Ne yapabiliriz, yardimci olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verecek zaten, ayrica biz istedigimiz icin degil kendi sagligi icin. Olur ya etrafinda veya ailesinde pozitif olanlarda vardir ne yapilir edilir akil danisiyorum fark ettiyseniz. Sonucta bu da grip degil ki bulassin gecer diyelim. Onlemi varsa onlem alalim degil mi
Valla ne yapılır ediliri kendiniz için sormuşsunuz ama panik yapmanız normal. Hepiniz test yaptırın. Ondan da düzenli aralıklarla test yaptırmasını isteyin. Bilmiyorum işten çıkarmanız etik olur mu. İnşallah onda da sizde de sorun yoktur herkes sağlıklı olsun

Valla ne yapılır ediliri kendiniz için sormuşsunuz ama panik yapmanız normal. Hepiniz test yaptırın. Ondan da düzenli aralıklarla test yaptırmasını isteyin. Bilmiyorum işten çıkarmanız etik olur mu. İnşallah onda da sizde de sorun yoktur herkes sağlıklı olsun
Evet kendimiz icin sordum. Babasi zaten tedavi surecinde doktorlar degerlendirir. Calisan da cikarsa bizde yaptiririz tabi. Insallah ne kendinde ne de annesinde vardir 🙏

AİDS cinsel ve kan yoluyla bulaşan bir hastalık. yani sırf babasında var ve siz o kişiyle görüştünüz, aynı ortama girdiniz diye bulaşmaz. kaldı ki artık ilaç tedavisi olan da bir hastalık. benim bu hastalığı taşıyan bir arkadaşım var. tedavisine devam ediyor (sadece tek bir hap), ancak yıllardır partneriyle mutlu bir şekilde yaşıyor ve partneri negatif. yani babasının hasta olması onun işten çıkarılmasını gerektirmiyor. bilmem anlatabildim mi?

Sandığınız kadar basit bulaşan bir hastalık olsa çevrenizde fazlaca AIDS hastası olurdu. Korona herkesin algısını bozdu yahu.

AİDS cinsel ve kan yoluyla bulaşan bir hastalık. yani sırf babasında var ve siz o kişiyle görüştünüz, aynı ortama girdiniz diye bulaşmaz. kaldı ki artık ilaç tedavisi olan da bir hastalık. benim bu hastalığı taşıyan bir arkadaşım var. tedavisine devam ediyor (sadece tek bir hap), ancak yıllardır partneriyle mutlu bir şekilde yaşıyor ve partneri negatif. yani babasının hasta olması onun işten çıkarılmasını gerektirmiyor. bilmem anlatabildim mi?
Babasinda oldugu icin mi demisim Allah askina 2 oldu bu yorum. Kendisinde cikarsa dedim. Cunku bizde saglik konusunda calisiyoruz. Ayrica suan da ufo goren masum koyluler gibiyiz ilk defa tecrube ediniyoruz bilmem ben antabildim mi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X