Neler almalıyım hangi marka

nigdecift

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
57
11
22
Merhabalar kızlar ben bebeğim için yeni doğan setler Alaçam ama ne alacağımı bilmiyorum hangisi daha iyidir kullanan var mı bebek bezi bebek bakım ürünleri ne alabilirim

Bebeğim yok ama yeğenlerim var. Bebek bakım ürünü mustela'ya bakabilirsiniz. Genelde en cok önerilenlerden biri bu marka. Bebek bezi sleepy kullanan çok bütçenize göre ve bebeğin cildine göre denemek gerekiyor.. Konu öne çıksın herkes yazsın önerilerini. Allah sağlıkla kucağına almayı nasibetsin 💐

Merhabalar kızlar ben bebeğim için yeni doğan setler Alaçam ama ne alacağımı bilmiyorum hangisi daha iyidir kullanan var mı bebek bezi bebek bakım ürünleri ne alabilirim
Ben bebek bezi olarak prima alıyorum 1 yaşįna kadar ondan sonra normal bezlere geçiyorum. Ilk 3 ay ıslak mendil deilde hastanede verilen koton olan tek seferlik bezlerden alıp ıslatarak temizliyorum. Pişik kremi için bepanten alıyorum farklı marka benimkilere fayda etmiyor. Krem olarak mustelanįn kremini alıyorum o çok iyi geliyor kurumuş cildine vs. Biberon olarak ben cam biberon tercih ediyorum ama marka vs bakmıyorum. Bineronun uç memesini beyaz daha sağlıklıma geliyor sarıdansa. Baska birşey gelmiyor aklıma ıslak mendile başladımızda yine aynı sekilde 1 yıl primant ıslak mendilini alıyorum 1 yaştan sonra normal alıyorum.

Mustelanın ıcerıgı temız degıl
Oncelıkle onu almayın derim

Biz bebek bezi olarak minnies kullanıyoruz migros marka
Primadan bu markaya gectık Ustelık dusunun 12 aydır bu markadayız.
En ucuz bez sanırım bu ve hiç pişik yapmadı 6-7 saat durdugu da oluyor bazen babaya bırakınca baba unutuyor, e o zaman da nemlenmıyor taşmıyor pişmiyor ıyı bir bez

E bebek alırsan beni uyardılar yıkayınca çekiyor , biraz büyük al diye 😅 ben de denemedim henüz doğmadı bebiş.
Kafanda net bir şey oluşmuyor bütçeye kaliteye göre ortalama bir şeyler artık seçiliyor 🤷🏻‍♀️

X