Namaz günlüğüm

Selam kızlar ben kendimi bildiğimden beri kılarım çok şükür ama hamilelik ve çocuktan sonra namazlarımdaki istek huşu olma hali kayboldu kılmak için kılıyor gibiyim Allah affetsin inşllh kabul etsin.. bu konu hakkında ne yapabilirim fikirleinizi paylaşır mısınız?

Bende sürekli kılıyorum ama kına gunumden sabah namazlarımı bıraktım 1 yılı geçti kılamıyorum 😔🙁 alarm da kursam olmuyo kaaptip yatıyorum napayım bilemiyorum
Alarmın zil sesini uyan ey gözlerim ilahisinin fon müziğini yapın bir zamanlar öyle yapmıştım ben insallah kalkarsinız 💚

Ben biraz önce yatsi namazini kıldım rabbim kabul etsin.sabah namazları çok zor hiç kalamıyorum. Ve namaz kılarken hep kaza namazları aklıma geliyor onlar için de bir çözüm bulalım

Ben biraz önce yatsi namazini kıldım rabbim kabul etsin.sabah namazları çok zor hiç kalamıyorum. Ve namaz kılarken hep kaza namazları aklıma geliyor onlar için de bir çözüm bulalım

Namaz kildigim zaman kaza da kiliyorum ben. Oyle yapinca daha kolay oluyor sanki. Bir uygulama var onu indurmistim kaza namazlari icin oyle de deneyebilirdiniz.

Selam kızlar ben kendimi bildiğimden beri kılarım çok şükür ama hamilelik ve çocuktan sonra namazlarımdaki istek huşu olma hali kayboldu kılmak için kılıyor gibiyim Allah affetsin inşllh kabul etsin.. bu konu hakkında ne yapabilirim fikirleinizi paylaşır mısınız?
Ben bu konu ile ilgili araştırma yapmıştım özetle şöyleydi
Namazimizi huşu ile kılmak istiyorsak namaz dışında da Allah çokça anmaliyiz zikir çekmek kuran kerim okumak vs haram olan şeylere bakmamak duymamak okumamak gunahtan kaçınmak Allah'ı bolca anmak🌸
Namazlarimizi Gerçekten dosdoğru huşu ile kılmayı kabul olan namaz olmayı nasip etsin Rabbim 💚💕

kildigimiz her vakitte buraya bildirecek miyiz ? yoksa aksam sonunda bildirim mi yapicaz

Selamlar ben de aynı dertten muzdaribim
Allah yardımcımız olsun. Namaz çok önemli.

Screenshot_20190916-084213.jpg

X