Nefret Ediyorum!

bende orta okuldaydım beden derslerinde sınıfda erkekler üstünü değiştirir bize gıcıklık olsun diye bizde onları beklemez tuvaletde giyinirdik .bi gün bi girdik tuvalete bir kadın küçük kızının kakasını lavabonun içine yaptırıyordu şaşırdık, abla ne yapıyon olurmu oraya dedik ne yapayım tuvaletler çok pis altınamı yapsın kızım demişti ogünü hiç unutmam böylede pis insanlar var malesef

Ben de olur olmaz herkesle "aşşkımm,canımm,bi tanemm" diye hitap eden kişilere gıcık oluyorum..
Ablamın gittiği kuaför vardı.. İlk defa gittim kadın beni kapıda aşkımm diye karşıladı :KK37: :KK37: tanımam etmem! samimiyetsiz,seviyesiz iletişim örneği işte.. :KK19: :KK19: :100:

Şu canım hayatta nefret edilecek insan tiplemeleri o kadar çok ki...
Hangisini ilk sıraya koyacağımı şaşırdım resmen.

Dün ilaç yazdırmak için devlet hastanesine işim düştü.
O kadar kalabalıktı ki anlatamam.
Ağız kokuları ter kokuları vs hep birbirine karışmış durumdaydı.:KK19:

Midem bulandı ve kendimi elimi yüzümü yıkamak için tuvalete attım :26:
Bir de ne göreyim tuvaletlerden birinin kapısı han gibi açık.
Ve leş gibi!!!:KK19:

Kadın resmen büyük tuvaletini yapmış ve su dökme zahmetinde bulunmamış!!!.

Girmemle çıkmam bir oldu.
Hemcinsi olduğum içn resmen utandım kendimden!.

Daha bu da bişey mi...
Petlerini olduğu gibi çöp kovasına bırakanlara ne dersiniz.

Bunları yapan hemcinslerimden utanıyor ve nefret ediyorum!!!

seni çok iyi anlıyorum.ve ekliyorum ben dışarılarda bu tür durumlardan dolayı lavaboya girmeye bile çekinir oldum.bu yüzden karnıma kıramplar girdiği çok olmuştur malesef

çalıştığım zamanlar işyerının müdüresi bizim tuvaletı kullanırdı bazen hiç ellerını yıkamadan çıkar gıderdı yanı bunun eğitimlede bi alakası yok sanırım temızlık eğitimi aileden alınıyor

Benim en nefret ettiğim durum ise 45-50 yaşlarındaki teyzelerin yer istemesi..
Zaten normalde ben yer veririm hayatta oturmam; ama bazen öyle anlar geliyor ki bir saniye bile ayakta durmaya mecalin kalmadığı, insanız sonuçta.
Neden bilmiyorum ama bu teyzeler koca otobüste başına dikilecek yanlız beni bulur.
Bir keresinde okuldan dönüyorum.Elimde kütük gibi kitaplar.Çantam ağır, kitapların yanında elimde poşet var içinde notlarım var; sabahtan beri koşturmuşum yorgunluktan ölüyorum.Bi teyze de değil abla yer verin de yaşlılar otursun dedi bana, olsun 35 yaşındadır en fazla.Siz misiniz yaşlı dedim.Bi kızardı morardı etrafına bakındı orta yaşlı bi amcayı göterdi, onun için söylemiştim diye.Ben de gördüğünüz gibi elimdeki kitaplarım çok ağır, normalde ben sizin söylemenize gerek kalmadan veririm dedim.Bu abla da benim elimde de poşet var ama yere koyuyorum dedi.Ya sabır dedim kalktım amca da sağolsun aşkolsun kızım ben o kadar yaşlı mıyım bu kadar adamın içinde senin ayakta durup benim oturmam yakışı kalmaz dedi.Kadın iyice bozuldu oh olsun.
Başka bi zaman hastayım, yorgunum ama halletmem gereken işlerim var.Dönüşte ayakta zor duruyorum diye; yarım saat önceden bindim otobüse( yani ters tarafa bindim ilk durakta oturayım diye) bi teyze geldi başımda dikiliyor.Teyze dediğime bakmayın 45 yaşında falan.Önümde de benim yaşlarımda bir erkek oturuyor.Ama kadın taktı bana; gözlerini dikmiş bakıyor.Gerçekten halim yoktu görmezden gelmek zorunda kaldım.Bana orda yaşlı teyze var kalk yer ver dedi.Görmemişim tabi hemen veririm dedim gerçekten yaşlı biri var diye.Geçti kendi hooop oturdu.Meğer arkadışıymış o yaşlı dediği kendi yaşlarındaki kadın.Geç istersen sen otur valla bak ayakta dururum ben dedi arkadaşınaMadem ayakta durabileceksin ne diye benim yerime gözdikersin? Madem o kadar oturmak istiyorsun 3 durak önce bineydin benim ne günahım vardı ? .Arkadaşı yok yok gerek yok dedi. Kadın kuruldu benim koltuğuma.Otobüs hınca hınç dolu; etrafta bin tane adam.Eve gelene kadar öldüm resmen.Yani eve gidene kadar içimden laf söyledim kadına da yüzüne bişey diyemedim diye hala içim içimi yer.Hakkımı helal etmiyorum o teyzeye.
Bunun gibi o kadar çok örnek var ki..
Yaşlılar evet sırf yaşlılar diye evde oturmasınlar, gezsinler; ama otobüslerin kalabalık olduğu saatler az buçuk belli.Neden o saatleri tercih ederler dönmek/ bir yere gitmek için? yarım saat önce yada yarım saat sonra çıksan ölür müsün ? Ama yook elbet birileri bana yer verir mantığı..İnsanların işten/okuldan döndüğünü hiç hesaba katan yok..

çalıştığım zamanlar işyerının müdüresi bizim tuvaletı kullanırdı bazen hiç ellerını yıkamadan çıkar gıderdı yanı bunun eğitimlede bi alakası yok sanırım temızlık eğitimi aileden alınıyor

Katılıyorum..
Temizlik aileden gelen birşeydir.
Eğitimle alakası yok.
Nice insanlar var okula bile gitmemiş ama tuvaletten çıkınca ellerin yıkanacağını pekala bilirler...

X