Nedir bu cektigim..

Hamileyken ilk 4 ay surekli yattim ben de. Cok hasta oldugumu bildikleri icin de kimse benden birsey beklemiyordu.
Madem misafirleri geldi onlar sizi aramaliydi. Misafirimiz geldi, ugrayabilirsen ugra diyebilirlerdi. Siz de hasta oldugunuzu soylerdiniz.
Bunlar buyuk tartismalar degil hamile oldugunuz icin abartiyorsunuz. Bosanma nedeni olarak gormedim ben.
Benimde tam olarak demek istediğim şey buydu. Tabikide bunlar büyük tartışma değil zaten bu konuyu da ben açmadım tamamen kv acti bir anda açınca bende çok şok oldum ve tepkimi gösterdim haklı olarak. Benim boşanmak istememin sebebi de orda kocamın arkmda durmayisi ve annesini haklı olarak görmesi. Ama nedense evimize gelince de ben haklıymış gibi konuşması. Bu beni sinirlendirdi. Saf değilim beni salak yerine koyuyorlar işte bu yüzden bosancam dedm

Dün rahatsızlığımdan dolayı yukarıya kayınvalideme cikamadim. Karnım belim çok kötü ağrıyordu. Doktorumla görüştüm dinlenmem gerektiğini ve kesinlikle ayağa kalkmamami söyledi. Ben dün hiç bir şekilde lavabo ihtiyacım dışında ayağa kalkamadim. Sürekli yatıyordum. Eşim de nöbetteydi. O sırada yukarıya kayinpederimin misafirleri gelmiş. Ben yeni gelinim diye de beni sorup durmuşlar. Bugün eşimle yukarıya çıktık kaynanam baktım konuyu acti kocama oğlum dedi benim de babanın da canı çok sıkıldı bu duruma babasi demiş ki gelip Bi misafirlerime hosgeldin diyemedi mi. Ondn sonra döndü bana madem hastası bana neden haber vermiyorsun kızım dedi. Ama aynı zamanda da kocamı dolduruyor. Bende kizdim kusura bakmayın da hamile olan benim dedim dün ben ölümden döndüm siz yukarıda 10 kişiydiniz biriniz inip te şu kadın yaşıyor mu başına bir şey geldi mi diye sormadiniz şimdi de bana hesap mı soruyorsunuz dedim. Ee neymiş sen bize hasta olduğunu söylemedin ki. Gelin bakın ogrenirsiniz dedim. Ayrıca ben size haber vermesem sizin benden haberiniz olmayacak bunu da öğrenmiş oldum anne senin yuzun burda senden haber alamasam hemen koşuyorum yukarıya neden sesin çıkmıyor acaba bir şey mi oldu diyorum. Sende öyle yapabilirdin illa benim mesaj atmamı mi bekleyeceksin dedim. Bide neymis onlarda bu yoldan geçmişmiş.Bu yine ne yaptı ne etti kendini haklı çıkarttı velhasıl orda da kocamla tartistik kocam anasını dinledi. Benim de kimim kimsem yokmuş bu gurbet elde onu anladım. Her şeyi geçtim hamile bir kadına neden bu kadar stres üzüntü. Arkadaşlar bosanmayi düşünüyorum bu kocam şimdi arkmda durmayacaksa ne zaman duracak benim o zaman ne işim var burda. Şuan ağlayarak yazıyorum bu satırları. Hakkımı da helal etmiyorum hiç birine. Karnımda 3 buçuk aylık bebeğimle oturmuşum ağlıyorum gerçekten çok çaresizim.
Some aile apartmanı problems. 😑

X