Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

ya annemle 2 gündür park bravo'dan çıkmıyoruz :1shok: deli bir indirim var hatunlar kaçırmayın =! =! valla mağazayı boşalttık gibi geldi bana annemle ama hiçbir şeyin bittiği yok ve her beden mevcut =S koşun bence..

ttalim harika bide bişi sorucamm ben istanbula geliorum sende istanbuldansin sanirim uygun alişweriş için nereyi oneririsin ? bide cnm istanbulun kıyafet pazarları cok mesur markalar satilio bu yaz birsuru markanin elbiselerini fln aldım senin onerilerin warmı tatlim..:1hug:

ttalim harika bide bişi sorucamm ben istanbula geliorum sende istanbuldansin sanirim uygun alişweriş için nereyi oneririsin ? bide cnm istanbulun kıyafet pazarları cok mesur markalar satilio bu yaz birsuru markanin elbiselerini fln aldım senin onerilerin warmı tatlim..:1hug:

buyur gel canım (= alışveriş için önerilerim tabiki olur ama kaliteli bişiler mi yoksa uygun ama uzun ömürlü olmayan senelik (; kıyafetler mi alacaksın ?*
ben alışverişlerimi en yoğun olarak nerelerden yapıyorum yazayım sana. beşiktaş pazarından, bahçeşehir pazarından, yeşilköy pazarından, beyoğlunda atlas pasajı, halep pasajı, aznavur pasajı, beyoğlu iş merkezi, terkoz çıkmazından, beşiktaş'ta da büyük beşiktaş çarşısından yapıyorum. daha pahalı olan ve markasına bakıp aldığım parçalarımı ise, capacity avm ve istinyepark avm'den alıyorum. daha çok sokak modasına hitab eden ve günlük giysilerim için de ZARA, bershka, pull&bear, stradivarius, debenhams, topshop, mango ve peacoks'tan yapıyorum marka olsun dersen bunları öneririm. hem ucuz hem de çok şeker ürünleri oluyor. gerçi bunlar senin geleceğin yerde de vardır muhtemelen (; bence sen dediğim pazarları ve pasajları bir gez, ben 50 lirayla çıkıp 10-15 parçayla eve dönebiliyorum oralardan :-)

miklacım yeşilköy pazarı çarşamba günleri mi hala ve beşiktaş pazarı hangi günler neresinde kuruluyor

miklacım yeşilköy pazarı çarşamba günleri mi hala ve beşiktaş pazarı hangi günler neresinde kuruluyor

canım yeşilköy pazarı hala çarşamba günleri kuruluyor, en son ne zaman gittin bilmiyorum ama sokak arasında değil artık, kurulu bir yeri var üzeri kapalı orda açılıyor her hafta.
beşiktaş pazarı da evlendirme dairesinin hemen karşısında canım. cumartesi günleri kuruluyor.
kadıköy pazarını unutmuşum. asla es geçmeyin. salı günü o da.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar,şu an istanbuldayım..pazar günü ankaraya döneceğiz.avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?özellikle teknolojik aletler ve bebek malzemeleri üzerine..bisikletçiler çarşısı varmış galiba,orası nerede?:eek:

merhaba canım. bisikletçiler çarşısı unkapanı'nda bulunuyor. haşim işcan geçidinin altı sırf bisikletçi ve bebek araç gereçleri satıyor. yürüteç, araba vs rahatlıkla bulabilirsin, istanbuldaki bisiklet ve bebek eşyalarının membası orasıdır.

buyur gel canım (= alışveriş için önerilerim tabiki olur ama kaliteli bişiler mi yoksa uygun ama uzun ömürlü olmayan senelik (; kıyafetler mi alacaksın ?*
ben alışverişlerimi en yoğun olarak nerelerden yapıyorum yazayım sana. beşiktaş pazarından, bahçeşehir pazarından, yeşilköy pazarından, beyoğlunda atlas pasajı, halep pasajı, aznavur pasajı, beyoğlu iş merkezi, terkoz çıkmazından, beşiktaş'ta da büyük beşiktaş çarşısından yapıyorum. daha pahalı olan ve markasına bakıp aldığım parçalarımı ise, capacity avm ve istinyepark avm'den alıyorum. daha çok sokak modasına hitab eden ve günlük giysilerim için de ZARA, bershka, pull&bear, stradivarius, debenhams, topshop, mango ve peacoks'tan yapıyorum marka olsun dersen bunları öneririm. hem ucuz hem de çok şeker ürünleri oluyor. gerçi bunlar senin geleceğin yerde de vardır muhtemelen (; bence sen dediğim pazarları ve pasajları bir gez, ben 50 lirayla çıkıp 10-15 parçayla eve dönebiliyorum oralardan :-)

slmm cnm fikirlerin için cok saol bn bursada ole gusek pazarlar yok hep mango bershka , zara we pull&bear dan aliorum tabi indirim zamnlarinda :sm_cool: cnm ben istanbula geldimde bide taksimde bi pasaj wardi oradan almiştim ama enguseli gittim pazardi annemle alişweriş yaparken deli gibiydik butun paramı bitirmiştim cnm ben gelcem zamn yine burdan haber weririm konusuruz aslinda sohpette denk gelsek konusuruz arada bakıyorum yoksun:çok üzgünüm:

slmm cnm fikirlerin için cok saol bn bursada ole gusek pazarlar yok hep mango bershka , zara we pull&bear dan aliorum tabi indirim zamnlarinda :sm_cool: cnm ben istanbula geldimde bide taksimde bi pasaj wardi oradan almiştim ama enguseli gittim pazardi annemle alişweriş yaparken deli gibiydik butun paramı bitirmiştim cnm ben gelcem zamn yine burdan haber weririm konusuruz aslinda sohpette denk gelsek konusuruz arada bakıyorum yoksun:çok üzgünüm:

evet canım sohbete girmedim hiç :KK43: geleceğin zaman burdan haber ver son detayları konuuşr paylaşırız :-) aklıma başka yerler gelirse onları da söylerim zaten :) en güzeli pazarlar ve pasajlar zaten canım (:-)

aynen cnm benim gittim pazar buarada beylikdüzündeydi:1rolleyes: canimm zaten burdan hep konusalimm ahh ya keske istanbulda otursamm:)

aynen cnm benim gittim pazar buarada beylikdüzündeydi:1rolleyes: canimm zaten burdan hep konusalimm ahh ya keske istanbulda otursamm:)

beylikdüzündeki pazarı bilmiyorum canım ama bahçeşehir oraya yakın ve müthiş :1shok:

cnm bahceşehirdeki hangi gün oluo ? bide cnm bole markalarin ihraç fazlalarimi oluyor?

salı ve cumartesi cnm ama salı günü daha az tezgah açılıyor. tam olarak c.tesi kuruyorlar. evet canım zara mango bershka satan bir sürü tezgah var. onun haricinde h&m filan da bir sürü tabi. markasız olup harika tarz olanlar da var. mankenler bile geliyor bahçeşehir pazarına. gayet sosyete yani :-)

tek tek yazmaya gerek varmı bilmem ama heryer indirimhihoyyyt
fakat artık sonuna gelmiş sanırım pek bişey kalmamış :dilcikar:
hele inciye şaştım 300 tl a aldığım çizmeler 129 tl olmuş:1shok:
gess te de son parçalar kalmış bikaç saat modelleri %50 indirimliydi
beğendiğim model yoktu ama kaçıramadım bu indirimi iki tane aldım :nazar:
darısı yeni modellere inşallah
:CüvCüv:

X