Nasıl Hamile Kaldım?

tamam canım Allah razı olsun yarından itibaren bende başlıcam inşallah. eğer bu uygulamayla öbür ay hamiş kalırsam sana mutlaka haber eder hep duacın olurum çok teşekkürler :KK16:

gönülden inanarak yap canım, inşallah ALLah'ım nasip eder. bekliyorum haberlerini.

canım tebrik ederim Rabbim kucağına almak nasipeder inşallh.bende 16 haftalık hamileyim ve korunmayı bıraktktan tam 1 yıl sonra oldu çok şükür.bende kesinlikle katılıyorum duaların gücüne.benim yürekten inandığım sebep şu ki;ramazanda teravih namazına gitmiştim camiye.sakal-ı şerif varmış o gün şansıma.herkes dediki dilek tut gördüğün an.bende Rabbim'den 1 yıldır beklediğim bebeğimi diledim ve o ay hamile kaldım.herkes inanmayabilir ama ben buna inanıyorum.inşallah herkese nasip olur en kısa zamanda.

canım tebrik ederim Rabbim kucağına almak nasipeder inşallh.bende 16 haftalık hamileyim ve korunmayı bıraktktan tam 1 yıl sonra oldu çok şükür.bende kesinlikle katılıyorum duaların gücüne.benim yürekten inandığım sebep şu ki;ramazanda teravih namazına gitmiştim camiye.sakal-ı şerif varmış o gün şansıma.herkes dediki dilek tut gördüğün an.bende Rabbim'den 1 yıldır beklediğim bebeğimi diledim ve o ay hamile kaldım.herkes inanmayabilir ama ben buna inanıyorum.inşallah herkese nasip olur en kısa zamanda.

hayırlı olsun canım bebeğin Allah'ım sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah. ben de bi görseydim16. haftayı..

duayı inş.bende okuyacağım sonuçta yer gök dua ile inanmak lazım inanarak dua edelim arkadaşlar Allah gönlümüze göre versin inşallah hepimizin

teşekkür ederim canım :) görürsün inşallah hiç düşünme.inan anlamıyosun bile nasıl geçiyo günler.bende aynı senin gibi diyordum. içimde kıpırtılar hissetmeye başladıktan sonra istekler dahaçok artıyo emin ol:) bidaha hissetsem diye bekliyosun.ultrasona gidince gelmek istemiyorum daha çok görmek için.tabi bide cinsiyet merakı sarmaya başlıyo ki sorma....:KK1:

X