Mutsuz evlilik

Oncelikle bahaneleri kafanizdan atin. Aileniz cevre vs. etkenler olmasa ne yapardiniz. Once bunu sorun kendinize.
Suanda sordum samimiyetle cevabi yok cunku icerisinde bulundugum durumdan nasil cikarim bilmiyorum.. Insanlar en basiti hosnut olmadigi yeri terkeder o mekandan ayrilir gider fakat sizinde anlayacaginiz uzere sevgimin azaldiginin farkindayim ama bitti tamamiyle diyemem cekmektende bu hali yoruldum evlendigim adam o kadar gamsiz ki su gun ayrilsam bunun yukude tek basima omuzlarimda kalacak sinir harbi yasadigimdan gucsuz hissediyorum

Cok yeni evlisiniz. Sizin icin sorun olan esiniz icin onemsiz.. Sizde bosvermeyi ogrenin.. Hayat zaten zor siz dahada zorlastirmayin... Akisina birakin.. Su akar yolunu bulur... Zamanla duzelecegine eminim.. Evliligin bu zamanlari hep zordur. Insan icinde bir savas vrrir.. Inadi tutar.. Kirilganligi tutar.. Ama zamanla alisiliyor herseye..

Eğer birazcık kendine değer veriyorsan otur adamakıllı düşün 27 yaşındasın bi ömrü bu şekilde feda ve de HEBA edecek misin?? Etmek istiyor musun??
Cvp evetse sana kolay gelsin
Yok hayırsa dik dur ve önüne bak tüm faktörleri bi kenara at kendin için en dogru olanı yap

Bende çok kafaya takan biriydim. Eşim ailesi falan çok uzerlerdi. Günlerce yemez İçmez ağlama krizlerin girerdim. Arkamdan konustuklarini duysam vay bunu nasıl yaparlar diye kendi kendime hasta olurdum.
Birgün tesadüfen birsey okudum ve o benim miladim oldu. Bizi üzen şey insanlar değil onlara verdigimiz değer. Aslında o değeri haketmiyorlar. Değerli bir halinin üstüne oturtuyoruz onları haliyi altlarından çekip alın. Çünkü o haliyi haketmiyorlar. O zman asla uzulmeyeceksiniz diyordu. Benimde kötü yasanmisliklarim var ama kafama takmamaya calisiyorum bendeki değerlerini kaybettiler. Kendimi yıpratmamak için bosveriyorum çoğu kez çünkü kimse senin 1 damla gözyaşı n kadar değerli değil. Onemli olan sensin
Kesinlikle fakat dilde haliyi defalarca cekmenize ragmen yasanmisliklarin verdiginiz emegin sevginin degerin kalintilari size beyinde belki kalpte izin vermiyor.. Boyle durumda ya afedersiniz geberene kadar cekecegiz yada ayrilacagiz o da karsimdaki icin belkide en kolay ve guzel secenek..

Güven ve kalp kırıklığı yaşadığınız insanla asla evlenmeyin
Ne kadar doğru bir söz beynime çakılı kaldı bu sözünüz :KK9:
Sanırım ruhunuz çok yorgun çok bitkin tükendiniz kendinizi böyle hissediyorsunuz
Bi tatile gitseniz eşinizle farklı bişiler yapsanız hayatınızı biraz değiştirseniz bir renk bi heyecan bulsanız
eşinizle konuşun anlatın kendi iç dünyanızda yalnız kalmayın
biraz sizin elinizde bu durum
eşinizin ruhunu okşayın ondan da karşılık beklediğinizi söylediyin isteyin iletişim kurun
Çare yine sizsiniz :KK66:

Cok yeni evlisiniz. Sizin icin sorun olan esiniz icin onemsiz.. Sizde bosvermeyi ogrenin.. Hayat zaten zor siz dahada zorlastirmayin... Akisina birakin.. Su akar yolunu bulur... Zamanla duzelecegine eminim.. Evliligin bu zamanlari hep zordur. Insan icinde bir savas vrrir.. Inadi tutar.. Kirilganligi tutar.. Ama zamanla alisiliyor herseye..
Yazdiklarimdan gercekten anlayabiliyorsunuz tesekkur ederim.. Cok isterdim gamsiz olmayi bosvermeyi ama genetik koduma islenmis gibi yapamiyorum beceremiyorum istesemde duyarsiz olamiyorum boyle gordum boyle yetistirildim benimde en buyuk kusurum sanirim.. Alisildiginda ben eski ben olacakmiyim sagligim yerinde olacak mi bilmiyorum

