiyatı:13 tl
uc yik ney :uhm:uc yikamami anlamadim

davlumbaz ve dolaplardaki zor yağları çıkarmanın en etkili yolu yağ çözücü kullanmak ben yağ sökücüyü sıkıorum sonra bekliorum biraz sonra eldiven mutlaka takıp bulaşık süngerinin sert kısmıyla ovuyorum tertemiz oluo ilk günki gibi hatta bide kullandığım en ii markalar marc yağ çözücü(mavi içindeki sıvı) bide clio yağ çözücü bunların ikisini tavsiye ederim şiddetlea.s

ben bim in güldal yağçöüzücüsünü kullanıyrum anında yağı indiriveriyor
ama loc u dolap pencere genelde toz is kir silmek için kullanıyorum yağçözme etkisi de var mı
evet var cnm:2: temizlikle ilgili herşeyde etkili ben çok çok memnunum...

kızlar ekodostun yağçözücüsü bir numara çözmeyeceği yağ yok,hatta hertürlü lekeyide çıkarıyor.Küçük çocuğunuz varsa bu üründen kesinlikle edinmelisiniz derim.

Arkadaşlar ben amway in fırçalı olan fırın temizleme ürününü fırınımın yanlarına da sürdüm ama iz kaldı nasıl çıkarırım acaba bana yardımcı olur musunuz?:KK58:

Bende aynı dertten yakınıyordum ama eşim geçen gün bi yağ sökücü aldı. Levent diye bir markanın yağ çözünü sulandırıp sprey olarak kullandım ve özellikle temizlik esnasında sıcak suyla sulandırdım bırakın dolaplardaki yağı firitözümü temizledim yeni alınmış gibi oldu. Sizlerede tavsiye ederim

Canım bende aynı dertten muzdariptim ta ki buharlı bir temizleyici alana kadar.Önce bir arkadaşım aldı ve çok memnun kaldığını söyleyince ben de aldım.İyi ki almışım inan hayatım kurtuldu,şimdi hiç bir yerdeki yağla uğraşmıyorum iki fıs fıs her yer mis gibi oluyo,çevremdeki her kese tavsiye ediyorum hatta böyle bir başlık bile açtım ama cevap yazan olmadı.Gidipte 1000,1500 tl vermek hiç akıl karı değil,ben bu işi 220 tl ye çözdüm.

konu biraz eski ama cevap vermeden geçemedim,,hepimizin baş belası mutfak yağ lekerli,,bende araştırırken birisi vanish kosla ile sildiğini yazmış bende dün vanish kosla ile cifin çamaşır suyu katkılı olanını karıştırıp sulandırmadan sildim 15 dak bekledikten sonra durulayıp kuruladım,,gözlerime inanamadım ya senelerdir denemediğim şey kalmadı,,yağ çöz falan hepsi,,dünden beri bakıyorum ışığı açıyorum kapağı çeviriyorum yok yok yok,,,gitti yağ lekeleri,,,,:21::21::21:

amwayın zoom adında bır deterjanı var!!mutlaka deneyın!!farkı goreceksınız!eskıden mutfak dolaplarını üsene üsene zorla 2 ayda bır sılerdım!sımdı ıse 15 gınde bır dolanıverıyorum!!!!!cok kolay!!cıkan suyun rengını gordukten sonra onbes gune sılersınız zaten!!aynı deterjanla aspirator fırında sılıyorum!!

O lekeleri benden iyi bilemezsin canim kiracimiz cikinca biz gectik eve aman allahim en üst dolaplara kulplarin icine menteselere kadar katran katran yag olmustu. Anwayin Owen Cleaner yağ sökücüsü firin ici temizleyicisi var. Özel fircasida var icinde aliyosun sürüyosun yagli yerlere resmen süzülüyor yaglar 5 dk sonra yillanmis dahi olsa. Daha simdi mutfak kulplarini söküp temizledim. Titizim biaarzzz :KK70: 18 lira hemde yillarca kullanirsin ve bana bol bol dua edersin :)

X