Mutsuzluk

Ankara'da Ekin hanim var , dermotoloji uzmani ve cok tatli 1 hanim, onu tavsiye ederim isik dolgusu vs islemler icin kendisinden gorus alirsiniz, ucretsiz on gorusmesi vardi kendim gittigimde..
1 de saf gul suyu ya da gul mayasi cilde cok iyi geliyor , kendimi bildim bileli kullaniyorum. tavsiye ederim.

Dermansız derdiniz olmasın, canınız sağ olsun da her şeyin çözümü var.

Burnunuz ne durumda bilmiyorum; ama revizyon için doktor önerebilirim. Nasıl bir deformiteniz var, deriniz ne durumda bilmiyorum; ama kıkırdakla iyi bir iskelet sistemi kurularak, deriniz de çok kalın değilse, güzel bir burna elbette ki sahip olabilirsiniz. Estetik gerçekten şans işi, çok iyi çok pahalı doktorların dahi revizyonluk birçok hastası oluyor. Çoğu zaman hekim ne yaparsa yapsın işinde ne kadar iyi olursa olsun, deriden kaynaklı problemler de ortaya çıkabiliyor. Burunda skar dokusu oluşabiliyor, kalın doku yağlanabiliyor, deri iskelete adapte olamıyor vs. Estetik de handikaplı iş, kendinizi kötü hissetmeyin lütfen; sonucundan %100 memnun olan hasta çok çok nadirdir.

Öncelikle beslenme düzeni, sıvı alımı ve uyku düzeni konusu çok önemli tabii ki; ama ben gözaltının öyle beslenmeyle, kremle düzeleceğini düşünmüyorum. Gözaltı dolgusu gerçekten iyi bir yerde yapılırsa, gördüğüm kadarıyla güzel sonuçlar veriyor.
Dolgu konusunda başarılı bulduğum doktorum da var. Fakat benim yüzümde dolgu yok, yani yanak, gözaltı çene dolgum yok; uzun süre evvel dudağa yaptırdım.

Yüzünüzde sarkmalar mevcutsa, nasolabial fold dediğimiz çizgilerde de derinleşme varsa, yanaklarınız düşmüşse; bunlar sizi daha yaşlı, yorgun gösterecektir. Dikişsiz endoskopik germe işlemi yaptırırsanız, gözaltı dolgusu ile kombine; yüzünüz en az 5 yaş gençleştirecektir.

Doktor isimlerini dilerseniz özelden yazayım. Kalın sağlıcakla.
burun revizyonu için hangi doktoru öneriyorsunuz öğrenebilir miyim? Bir de dolgu yaptırıp memnun kaldığınız doktoru da yazarsanız çok sevinirim. fakat dolgu konusunda da ifadeyi kaybetme ve yaptıran herkesin birbirine benzemesi durumu var sanırım değil mi?

Spor yapın yapmıyorsanız da başlayın, vitamin ölçümlerinizi yaptırın kansızlık olabilir günlük 7 saat uyku düzeniniz olsun bir hobi edinin muhakkak sıkılmadan yapacağınız, dengeli beslenin. Bol bol su için
Teşekkür ederim. Bir doktora gidip değerlerime baktırmayalı öyle çok oldu ki... Haklısınız öyle bir sıkıntıdan kaynaklı da olabilir. Şimdi bunu kafama çok takarım ben neden daha önce doktora gitmedim ki diye. Gitsem belki böyle yaşlanmayacaktım. B12 VE D5 gibi değerlerimde çok düşüklük var muhtemelen.

Size doktor tavsiyesi veremem ama hayat rutininiz düzelince vücut toparlar, siz etrafınızda sizi demoralize edecek insanları takmayın, saç boyanır, cilde bakım yapılır, kilo verilir, spor yapılır bunlar çözümsüz değil. Size negatif dönüt veren kadın veya erkek kimse hayatınızda etkisini azaltmalısınız sizi olduğunuz gibi kabul eden kişileri etrafınızda tutmalısınız. Gözleriniz çökebilir, iş, güç, stresten ama geçince düzelir, süreçte yanınızda olmayan halden anlamayan kişiler sonuç üzerinden size ay yaşının üzerinde gösteriyorsun diyemezler 🌸 Varsayalım ki üstünde gösteriyorsunuz kime ne, siz kendinizi sevin ömür bir kere geliyor her şeyin çözümü var toksik insanların yok 🌸🌸
Çok ama çok teşekkür ediyorum... geçtiğimiz ders döneminde hayat rutinim çok düzensiz ve stresliydi. Sabahlara kadar üzerinde çalıştığım ödevler, her hafta okunması gereken bir sürü metnin stresi...

Ankara'da Ekin hanim var , dermotoloji uzmani ve cok tatli 1 hanim, onu tavsiye ederim isik dolgusu vs islemler icin kendisinden gorus alirsiniz, ucretsiz on gorusmesi vardi kendim gittigimde..
1 de saf gul suyu ya da gul mayasi cilde cok iyi geliyor , kendimi bildim bileli kullaniyorum. tavsiye ederim.
Soyadını da yazabilir misiniz? Mutlaka görüşmeye gitmek isterim. Adresi neresi? Ben de Ankara'da yaşadığım için Ankara'daki bir uzman benim için çok çok iyi olur. Gül suyu göz altlarına da sürülür mü ve iyi gelir mi?

Göz altı ışık dolgusu şahane sonuç veriyor isim vermek yasak ünlü bir marka var L ile başlıyor onun göz altı serumu var.Ben alnıma bile kullaniyorum her cilt tipine uygun o çok fark yarattı bende İnternetten araştırın.Ayrica kim ne derse desin bol bol gülümseyin.Takmayin.Gozunuzun altına hiçbir göz kapatıcı sı kullanmayın
La roche mu aceba?

Soyadını da yazabilir misiniz? Mutlaka görüşmeye gitmek isterim. Adresi neresi? Ben de Ankara'da yaşadığım için Ankara'daki bir uzman benim için çok çok iyi olur. Gül suyu göz altlarına da sürülür mü ve iyi gelir mi?
soyismi A ile basiyor. Ankara dermatolog diye aratinca cikiyor, tam adi: ekin ozge A..

gul suyu %100 saf dogal olmak kaydiyla , tonik gibi goz alti dahil tum yuze kullaniyorum.

Teşekkür ederim. Peki saf gül suyu göz altı çizgilerine de iyi gelir mi ki
dogal gul suyunu dolapta muhafaza edip soguk soguk aksam / sabah tonik niyetine kullaniyorum ben 10'lu yaslardan beri kullanirdim sirf kokusunu ve cildi yumusatma hissini sevdigimden..
ama olusmus kirisikliklara iyi gelmez sanirim. siz dermotologa gidin o sizi yonlendirir. cok guzel cilt bakimi yapan parlaklik veren vitaminler vs yapiyorlar. ihtiyaciniz olan urunleri de recete ederler. rica ederim ne demek. umarim giderseniz doktordan da memnun kalirsiniz..

dogal gul suyunu dolapta muhafaza edip soguk soguk aksam / sabah tonik niyetine kullaniyorum ben 10'lu yaslardan beri kullanirdim sirf kokusunu ve cildi yumusatma hissini sevdigimden..
ama olusmus kirisikliklara iyi gelmez sanirim. siz dermotologa gidin o sizi yonlendirir. cok guzel cilt bakimi yapan parlaklik veren vitaminler vs yapiyorlar. ihtiyaciniz olan urunleri de recete ederler. rica ederim ne demek. umarim giderseniz doktordan da memnun kalirsiniz..
Tekrar çok teşekkür ediyorum :KK200:

X