Neresinden baslayayim bilmiyorum suan bir ben varim dunyada birde Allahim inanin dertlesecek birine gidemiyorum koskoca evin icerisinde nokta gibi hissediyorum kendimi.. Ailemde yakinimda ama her seferinde onlarida uzmekten artik ne yapacagimi bilemez hale geldim.. Umarsiz insan suanda uyuyor her zamanki gibi kac gece yastigimi gozyasiyla islattim kac gun yalniz agladim kac kez dusun altinda aglarken o sularla akip gitmek istedim bilmiyorum.. Insanlarin daha onemli dertleri var hayatta farkindayim ama emin olun duygu durumunuz bozuksa hayatinizi komple etkiliyor zamaninda sevdgnz deger verdiginiz kisi tarafindan bosluga birakilmak ruhunuzu cok yoruyor.. Fiziksel siddet yasamadim henuz ama duygusal olarak manevi olarak o kadar yasadim ki sanki her yerim yara bere icerisinde.. Verdgm degerin karsiligini goremiyorum hic gittim olmadi aileler yuzunden dondum dondum de ne oldu iceride zibariyor iste ne cinsel yakinligimiz var ne duygusal sadece aliskanlik bizimkisi.. Aciyorum kendime giden guzel yillarima.. E o zaman deger verme kardesim o sevmiyorsa sende sevme diyeceksiniz bir anda herseyi hafizadan silmek mumkun olsa keske inanin duygularida gectim bir seyi kemale erdirene kadar verdiginiz emege aciyorsunuz o koyuyor artik insana.. Ben mutlu huzurlu yuva bana bagli asik bir es istiyordum yanildim tek kalmayida istemiyorum su hayatta cocuklarim olsun istiyorum mesela paylasabilelim herseyi kendime yetebiliyorum elbette ama diyorum ya sevgiye aska ac kaldim o yonum eksik kaliyor hep.. Hep bi mutsuzluk yasiyorum guvenim defalarca kirildi degersiz hissediyorum iletisim kuramiyorum Ne yapacagim bilmiyorum bu arada evlilik danismaninada gidiyorum karsi tarafin duzelme namina hic bir adimi yok ayni tas ayni hamam.. Bunu okuyacak bekar hanimlara tavsiyem guven ve kalp kirikliklari yasadiginiz bir erkekle asla evlenmeyin..
Cnm Allah islak etsin eşini....bu erkekler neden böyle anlamıyorum...kendilerini seven gözü gibi bakan eşleri var...onlar için herşeyi yapıyoruz tek istedigimiz biraz ilgi ve sevgi çokmu şey istiyoruz acaba....

Eğer birazcık kendine değer veriyorsan otur adamakıllı düşün 27 yaşındasın bi ömrü bu şekilde feda ve de HEBA edecek misin?? Etmek istiyor musun??
Cvp evetse sana kolay gelsin
Yok hayırsa dik dur ve önüne bak tüm faktörleri bi kenara at kendin için en dogru olanı yap
Etmek istemiyorum inanin cok acim beni disaridan bir insanin sevmesine.. Bu arkadas degil duygusal yakinlik insanin kalbi usur mu? Benim usuyor iste.. Benim icin dogru olani tahayyul edemiyorum suanki halimle

Suanda sordum samimiyetle cevabi yok cunku icerisinde bulundugum durumdan nasil cikarim bilmiyorum.. Insanlar en basiti hosnut olmadigi yeri terkeder o mekandan ayrilir gider fakat sizinde anlayacaginiz uzere sevgimin azaldiginin farkindayim ama bitti tamamiyle diyemem cekmektende bu hali yoruldum evlendigim adam o kadar gamsiz ki su gun ayrilsam bunun yukude tek basima omuzlarimda kalacak sinir harbi yasadigimdan gucsuz hissediyorum
Daha yenide evlisin sevgin şimdiden bittiyse ne olacak öyle

Etmek istemiyorum inanin cok acim beni disaridan bir insanin sevmesine.. Bu arkadas degil duygusal yakinlik insanin kalbi usur mu? Benim usuyor iste.. Benim icin dogru olani tahayyul edemiyorum suanki halimle
Senin o evden kisa da olsa bi süre uzaklasman gerek bence...

Cnm Allah islak etsin eşini....bu erkekler neden böyle anlamıyorum...kendilerini seven gözü gibi bakan eşleri var...onlar için herşeyi yapıyoruz tek istedigimiz biraz ilgi ve sevgi çokmu şey istiyoruz acaba....
Bunlari defalarca sordum cok mu sey istiyorum? Haketmiyormuyum diye hakediyorsun diyor gerisi bosluk.. Sansimsa bu gercekten buyuk sanssizlik yasadim

Kardeş kafaya takmakla olmuyor bende senin yaşında evlendim üç senemiz doldu başıma gelmeyen kalmadı. Tamam bizim evliliğimiz altı ay evvel eşimin yanımantayin olması ile başladı çünkü ondan önce farklı illerdetdik eşbdurumu olmamıştı üste birde daha önceden ameliyat geçirdiğim için ya çocuğum olmazsa diye korkuma bebek yaptım al şimdi ondört aylık bir bebe mutsuz bir anne sakın çocuk yapma

Senin o evden kisa da olsa bi süre uzaklasman gerek bence...
Uzaklastim neler denedim bilseniz problemlerimi kavgayla anlatmaya calistim olmadi yazdim olmadi eve notlad yapistirdim duygularimi ifade eden yok aileme gittim arama bile aramadi gunler gecti araya aileler girdi aciklamasiysa artik icimden bisey yapmak gelmiyor ama beni sevdigini soyluyor inanin bu ikilem dahada cok yoruyor

Görücü usulümu evlendiniz
Hayir 5 yillik tanisiklim sevgililik ne derseniz hic mi anlamadin derseniz bu surecte cok degiskenlik gosterdi cok yeminler ettide devam ettim evet bu benim safligim insanlara inanmayi tercih ettim cunku bir soz verildimi Allaha yemin edildimi tutulmasi inancindaydim yanildim

Kardeş kafaya takmakla olmuyor bende senin yaşında evlendim üç senemiz doldu başıma gelmeyen kalmadı. Tamam bizim evliliğimiz altı ay evvel eşimin yanımantayin olması ile başladı çünkü ondan önce farklı illerdetdik eşbdurumu olmamıştı üste birde daha önceden ameliyat geçirdiğim için ya çocuğum olmazsa diye korkuma bebek yaptım al şimdi ondört aylık bir bebe mutsuz bir anne sakın çocuk yapma
Keske takmasam ama sorun evde yasadigim yerde olunca donup dolasip gelecegimiz yer burasi oluyor yada disarida illaki bi yerden karsiniza cikiyor.. Cocuk gibi bir niyetim yok evet anne olmayi evlat sahibi olmayi istiyorum ama kiymet bilecek bir adamdan

X