nazarlık köşesi

ay çok hoş olmuş yapımın görünce kolaymışta
tşk canım beğenmenize sevindim :)
cok güzel olmuş emeğine sağlık
tşklerrr saol canım :)
harıka olmus ellertıne saglık
teşekkürler :)
Çok güzel olmuşş.. Beceri diye buna derim... Ben nazara inanıyorum amma velakin nazar boncuğuna inanmıyorum... Evinize her gelenden sonra Nas ve Felak surelerini okuyup evinize , eşinize, kendinize varsa çocuklarınaza üfleyin... Rabbim nazarlardan korusun herkesi :)))
tavsiyen için tşkler canım, bende evime renk katması için böyle bişi çalıştım yoksa benimde inandığım yok kikikiki
çok güzel olmuş

tşkler canımmmm beğenmiş olmanıza sevindim üşenmeyip ayrıca yorum yapmanıza da çok mutlu oldummm:sm_cool:

:nazar:ne deyim valla nazar değmesin düşüncelerine:nazar:süper olmuş süpeeerr:lepi:Şeniz

:nazar:ne deyim valla nazar değmesin düşüncelerine:nazar:süper olmuş süpeeerr:lepi:Şeniz

kikikiiiki nazara nazarlık kikikii pek inanmıyorum aslında ama nazarlıklarda ilgimi çekmeye başladı son günlerde ,sanırım böyle bir köşe yapmamında nedeni bu :)
beğenmiş olmanıza sevindim tşklerr

seni alan aldanmaz canim:sm_cool: ellerine saglik cok seker olmuskaydirigubbakcemile5

:jeyyar::jeyyar:eek: sana gelenlerden bi kaç tanesi bana da gelse keşke maşallah sana gelmeleri çok iyi olmuş netice süper:lepi:

bir harikasın kıssssss sen bende bunlara bakınca hevesleniyorum ama çabuk fısıyom

bencede çok güzel olmuşşşş

tşkler canım saol

bir harikasın kıssssss sen bende bunlara bakınca hevesleniyorum ama çabuk fısıyom

ay tşkler canım beğenmene sevindim
bence heveslenip hısıyom deme bence şöyle düşün- fikirleri alıp depoluyorsun, elbette bir gün bunlar ortaya çıkacak- bu düşüncemde ciddiyim üretmeye başlayınca kulaklarımı çınlatırsın :))kaydirigubbakcemile2

X