Nacific güneş koruyucu kullanan var mı? kore cilt bakım ürünlerini nereden alıyorsunuz hangi markalar var?

ciltbakimiarastirmacisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2022
1
2
33
kızlar cildim için nemlendirici arayışındaydım. arkadaşım Nacific nemlendiricisini kullanıyordu ondan bende denedim bayıldım. sakinleştirmesi dokusu mükemmel. kore cilt bakımı yapanların hepsi biliyormuş bu nemlendiriciyi. arkadaşımın cildi yağlı benim cildim kuru. ikimize de çok iyi geldi şaka gibi:) sivilce sonrası kırmızı izler için mükemmel olduğunu söyledi arkadaşım. bu markanı güneş koruyucusunu almak istiyoruz. daha önce kullanan var mı?
ayrıca kore ürünlerine bayıldım bundan sonra tüm ürünlerimi kore olarak güncellicem. kore markalarından güneş koruyucu olarak tavsiyeniz var mı?

Nacific güneş koruyucusu derm başka bir şey demem. Cildim yağlı olmasına rağmen parlama yapmadı. Dokusu rahatsız etmiyor. Makyaj altına baz olarak bile kullandım. Kusma, terleme ve sivilce yapmadı. Alınırrrr ve aldırılır.
Ürünleri Kokoma’dan alıyorum. Denemelisin pişman olmayacaksın :)

Kokoma ürünlerini ben de yeni denemeye başladım. Güneş kremi için ciltte beyaz doku bırakmaması ve cildi yağlandırmaması benim için çok önemli. Cildim yağlı, siyah nokta oluşumuna çok yatkın ve genelde de güneş kremini, kusuyor aşırı parlama yapıyor. Nacific güneş koruyucusunun hem içeriğini sevdim hem de bu gibi sorunları yaşatmamasını. cilt bakımı olarak kokoma'dan aldığım nacific tonik, nemlendirici, hyaluronic asit göz kremi, ve bu güneş kremi favorilerim oldu. Tavsiye ederim:)

Mrb
kızlar cildim için nemlendirici arayışındaydım. arkadaşım Nacific nemlendiricisini kullanıyordu ondan bende denedim bayıldım. sakinleştirmesi dokusu mükemmel. kore cilt bakımı yapanların hepsi biliyormuş bu nemlendiriciyi. arkadaşımın cildi yağlı benim cildim kuru. ikimize de çok iyi geldi şaka gibi:) sivilce sonrası kırmızı izler için mükemmel olduğunu söyledi arkadaşım. bu markanı güneş koruyucusunu almak istiyoruz. daha önce kullanan var mı?
ayrıca kore ürünlerine bayıldım bundan sonra tüm ürünlerimi kore olarak güncellicem. kore markalarından güneş koruyucu olarak tavsiyeniz var mı?
Mrb evet dediğiniz gibi Kore ürünleri gerçekten harika ve ben korenin ürünlerini satış yapmaktayım size harika güneş kremi önereceğim benimle iletişime geçin lütfen

X