Nefes kokusu

olamazmiolabilir

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
395
713
36
Ya biraz tatsız bir konu şimdiden kusura bakmayın da. Erkek arkadaşım epey ağır bir grip gecirdi sonrasında nefesi kokmaya başladı. Bakımlı temiz bir çocuktur yani dişini filan da herhalde fırçalıyordur diye düşünüyorum da belki de öyle yalapşap mı fırçalıyor artık bilmiyorum. Sorum şu ki bir insana en munasip yolla "nefesin kokuyo" nasıl denir? Melek gibi de çocuk yani, dümdüz bodoslama söylesem bile kesinlikle dikkat eder bundan sonra ama ben lisanımunasiple söylemek istiyorum. Ama bir yandan da böyle çok büyük bir olaymış gibi karşıma alıp "bişey konuşmamız lazım" havalarında söylemek de istemiyorum. Laf arasında nasıl söylenir ya sizce

Hastalık etkisiyle kokuyor da olabilir. Reflü,ülser özellikle sabah metalik bir koku yapar. Bağırsak ve mide sorunu yoksa dişlerle birlikte dilini fırçalasa daha iyi olabilir. Dil de koku yapıyor

Ya biraz tatsız bir konu şimdiden kusura bakmayın da. Erkek arkadaşım epey ağır bir grip gecirdi sonrasında nefesi kokmaya başladı. Bakımlı temiz bir çocuktur yani dişini filan da herhalde fırçalıyordur diye düşünüyorum da belki de öyle yalapşap mı fırçalıyor artık bilmiyorum. Sorum şu ki bir insana en munasip yolla "nefesin kokuyo" nasıl denir? Melek gibi de çocuk yani, dümdüz bodoslama söylesem bile kesinlikle dikkat eder bundan sonra ama ben lisanımunasiple söylemek istiyorum. Ama bir yandan da böyle çok büyük bir olaymış gibi karşıma alıp "bişey konuşmamız lazım" havalarında söylemek de istemiyorum. Laf arasında nasıl söylenir ya sizce
Münasibini bilemedim ama bademcik taşi olabilir agiz kokusu yapar yada çürük dişi vardır

sanırım hastalığın düzelmedi hala. Bu hastalıkta boğaz ağrısı koku yapabiliyor seninki devam ediyor gibi gibi

O durumun bir adi varda su an aklimq gelmiyor. Agir bir grip gecirdiyse normal ve gecici bir durum, ama daha cok sivi tüketmesi lazim. Adi aklima gelse yazarim burda

Gargara kullansın düzenli bir de bol maydanoz yesin mideye iyi gelir mideden geliyorsa koku diye. Belkş probiyotik kullanabilir sindirim sisteminde problem varsa onları duzeltmek adına.

Tatlı dille söylenebilir yani sonucta rahatsızlanmıs bi hastalık atlatmıs. Normalde böyle bişey olmadığını ama hastalıktan kaynaklı başladığını guzel guzel söyleyin.
Yani böyle dünyanın en büyük meselesiymis gibi değil de normal laf arasında "hayatim bişi dicem ya senin arada nefesinde koku var o hastalıktan sonra, benim için sorun değil de toplum içindesin" filan desem? Doktor zaten

Yani böyle dünyanın en büyük meselesiymis gibi değil de normal laf arasında "hayatim bişi dicem ya senin arada nefesinde koku var o hastalıktan sonra, benim için sorun değil de toplum içindesin" filan desem? Doktor zaten
Hele ki doktorsa bence hiç tereddüt etme söyle bilir zatem yolunu yordamını nedenini alınmaz bence.

Benim de eşimin biz sevgiliyken dişi çürüktü ağrı yapıyodu dönem dönem. O zamanlar çok ciddi ağız kokusu olurdu. Çat çat söylerdim hayatım dişin çürük ağzın kokuyo diye 😂

Griplerde ak cigerdeki rahatsizliklardan dolayi olabiliyor, ama cogu zaman vücudun sivi kaybetmesinden de kaynaklaniyor.dehidrasyon agiz kokusu gibi belirti de yapiyor. Mesela idrari koyu sari ise zaten yeterli kadar icmedigini bilir
Bir de çok evhamlı bir tip ve bu stres anlarında daha çok nefes kokusu alıyorum. Mesela başım agriyo desem üç gün uyumaz nörolojiden randevu alır filan ve böyle vesveseli anlarda muhtemelen su icmeyi unutuyor biraz gözlem yaptim

Bir de çok evhamlı bir tip ve bu stres anlarında daha çok nefes kokusu alıyorum. Mesela başım agriyo desem üç gün uyumaz nörolojiden randevu alır filan ve böyle vesveseli anlarda muhtemelen su icmeyi unutuyor biraz gözlem yaptim

Esim doktor. Kosturmaktan su icmeyi unutuyor. Büyük su sisesi aldim is yeri icin. Sabahlari doldurup eline tutturuyorum. Simdi daha iyi sivi tüketimi, cünkü kocaman hemen göze carpiyor :KK70:

X