Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Walla ben tam 3 yillik evliyim bnm anca oldu suanda 7 haftalik hamileyim. Ama ilk iki sene ha olur diye doktorlara gtmedim .snr bigun kahverengi lekelenmem oldu 12gun
Boyunca mcburen gttm ve pkolu oldugumu ogrendm .esimde de varikosel var. Ve snraki ay klomen tedavisi gordm guzel sonuclar vrdm ama olmadi. Snr doktorum hsg cekil ddi korkudn cekilemedm tam 5 ay snr cekildm o arada sogan ve incir kuru denedm olmadi. ve hsg sonucu tek tupum kapali cikti. ve bska doktora gttm oda bna klomen folik asit ve ecopirin dye hap vrdi. Ve o ay dha yumrta takibi qorurken hamile kalmisim. Sukurler olsn ki . Rbbme cok dua ettm bebek dualari okudum kuran okudum hacet namazlari kildm dualrini okudum. Rbbm nasip etti sonunda...İns her isteyene versin.

canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin :) bizlere de dua et. bana ve tüm hamile kalmak isteyenlere :) bebek duaları dediğin neler. bende okumak istiyorum. bi meryem suresini biliyorum. başka neler var.

Bende 2 senelik evliyim korunmayı bıraktıgımız ilk ay hamile kaldım tabiki ovulasyon testi ile ölcerek yumurtlama günümü tespit ettim

merhaba 2 yıl bebek düşünmesemde eşim çok geçmeden bebek konusunda ısrar etmeye başladı bende nasılsa hemen olmaz diye 2 3 kere korunmamayı kabul ettim ama evdeki hesap çarşıya uymadı hemen hamile kalmışım meğer onuda öğrenmem ayrı bir macera yani özetle kazanan taraf eşim oldu kızım şuan 1,5 yaşında :)

merhaba arkadaşlar ben kasım ayında bebek düşünmeye başladım kafama da çok takıyordum çünkü bu aralar çevremde çokk fazla hamile var. nisan da hamile olduğumu öğrendim .ama ben kafama çok taktığım için işimi şansa bırakmadım ve ovulasyon testi kullandım.o testi kulandığım ay hamile kaldım. herhangi bir sorunu olmayana kesinlikle tavsiye ediyorum.

benim düğünden 1 hafta sonra hastalanmam gerekiyordu ama olmadı 1 hafta geçmişti öğrendiğimde 5 haftalıktım yani hemen kaldım.şuan 40 günlük bi kızım var bugün 40 uçurduk :)

2012 mart 25 inde korunmayı bırakmıştım 2013 mart 30 unda hamile kalmışım 1 sene sonra oldu yani çok şükür :-) Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Cok sukr istemeye basladiktan sonra dorduncu ayimizin sonunda kaldim allahin izniyle. Ama dort ay bile bana cok uzuntu verdi. Rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin. Aratmasin, aglatmasin insallah

2013 ocak ayindan beri ilk denemelerimize basladik. Suan 9 haftalik hamileyim haziran ayinda hamile kaldim. 6.ayimizda oldu. Duzensiz bir regl tarihim vardi.ama sonunda cok sukur oldu Allahin izniyle.

1 yıllık evliyim korunmayı bıraktığımız ay hamile kaldım çok şükür.ovulasyon tarihlerini dikkate alarak.rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin

biz de doğal yöntemlerle korunuyorduk:)

yumurtlama dönemi falan da bilmiyordum çünkü bebek düşünmüyorduk meğersem korunmadığımız zaman yumurtlama dönemimmiş hemen hamile kaldım elhamdülillah. süpriz bebek oldu:)

10aydır bekleyenler var bi arkadaşımda 2 ay denedi ve hamile kaldı. bünyeden bünyeye değişiyor.

Merhaba,

Öncelikle herkese kolay bir doğum diliyorum,sağlıkla doğsun bebişleriniz,AMİNNN:)

Bebek yapmaya karar vermek tamam da,hemen kalınılsa keşke..

Sizler de son adet tarihinize göre ne zaman hamile kalmayı başardınız ? :KK9:

Teşekkürler:KK16:

merhaba cnım ben üç buçuk senede anca hamile kalabildim ilk 4ay korunmuştuk sonra istememize rağmen olmadı denemediğim şey kalmadı soğan kürü incir kürü buhara oturmalar dualar gitmediğim dr yemediğim iğne ilaç rahim filmi çevre baskısı evden çıkmıyordum hiç,ama ben istediğim için değil ALLAH istedği için 4. senemde hamile kaldım şu an 28 günlük bebeğim kucağımda şükürler olsun. sitres yapma derim bide rahim eğriliği diye bir şey var drlar anlamıyor ona dikkat et

Kızlarr konuyu ben açtım inşallah ben de emin olunca yazıcam.15.53 kan testim.2 güne ve devamında katlanması gerekiyomuş.inşallah bu mübarek günde aldığım güzel haberler devam eder:21::KK16:

Kan testim iki katı çıktı şükür,inşallah güzel devam eder,bende cevaplayayım.ilk denememde hamile kaldım,doktor ultrasonla yumurtladıgım gunu söyledi,onun da yardımı oldu tabi.bu konuyu güncelleyelim ne güzel merak edenlere,kalmak isteyenlere bilgi olur.:KK16:

Düğünden bir ay önce doğum kontrol hapı kullanmaya başlamıştım.Yaklaşık 1 sene kullandım, bıraktıktan sonra 2. ayımda hamile kaldım. Şimdi heyecanla kızımı bekliyorum :) :nazar:

Bebek istemeye başladıktan 2 ay sonra hamile kalmıştım çok şükür, şu anda 9 buçuk aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var :nazar:
Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah :emir_bebek:

ben biraz şanslılardanım galiba, korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım çok şükür :KK1:

darısı bekleyen herkesin başına inşallahhhh :KK16:

+1 desem yeterlidir herhalde :KK17::KK17:

allah herkese hayırlısıyla hamile kalmayı ve evlatlarını sağlıklı mutlu huzurlu bir şekilde kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah :nazar::nazar::emir_bebek::KK49:

X