Nezle ve ameliyat

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
280
58
28
Kızlar sanırım nezleyim , burnum akıyor biraz su gibi akıyor ateş falan yok. Aslında benim alerjimde tutmuş olabilir emin değilim. Önceki günler ilaç kan sulandırıcı vitamin falan içmeyin dediler diye suan soğuk algınlığı ilacı içmiyorum eğer nezle olduysam ameliyata engel değildir dimi ? Yada nane limon falan mı içsem ? Yada alerji hapı.. Asistanı da sürekli rahatsız etmek istemiyorum

Kızlar sanırım nezleyim , burnum akıyor biraz su gibi akıyor ateş falan yok. Aslında benim alerjimde tutmuş olabilir emin değilim. Önceki günler ilaç kan sulandırıcı vitamin falan içmeyin dediler diye suan soğuk algınlığı ilacı içmiyorum eğer nezle olduysam ameliyata engel değildir dimi ? Yada nane limon falan mı içsem ? Yada alerji hapı.. Asistanı da sürekli rahatsız etmek istemiyorum

Merhabalar ben de ameliyatımdan bir gün önce nezle oldum gibi öksürüyorum,burnum akıyordu doktoruma söyledim bana çocuk şurubu ve benicol yazdı. Ertesi gün ameliyatımı oldum herhangi bir sorun olmadı ama dikkat edin ilerlerse erteleyebilirler. Ameliyattan sonra öksürmek,hapşurmak istemezsiniz çünkü canınız çok yanar

Çok geçmiş olsun bu arada kesinlikle doktorunuza danışın çünkü anestezi alacaksınız ondan kendi başınıza bir şey yapmayın

X