Nazife ergen ile vajinismus

yagmurluhava15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
1
0
28
28 yaşında bekar biri olarak araştırmalarım sonucunda en içime sinen evli misin bekar mısın diye bile sormadan (çünkü bekar biri olarak bu sebepten doktora gitmeye biraz çekinmiştim) sadece şikayetime odaklanan canım Nazife hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Ben iğne olmaktan bile çok korkan biri olarak en sonunda çok fazla beklemeden iyiki hemen doktora gittim bekleseydim ne olurdu zaman kaybetmiş olurdum. Doktora gitmekten korkmamın sebebi ise parmak dilatör gibi şeylerdi aslında ve gerçekten imkansız yaptırmam diyordum tedaviye başlamadan önce ama ilk seansta Nazife hoca nasıl yaptı etti büyük bir ilerleme kaydettirdi bana. Ben ilk seanstan çıkınca o kadar mutluydum ki sevgilime anlattım heyecanla. Ben vajinama hiç dokundurtamıyordum o yüzden benim 6 seans sürdü ama o bile haftada bir gidebilmeme rağmen 1 ay bile sürmedi. Şimdi sevgilimle bazen konuşuyoruz iyiki gitmişiz diyoruz yani merak etmeyin Nazife hoca bu soruna öyle bir yaklaşıyor ki cinsellik arka planda kalıyor ileride doğum olsun kadın doğuma muayene olsun her detayı gösteriyor ben iğneden korkan insanım ama bir kadın doğum uzmanına rahat bir şekilde muayene olabilirim ve çok mutluyum umarım bu sorunu olan diğer kadınlarda bir an önce adım atar zaten aldım attıktan kısa bir süre sonra sorun hemen çözülüyor :)

X