Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

Talia nar çekirdeği yağı ve hapı öneririm.Kaliteli.Fiyatı biraz daha pahalı,eczanelerde satılır.Hap içilecek,yağ hem yüze heöm göğüslere sürülecek..Yüz için antiaging etki..
Üzüm çekirdeği de aynı şekilde yağ ve tablet olarak var..
gnc nin üzüm çekirdeği tabletini öneririm..Hem göğüs hem antiaging etki..

Kızlar Merhaba bende 18 yaşında göğüslerinden muzdarip bir kızım. Daha önce serbetci otu,corek otu yağı ve cilek yağı ile masaj,kuc gibi bir cok sey denedim.ama cok istikrarlı olmadigimdan midir nedir gecici sislikler oldu.sadece corek otu fayda gosterdi ama killanma olayını duyunca onu birakip cilege gectim.ve cilek yaginin olmadigini hep kokulu esans oldugunu ogrenince onu da biraktim.nardaki ostorojeni biliyordum ve narda olanin asıl cekirdeginde olucagini dusundum,annemin gozalti morluklari icin aldığı dogal oldugunu bu sefer bildigim nar cekirdegi yagina basladim.uc dort gundur sadece onunla masaj yapiyorum ve ortası duz olan goguslerimin ortasinda cukur olustu daha dogeusu goguslerimde dolgunluk.1 cm de faek var sanirim suan 84 ben 90 istiyorum. Ama sunu belirtnek isterim %30 nar çekirdeği Yağı etkiliyse %70 masaj etkili.yabanci bir sitede 30 gunde bir beden buyume diye bir yazidan çevrilmiştim ve o gogsjmuzu bize yogurtup buyutmeye calisirken tahrip ettigimiz masajlarin aksine bu masajin gerçekten etkili olduğunu düşünüyorum. Gogsunuze yağı surun,ve sag elle sag gogsun sol elle sol gogsun üzerine parmaklarinizi koyun,ikisinide hareker ettirmeden uzerinde parmaklarinizi distan ice dogru 360 derece dondurun.gogusler sabit eller hareket edecek ve her hareket 2 saniye surecek.300 kere yapilacak ve sabah aksam gunde iki kere.faydasi olursa ne mutlu bana :)

X