Mutsuzluk

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.466
1.061
Arkadaşlar bir konuda çok ama çok mutsuzum. Henüz 35 yaşında olmadığım halde çoğu kişi 35 ve üstü gösterdiğimi söylüyor. Bunun en büyük nedeni son üç yıldır zahmetli okul hayatımın beni bir anda yıpratıp yaşlandırması. Özellikle göz altlarım çok kötü durumda. Hem derin kırışıklıklar var hem de torbalanmalar. Daha önce tavsiyesiz bir şekilde kafama göre bir estetik cerrah bularak burnumdan ameliyat olup hüsrana uğradığım için kafama göre bir uzmana gitmeyi hiç istemiyorum. Henüz burun travmasını atlatamamışken. Ankara'da yaşıyorum. Nasıl bir hastaneye gitmeliyim nasıl bir uzmanı tercih etmeliyim hiç bilmiyorum. Uzman tavsiyeniz yoksa bile bana düşünsel tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim.

Göz altı ışık dolgusu şahane sonuç veriyor isim vermek yasak ünlü bir marka var L ile başlıyor onun göz altı serumu var.Ben alnıma bile kullaniyorum her cilt tipine uygun o çok fark yarattı bende İnternetten araştırın.Ayrica kim ne derse desin bol bol gülümseyin.Takmayin.Gozunuzun altına hiçbir göz kapatıcı sı kullanmayın

Göz altı ışık dolgusu şahane sonuç veriyor isim vermek yasak ünlü bir marka var L ile başlıyor onun göz altı serumu var.Ben alnıma bile kullaniyorum her cilt tipine uygun o çok fark yarattı bende İnternetten araştırın.Ayrica kim ne derse desin bol bol gülümseyin.Takmayin.Gozunuzun altına hiçbir göz kapatıcı sı kullanmayın
göz altı ışık dolgusu nerelerde yaptırılıyor? bana tavsiye edebileceğiniz bir uzman/doktor vs var mı acaba?

İzmir'de Balçova da N ....r polikliniği ben memnunum umarim ban yemem net adını yazmadım internet ten bakabilirsiniz bilmiyorum isim yazmak yasaktır belki

Dediğiniz marka Fransız markası olan değil mi? Ben başka bir markayı denedim ama çok verim alamadım.Doğuştan gelen kararma durumu yok ama yeşil,mor renk var üstüne göz altında damarlarım belli oluyor. Elimdeki serum bitsin son çare sizin dediğinizi alayım bari ben de. Gerçi suyu çok az içiyorum o da tetikliyor mudur emin olamadım?

İnsanların dediklerine bu kadar aldırmayın. Bazıları kaygının kokusunu alıp köpek balığı gibi oradan ısırıyor. Sizin de dış görünüşünüze kaygılı olduğunuzu anlamışlar oradan vuruyorlar. İnsan bazen genç bazen yaşlı gösterir. Mutlusundur enerjiksindir genç algısı yaratırsın. O ara zor bir dönemdir birden yaşlanırsın. Bunlar geçici şeyler. Ayrıca bazı özellikler genetik ve doğuştan gelir. Bir sürü ünlü oyuncu kadın var cilt bozukluğu ya da göz çevresi sorunları olan. O kadar para zaman harcayıp çözemediklerine göre demek ki klinik müdahelenin de bir sınırı var. Nurgül Yeşilçayın bulamadığı doktoru tedaviyi sıradan insanlar olarak biz bulamayız o bile göz çevresi sorununu çözemedi ayrıca o sorun denilen şey fe kadını çirkin yapmıyor. Bırakın bu barbie gibi kusursuz ve tek tip hale gelme hayalini. Öyle birşey yok boş yere para zaman ve ruh sağlığınızı harcarsınız. Bol su için düzgün bir markanın cilt bakım ürünlerini kullanın ve mutlu bir insan olmaya çalışın gerisi kişisel özelliklerimizdir ve güzeldir özeldir

Çözüm bulana kadar bir şey tavsiye edeyim.

Demlenmiş çay veya demlik poşet farketmez. Gözünüzde bekletin 15 dakika (ben yarım saat bekletiyorum).

Göz altlarını toparladığı gibi kirpiklerimi de uzattı. İlginç olan kısmı ise bakışları da değiştiriyor böyle çocuk çocuk, pırıl pırıl. Hiç vazgeçmem.

İnsanların dediklerine bu kadar aldırmayın. Bazıları kaygının kokusunu alıp köpek balığı gibi oradan ısırıyor. Sizin de dış görünüşünüze kaygılı olduğunuzu anlamışlar oradan vuruyorlar. İnsan bazen genç bazen yaşlı gösterir. Mutlusundur enerjiksindir genç algısı yaratırsın. O ara zor bir dönemdir birden yaşlanırsın. Bunlar geçici şeyler. Ayrıca bazı özellikler genetik ve doğuştan gelir. Bir sürü ünlü oyuncu kadın var cilt bozukluğu ya da göz çevresi sorunları olan. O kadar para zaman harcayıp çözemediklerine göre demek ki klinik müdahelenin de bir sınırı var. Nurgül Yeşilçayın bulamadığı doktoru tedaviyi sıradan insanlar olarak biz bulamayız o bile göz çevresi sorununu çözemedi ayrıca o sorun denilen şey fe kadını çirkin yapmıyor. Bırakın bu barbie gibi kusursuz ve tek tip hale gelme hayalini. Öyle birşey yok boş yere para zaman ve ruh sağlığınızı harcarsınız. Bol su için düzgün bir markanın cilt bakım ürünlerini kullanın ve mutlu bir insan olmaya çalışın gerisi kişisel özelliklerimizdir ve güzeldir özeldir
Onun için dediklerini sanmıyorum çünkü bunu genellikle erkekler diyor. Kadınlar dese haklısınız, belki kıskançlıktan diyorlar derdim. Yazdıklarınız çok güzel bu arada, teşekkür ederim. Fakat tıbbi müdahaleler bazen de işe yarayabiliyor sanırım. Mesela funda eryiğitin gözaltı torbaları çok belirgindi, aldırdı ve çok güzel oldu. Aslında hayalim Barbie bebek gibi kusursuz olmak değil, sadece zamanından önce başlayan yaşlılık izleri beni üzüyor. Çirkinlik değil de yaşlılık benim kaygım.

