Nasırlarınız Için Krem Önerisi

ben birkaç gündür bolca lapitak ayak kremi sürüyorum..ama emdikten bir süre sonra acımalar oluyor...
sizce normal mi ? acaba nasırların gerilemesine bir işaret olabilir mi bu hassasiyet ve acı hissi..?

ayaklarımın altı sanki daha duyarlı oldular..özellikle o krem sürdüğüm nasırlı yerler

hayır canım nasır için değil..bildiğin ayak bakım kremi...ama o kadar etkili ki onları bile yumuşattı...

eczane teknısyenı olarak önerıyorum uygularsın yada sadece duyarsın senin bilecegin DUODERM SOLUSYON kendım de kullandıgımiçinçok kolay tavsiye edebiliyorum. bu solusyonun içinde asit var ayrıca hücre yenıleyici bu sebeple asit ve yenı olucan hucrenın etkısı ıle deri soyuluyo ve alttan yenı bı tabaka olusuyor o eskı deriyi de ( yanı nasır oluyor)siz koparıyorsunuzacı sıfır umarım şifa bulursun geçmış olsun

Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar...a.s.
Bende şuan nasır yok ama yaz gelince derimde sertleşme oluyor, nasıra dönmesin diye bakım yapıyorum bende. Bazen ılık suda bekletip, ponza taşı uyguladıktan sonra vazelin sürüyorum, daha sonra streç film ile sarıp ayağıma çorap giyip yatıyorum. Böylece daha fazla sertleşmesini önlüyorum.
Şimdi arkadaşa oriflameden ayak bakım kremi ısmarladım onu bir deneyeyim bakalım iyi gelecekmi?

bu nasırlar gidince bi daha geri geliyo mu hemen kızlar yoksa gene çok uzun zamanda mı oluşuyo ??
ayakta durmaktan oldu benim :KK43: genç yaşımda :mad:

benim arkadaşımında nasırı vardı artık ağrı yapmaya başlamıştı ( verrutol ve duoderm ) ilaçlarını kullandı çok iyi geldi şimdi hiç bir agrısı ve izi yok sizlerede öneririm arkadaşlar şimdiden geçmiş olsun.

denemedim ama üşenmeyip en kısa zamanda uygulamayı düşünüyorum. Suna Dumankaya diyorsa vardır bir bildiği şakkıdı

" Üç diş sarmısağı dövün ve buna bir çay kaşığı da zeytinyağı ekleyin. Nasır iyileşene kadar bunu her akşam nasırlara sürüp sarın. Nasırlarınız giderek küçülecektir. Ayrıca nasıra ütülenmiş lahana yaprağı sarmak da iyi gelir. "

ben genelde her banyoda kese yaparım çıktıktan sonra da vazelin sürerim nasır filan hiçbirşey kalmaz ve de oluşmaz

Çok alakasız bi yerden gircem konuya ama
happy0002.gif
Bu aralar epey incir yiyiyorum, ne var ki içinde de canım çekti böyle dedim,açtım faydalarını okuyodum.O arada bi yazı dikkatimi çekti.

Yazıda incir sütünün nasırları geçirdiği yazıyodu.Ama ne kadar etkili olur bilmem :sm_confused: Fakat doğal olduğu için bi zararı olcağını zannetmiyorum, o nedenle sizinle paylaşayım dedim
happy0164.gif

konuyla alakasız olucak benimkide ama bizzat yararını gördüğüm birşeyden bahsetmek isterim. benim benlerim incir sütüyle geçti. hala bir kaçtane var sürekli vücudumda olsun özellikle boyun kısmımda benle rçıkıo birkaçını bu şekilde yok ettik. annem bi yerden duymuş bunu nerd eincir ağacı görsek yapışıoruz :)

BEnde ecz bir ailaç almıştım adını unuttum.Küçük bir şişde ve oje gibi fırçası var nasırın üzerine 4 5 seans uyguuluyosun yüzü kabuk tutuyo soyuyosun nasırı dışarı atıyo ve düm düz oluyo çok faydasını gördüm

kızlar bende şuanda nasır acısı çekiyorum.iyice ilerledi.bende eczaneden duoderm aldım.oje gibi sürülenlerden.2 gün oldu kullanalı.bakalım nasıl gelecek.nasır çok kötü birşeymiş yaw:KK43:(

duoderm bende epeydir kullanıyırum tam geçtiderken yeniden başladı

O, oje gibi olan ürünü bende kullandim ama fayda etmedi, ortopedi uzmanina göründüm, yanli$ basmaktan kaynaklaniyor dedi.Ameliyatla aldilar,,,,

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar nasırın ne büyük bi sorun olduğunu 2 ayağımada basamayınca anladım ben eczaneden nasır bandı aldım nasırın içindeki gözü çıkarmaya yardımcı oluyo tam nasırın üzerine yapıştırılıyo ve 3 gün suyla temas olmuyo 3 günün sonunda bantı çıkartıp nasırı soyabiliyosunuz denemenizi tavsiye ederim yanlız nasırın özünün çıkması gerekiyo yoksa saçaklanıp yayılabilir

Bende eczaneden aldığım Duoderm isimli nasır solüsyonunu kullanıyorum. Solüsyonun kendi fırçasıyla ilacı, yıkanmış kurulanmış temiz ayak parmaklarıma sürüyorum . Kurumasını bekliyorum bikaç dakika. Günde 1 ya da en fazla 2kere yapıyorum bu işlemi.
Bikaç gün sonra fazla deri rahatlıkla,hiç acı vermeden soyuluyor zaten.Daha doğrusu kendim soyuyorum.
Dermatologa gittiğimde nasırları kimi zaman vücudun kendinin ürettiğini söylemişti. Yani bugün geçmesi yarın tekrar başına gelmeyeceği anlamına gelmez demişti. Malesef benimki de öyle. 2 yıldır nasırla mücadele ediyorum :KK43:

arkadaslar benımde ayagımda sertlık var altında bı bolumde bole sertlesmıs derı ama acı falan olmadı hıc nasır bu degıl mı??ben amelıyatlık bısey oldugunu ılk defa duydum da

Bende eczaneden aldığım Duoderm isimli nasır solüsyonunu kullanıyorum. Solüsyonun kendi fırçasıyla ilacı, yıkanmış kurulanmış temiz ayak parmaklarıma sürüyorum . Kurumasını bekliyorum bikaç dakika. Günde 1 ya da en fazla 2kere yapıyorum bu işlemi.
Bikaç gün sonra fazla deri rahatlıkla,hiç acı vermeden soyuluyor zaten.Daha doğrusu kendim soyuyorum.
Dermatologa gittiğimde nasırları kimi zaman vücudun kendinin ürettiğini söylemişti. Yani bugün geçmesi yarın tekrar başına gelmeyeceği anlamına gelmez demişti. Malesef benimki de öyle. 2 yıldır nasırla mücadele ediyorum :KK43:

ben de duoderm kullandım. her gün 2 kere sürdüm. soydum devamlı. en ortadaki sert yerine ulaştım. onu da çıkardım. 3 nasırımdan 1-1.5 haftada kurtuldum ama düzenli kullanarak. bu oje gibi sürülenler çok iyi ameliyata falan gerek yok.

X