Mutlu olmadığınız bir evliliği sürdürebilir misiniz?

iyi dilekleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. kırmadan dökmeden ne güzel yazmışsınız. vakit ayırmışsınız. çok sağolun🙏🏻 yine linçlenicem söylediğim için ama sonuçta eşim o yüzden gocunmuyorum. eşimden hiç ayrı kalmamıştm bu zamana kadar o sebeple daha ilk günün gecesi bile çok huzursuz hissettim. o da zaten beni bırakmadı her gece geldi durdu. ben onla gitmeyince de ilk gün evin önünde arabada yatmış ertesi gün de o bizle kaldı. çok ironik oldu yani. eve eşyalarımı almaya geldim ama bu süreç beni çok yıprattığı için bi şeytan uğraştı sanki evdeyken. özellikle ilaçlarımı ayıklarken içsem de kıysam mı canıma diye bi düşündüm. geride perişan olacak insanları düşünerek ve özellikle Allah korkusundan yapamadım tabii ki. koltuğun önünde ağlaya ağlaya uyuyakalmışım. eşim gelmiş. beni öyle görünce bi anda koştu ayak sesine irkildim önce bide o kadar ağlamışım ki gözüm açılmadı şişten, zorla açtım baktım nefesimi kontrol ediyor önümde ilaçları görünce korkmuş dediğine göre. halbuki horul horul uyuyordum o an kaç gecedir uyuyamadım ondan heralde. zorla odaya götürüp yatırdı. sıcak su torbası getirmiş biraz hastaym diye. onu verdi gitti. sonra yine geldi yemin ederim çok şaşırdım eşim hayatında ilk kez çorba yapmış baktım tepsiyle getirmiş bana sesleniyor kalk bişeyler ye diye. bayadır da yemek yememiştim sanki hissetti. avukatı söylediğimde başta inanmamıştı da bugün avukatımın msjını ss olarak attım anlaşmalı boşanmak isterse diye başlayan bir msj atmıştı, sonra şarjım bitti zaten o da bunu görünce direkt eve gelmiş. Çok muallakta kaldım açıkçası ben de ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Eşimi çok seviyorum ama çok fazla inatçı. Annemin evine kadar geliyor ama asla geri adım atmıyor burnundan kıl aldırmıyor. Ama ayrıymışız gibi de davranmıyor. ilk kez bugün işte biraz yelkenleri suya indirdi. çorba olayına hala şoktayım tabii.. kayınvalidemler sürekli arayıp duruyor demek konu oraya kadar intikal etmiş😅 ama sonuç hala belli değil
Valla halinize çok üzüldüm hemcinsim olarak.
Bir çorbaya çocuk gibi sevinecek duruma gelmişsiniz yazık size.
Kendinize layık gördüğünüz hayat bu demek.
Yelkenleri suya indirse ne olacak 2-3 ay adam eski haline dönecek.
Onemli olan şey zihniyettir.
Üzgünüm ama eşinizin zihniyeti kadını hizmetçi gören kafa ve bu tipler değişmez asla.

Benim ex kocada senin gibi evde her şeyi benden bekliyordu. İkimizde çalışıyoruz ama beyfendi eline ise sürmek istemiyor ama maaş da gelsin istiyordu .Çok kavga ettik , başka sebeplerde vardı beni hastaneye götürürken muayene ücretini hesaplıyordu son radde o oldu .Boşandım ona ve ailesine hizmet etmiyorum , süper.Ondan beklentim yardım etmesini istiyordum.Yemek vs bendeydi sevdiğime zevkle yapıyordum. Ama beni köle olarak gördü ve olan ona oldu .Ailesinin evine yerleşti ben de arkadaşımla kalıyorum. Mutluyum çok şükür yeni bosandigim için adapte surecindeyim .Ama size şuan merhamet etmeyen insanı gönderin , benimki de merhametsizdi .Kurtuldum.

Bu bosanma erkeklere zarar veriyor aslında benimki annesinin yanina aile evine gitti İyi oldu , ordaki tantanayı sevmiyordu .Mahkemede görseniz erkekleri kedi gibi eşlerine bakıyorlardı. Zamanında kıymet bilmeyenin sonu böyle olur .

X