Çözüm bulana kadar bir şey tavsiye edeyim.

Demlenmiş çay veya demlik poşet farketmez. Gözünüzde bekletin 15 dakika (ben yarım saat bekletiyorum).

Göz altlarını toparladığı gibi kirpiklerimi de uzattı. İlginç olan kısmı ise bakışları da değiştiriyor böyle çocuk çocuk, pırıl pırıl. Hiç vazgeçmem.
Çok teşekkür ederim. Bu uygulamayı her gün yapsam olur mu peki günde iki kez?

Teşekkür ederim. Düzgün beslenme konusunda nasıl bir yeme düzenine riayet etmek gerekir onu pek bilmiyorum ama
en sağlıklı tavsiyesi alanında uzman olan diyetisyenler verebilir ben ancak tavsiyede bulunabilirim. İyi bir beslenme alışkanlığı fiziksel ve ruhen çok yararlı olacaktır eminim. Tabii sizin yeme düzeninizi bilemiyorum kimisi zaten çok dengeli besleniyor belki siz de öylesinizdir.

Arkadaşlar bir konuda çok ama çok mutsuzum. Henüz 35 yaşında olmadığım halde çoğu kişi 35 ve üstü gösterdiğimi söylüyor. Bunun en büyük nedeni son üç yıldır zahmetli okul hayatımın beni bir anda yıpratıp yaşlandırması. Özellikle göz altlarım çok kötü durumda. Hem derin kırışıklıklar var hem de torbalanmalar. Daha önce tavsiyesiz bir şekilde kafama göre bir estetik cerrah bularak burnumdan ameliyat olup hüsrana uğradığım için kafama göre bir uzmana gitmeyi hiç istemiyorum. Henüz burun travmasını atlatamamışken. Ankara'da yaşıyorum. Nasıl bir hastaneye gitmeliyim nasıl bir uzmanı tercih etmeliyim hiç bilmiyorum. Uzman tavsiyeniz yoksa bile bana düşünsel tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim.
Dermansız derdiniz olmasın, canınız sağ olsun da her şeyin çözümü var.

Burnunuz ne durumda bilmiyorum; ama revizyon için doktor önerebilirim. Nasıl bir deformiteniz var, deriniz ne durumda bilmiyorum; ama kıkırdakla iyi bir iskelet sistemi kurularak, deriniz de çok kalın değilse, güzel bir burna elbette ki sahip olabilirsiniz. Estetik gerçekten şans işi, çok iyi çok pahalı doktorların dahi revizyonluk birçok hastası oluyor. Çoğu zaman hekim ne yaparsa yapsın işinde ne kadar iyi olursa olsun, deriden kaynaklı problemler de ortaya çıkabiliyor. Burunda skar dokusu oluşabiliyor, kalın doku yağlanabiliyor, deri iskelete adapte olamıyor vs. Estetik de handikaplı iş, kendinizi kötü hissetmeyin lütfen; sonucundan %100 memnun olan hasta çok çok nadirdir.

Öncelikle beslenme düzeni, sıvı alımı ve uyku düzeni konusu çok önemli tabii ki; ama ben gözaltının öyle beslenmeyle, kremle düzeleceğini düşünmüyorum. Gözaltı dolgusu gerçekten iyi bir yerde yapılırsa, gördüğüm kadarıyla güzel sonuçlar veriyor.
Dolgu konusunda başarılı bulduğum doktorum da var. Fakat benim yüzümde dolgu yok, yani yanak, gözaltı çene dolgum yok; uzun süre evvel dudağa yaptırdım.

Yüzünüzde sarkmalar mevcutsa, nasolabial fold dediğimiz çizgilerde de derinleşme varsa, yanaklarınız düşmüşse; bunlar sizi daha yaşlı, yorgun gösterecektir. Dikişsiz endoskopik germe işlemi yaptırırsanız, gözaltı dolgusu ile kombine; yüzünüz en az 5 yaş gençleştirecektir.

Doktor isimlerini dilerseniz özelden yazayım. Kalın sağlıcakla.

Spor yapın yapmıyorsanız da başlayın, vitamin ölçümlerinizi yaptırın kansızlık olabilir günlük 7 saat uyku düzeniniz olsun bir hobi edinin muhakkak sıkılmadan yapacağınız, dengeli beslenin. Bol bol su için

Size doktor tavsiyesi veremem ama hayat rutininiz düzelince vücut toparlar, siz etrafınızda sizi demoralize edecek insanları takmayın, saç boyanır, cilde bakım yapılır, kilo verilir, spor yapılır bunlar çözümsüz değil. Size negatif dönüt veren kadın veya erkek kimse hayatınızda etkisini azaltmalısınız sizi olduğunuz gibi kabul eden kişileri etrafınızda tutmalısınız. Gözleriniz çökebilir, iş, güç, stresten ama geçince düzelir, süreçte yanınızda olmayan halden anlamayan kişiler sonuç üzerinden size ay yaşının üzerinde gösteriyorsun diyemezler 🌸 Varsayalım ki üstünde gösteriyorsunuz kime ne, siz kendinizi sevin ömür bir kere geliyor her şeyin çözümü var toksik insanların yok 🌸🌸

X