Nasırlarınız Için Krem Önerisi

evet bilgisi olan varsa yardımcı olsun benimde alyans yüzünden nasır oluştu

arkadaşım nasır için çare demişsin yarım çay bard zeytin yayına bir çay kaşığı normal pudra ve yarım limon sık bu karışımı boş kaldığında yani işin olmadığında boş kalırsan tabii sür şöyle onbeş yirmi dakika beklet ılık suda sbunla yıka bakalım ben böyle yapıyorum görüşürüz.a.s.a.s.a.s.

canım benim eczanelerde nasır bantı satılıyo ondan yapıştır...iyi oluyo eşim kullandı geçti...geçmiş olsun canım :KK43:

SAĞOL CANIM BENİMDE ARKADAŞIMIN AVCUNUN İÇİNDE VAR HEMEN ALIP DENEMESİNİ SÖLÜCEM İNŞALLAH GEÇER ONUNDA yerimseniben

bende cok fena nasır agrısı çektım tam altı ay topugumun ustune basamadım seke seke yurudumm denemedıgım yag almadıgım ilaç kalmamıstı en son eczaneden ucuz bi ilaçla 1 haftada kökunden gitti çok şükürr allah nasır sancısı göstermesinn felaket bişii

kk üyye olduğum çok mutluyum yararlı bilgiler öğreniyorum teşekkürler yeni üyeyim bende bilgilerimi ileriki günlerde paylaşacağım

arkadaşlar pratik we uygulaması kolay bi tarif vericem size sonuçlarıda iyi...şimdi ceviz ile sarımsağı ezip zeytinyağına karıştırıyorsunuz we nasır üzerine sürüyosunuz...denemekle bişey kaybetmezsiniz...geçmiş olsun

annem en iyisi domates diyor domatesin üstüne tuz ekiyosun nasırın üzerini biraz açıp sarıyosun ve sabaha kadar tuzlu domatesi nasırın üzerine sarıp bekletiyosun.
benim elimde ilkokula giderken siğil çıkmıştı hatırlıyorum annem bu yöntemi uyguladı ve hemen geçti.Allah hepinize şifalar versin.......:teytey:

arkadaşlar ceviz yağının bu konuda mucize olduğunu söyleyebilirim. bi yerde nasır üzerine uygulanırsa zamanla yok edeceğini okumuştum ve denedim. ayağımda inatçı bi nasır vardı,iki güne bir bi parça pamuğa damlatıp nasırın üzerine koyup bantladım ikinci uygulamaya kadar çıkarmadım.iki gün sonra onu alıp yenisini koydum yaklaşık üç hafta sonra nasırdan eser kalmadı.bi kaç tanede çorap attım. yağ bulaştı doğal olarak.biraz sabır ve birazda istikrar.deneyin derim

Ceviz yağını ben de duydum arkadaşlar, annem de bu problemden muzdarip kullandığı ilaç geçirmiyor, aranızda kullanıp memnun kalanlar varmış madem deneteyim ben de anneme, ama şunu söyleyeyim nasırla ilgili ne uygulanırsa uygulansın sabırlı olmak gerekiyor...

arkadaşlar dün internette gezinirken gördüm.ekmeği sirkeyle ıslatıp nasırın üzerine bağlayıp yatacakmışız.denemedim deniycem.işe yararmı bilmiyorum.hem canım acıyo hem gıcık oluyorum bu nasırlara.

arkadaşlar nasır için ben dr schollun nasır ilacını kullandım.Unutmayın arkadaşlar flaster değil, koruyucu değil,törpü değil, sıvı bir nasır sökücü ilaç..
nasırsız günlera.s.

canım valla ben ne yaptıysam çare olmadı.en son çare olarak ameliyatla aldırdım.10 dk da TAMAMDIR.ŞU AN ÇOK RAHATIM.

Benim de ayağımın altında 4 yerde ( ki gittikçe çoğaldılar) nasır vardı.Nasır bandını bir kez kullanabildim sadece o da işe yaramadı. Hem zaten nasır bandını ıslatmamak gerektiğinden hiç de işime gelmedi.3 gün boyunca ayaklarını ıslatma, duş alma, çok zor.. Sonra eczaneden "verrutol" isimli bi ilaç aldım. ucunda oje tarzı bi fırçası var.kokusu bile aynı hatta. kullanımı çok kolay. sadece çok derinlere geldikçe deri hassaslaştığından biraz sıkıntı çekmiştim. sonra kurtuldum nasırlardan. biraz sabırlı olursanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

arkadaşlar cevizyağını kullanan varsa nasırsız deriye de bulaşırsa cilde zarar verir mi acaba?

marka vermem doğrumu bilmiyorım ama refer marka bi krem kullanıyorum,heryerde bulunmuyor.ben izmirde bi eczaneden temin ediyorum. fiyatı 30 milyon.bence pahalı.googledan baktım,ankarada bi eczaneye mail attım hani daha ucuzsa alıcaktım 3-4 paket 38 dedi.daha pahalı yani. ortalama fiyat aralığı bu. günde 1yada2 sefer sürüceksiniz. yıkanmış kurulanmış temiz ayaklarınıza, nasırlarınıza, topuklarınıza.sonra kalkmayın,emilsin iyice krem.1 paket-2 paket te farkı görün, şok olucaksınız... nasırlarınız tamamen geçebilir...

ayyy allah razı olsun tatlım senden .. iyiki bu yazını bulup çıkardım.. çok iii geldi bana...

selam arkadaslar..nasır ve sert topuklar için mucize bişe bi ilaç buldum...adı yok ama...izmir cankayada batıgöz hastanesinin arkasındaki eczanede adam dr kendi yapıyor...kutusu 5 ytl..gece sürüp yatıyorum...1 haftada gecti...inanılmaz ama gercek...

nasır bandını kesinlikle önermiyorum kızlar bende kullandım :eek:klava:sonum ameliyat masası oldu o kadar kötü (derimi kaç kat birden soyduysa artık) yaptı ki dr hemen ameliyathaneye aldı nasır deyip geçmeyin o küçücük şey hayatı zindan edebiliyor çoğu zaman sonra scholl diye bi markaya başladım düzenli kullanmadığım için yararlımı diyemicem ama bandı sakın kullanmayın derim:enbuyukkk:

X