Namaz günlüğüm

aypare ackerman

Always happy 💕✨️
Pro Üye
19 Şubat 2019
18.256
64.369
🌸Kulun Rabbine en yakın olduğu (an) secde hâlidir. Öyleyse (secdede iken) çokça dua ediniz.
🌹Bir Müslüman, farz namazın vakti geldiğinde güzelce abdest alır, huşû içinde ve rükûunu da tam yaparak namazını kılarsa, büyük günah işlemedikçe, bu namaz önceki günahlarına keffâret olur. Bu her zaman böyledir.”
🌷"Kul namaza durduğunda, bütün günahları getirilir. Başı ve omuzları üzerine konulur. Rüku ve secdeye gittikçe dökülür, o insandan ayrılır."
🌺İnsanlar yatsı namazı ile sabah namazındaki fazilet ve sevabı bilselerdi, emekleyerek bile olsa mutlaka camiye, cemaate gelirlerdi."

Namaza düzenli olarak başlamak için bu günlüğü açıyorum.
Sürekli başlıyorum düzenli kılıyorum,fakat bir müddet sonra ne yazık ki bırakıyorum. Yanımda benimle beraber bir arkadas olursa eminim ki birbirimizi uyararak devamlılık sağlayabiliriz.

Haydi bismillah🌸

Son düzenleme:
Namaza düzenli olarak başlamak için bu günlüğü açıyorum.
Sürekli başlıyorum düzenli kılıyorum,fakat bir müddet sonra ne yazık ki bırakıyorum. Yanımda benimle beraber bir arkadas olursa eminim ki birbirimizi uyararak devamlılık sağlayabiliriz.
Haydi bismillah🌸
harikasin birbirimize destek olalim bende bugun baslamayi dusunuyodum ay cok sevindim 😊😍

Ayni dertten muzdaribim:KK43:
Baslayip birakiyorum bu sefer yine birakacagim diye baslamaya cesaret edemiyorum :KK43:
Gel birlikte başlayalım arkadaşım
harikasin birbirimize destek olalim bende bugun baslamayi dusunuyodum ay cok sevindim 😊😍
Haydi bismillah benim bugünden kaçtı namazlarim yarın 5 namazı da kılmak istiyorum inşallah
Allah son nefesinize kadar nasip etsin inşallah☺size güveniyorum bu defa başaracaksiniz💙
Amin canım benim inşallah hepimize nasip etsin 🌹
Bende aynı durumdayım biribirimize destek olalım günlük namaz bildirimi yapalım burda. Güzel bir başlangıç olsun ❤
Amin 🌹🌹
Ben surekli kiliyorum size burda sürekli hatırlatırım tabi isterseniz
Çok seviniriz 🌷
Bende sürekli kılıyorum ama kına gunumden sabah namazlarımı bıraktım 1 yılı geçti kılamıyorum 😔🙁 alarm da kursam olmuyo kaaptip yatıyorum napayım bilemiyorum
Gel deneyelim inşallah rabbim de bizimle beraber bize yardım edecektir inşallah 🌹

Gel birlikte başlayalım arkadaşım

Haydi bismillah benim bugünden kaçtı namazlarim yarın 5 namazı da kılmak istiyorum inşallah

Amin canım benim inşallah hepimize nasip etsin 🌹

Amin 🌹🌹

Çok seviniriz 🌷

Gel deneyelim inşallah rabbim de bizimle beraber bize yardım edecektir inşallah 🌹
Olur valla isterim

X