Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Çok tatlısınız. Bende herseyi farkındayım.ondaki ısrarım çok yaşanmışlık var diyeydi.30 yaşındayım yasin da biraz baskısı vardı üstümde ister istemez. Yalnız kalmak istemiyorum annemle babam ölünce.aslinda bunda ısrar edişim sadece sevgi degildi . Herseydi aslında.
Yanliz olmak yanlış biriyle olmaktan iyidir ayrica yasiniz cok buyuk bir yas degil

Çok tatlısınız. Bende herseyi farkındayım.ondaki ısrarım çok yaşanmışlık var diyeydi.30 yaşındayım yasin da biraz baskısı vardı üstümde ister istemez. Yalnız kalmak istemiyorum annemle babam ölünce.aslinda bunda ısrar edişim sadece sevgi degildi . Herseydi aslında.
Böyle biriyle evleneceğine ( ki anası da akılsız) ömür boyu bekar olmak çok daha iyi ben sana diyeyim.

Ayrıca bu adamla evlensen eminim ağır hasarlı bir ayrılık yaşardın. O zaman da " ben dulum, kimse benle evlenmez" psikolojisinde olabilirdin.

Yaşın isterse 50 olsun, sırf evlenmek için evlenilmez.

Hem şu an çok gençsin. Artık millet 30 dan önce evlenmiyor kolay kolay.

Eminim tam istediğin gibi harika birini bulursun, umudunu kaybetme. :)

Ya herkes tutturmuş 30 yaş 30 yaş. Bu 30 yaşta ne var kardeşim, veba mı var? Yengem ve amcam evlendiklerinde 30 küsürlü yaşlardalardı şimdi 3 çocukları var gayet de mutlular. Ayrıca partnerini daha olgunca seçebileceğin bir yaş.
Evlenip ayrilsan daha mı iyi, kaldı ki çekilebilir seviyede biri değil. Boşanman muhtemel.

Sizin yorumlariniz beni benden aliyor ya. Bazen tekrar tekrar okuyorum acaba saka mi diye.
Ay köylü teyzeler gibi yazıyor ya. Yani hasta bence bir yandan üzülüyorum ama aşırı asap bozucu bir üslubu var. Milletin memleketine takmış kafayı, bin sene öncenin kafa yapısıyla gelip yazıp bir de kendisini modern zannediyor. Ayrıca aşırı takıntılı, baska bir konuda hastalık taşıyıcı biri hakkında bir yorum yaptı, yanlış bir yorum olduğu halde kendisini haklı görüp 3 ayrı postta bu durumdan bahsetti. Yani Allah sabır versin çevresindekilere.

Ya herkes tutturmuş 30 yaş 30 yaş. Bu 30 yaşta ne var kardeşim, veba mı var? Yengem ve amcam evlendiklerinde 30 küsürlü yaşlardalardı şimdi 3 çocukları var gayet de mutlular. Ayrıca partnerini daha olgunca seçebileceğin bir yaş.
Evlenip ayrilsan daha mı iyi, kaldı ki çekilebilir seviyede biri değil. Boşanman muhtemel.
40 yaşında evlenip sağlıklı çocuklar doğuranlar var üstelik.

Bence vakit geçmeden uzaklaş. Anne yengesi sevgilin hepsi sıkıntılı. Kendimi atıcam vs düşünen insan tehlikelidir bir gün gerçekten yapabilir

Evlilik için aile hekiminden kan testi istemişlerdi. Eğer uyuşturucu kullansa kan testinde çıkması lazim
Çıkmaz uyuşturucu madde kullananların ayrı bir testi oluyor artı saçından falanda örnek alınıyor aile hekimliğinde yapılan kan testi ile anlaşılmaz ekstra invaziv testler gerekir İnternet'e bi bakın derim ama babanızı da dinleyin erkekler yanılmaz baban bisey sevdiyse peşini bırakma babanla otur konuş bu asami da bırak evlilik öncesi fragman spoiler falan atmış sana kendini inandırmaya yada kandırmaya çalışma Bi insan Bi günde böyle olmaz öncesi vardır senden iyi saklamistir

Evlilik tarihi almak için bursaya nisanlımın yanına gittim.1 haftadır gel halledelim diyodu.gittim.hersey güzel başladı. Kahvaltıya oturduk.gidip öpmek sarılmak istedim,dur başım ağrıyor zaten dedi. sonra, ara ara dalıp gidiyordu. Nedenini sordum basim agriyo dedi.gozleri kıpkızarıktı.bisiy demedim.Zaman geçti. nikah dairesine gittik.tarihi aldık. Bahçeye indik, gel sarılalım kutlayalım hayatım dedim,mutluydum, dur şimdi başım agriyo insanlar var dedi.gene bisi demedim.yururken bana,nikah dairesinde kadın sana bisi sordu, duymadın, zaten hep duymuyosun dedi..bende duymamış olabilirim, bunu neden büyütüyorsun, anlamıyorum sabahtan beri başım ağrıyo diyip duruyosun, dedim.yolda tartıştık. Cicek koparip kokladim yolda,ona bile laf etti.niye kopardin ne diye kopardin diyip soylendi.Eve gittik.iceri girdiğimiz an basladi, Bi anda sinir krizi geçirdi,şok oldum..anlayamıyodum. ne yapmıstım ki,diye düşündüm. Cevap bulamadım.annemin aldigi saati, ailesinin yanında yere attı.istemiyorum diye bağırdı.sonra,kalkip benim üstüme resmen yürüdü.ailesi oradaydı,annesi yengesi de vardı.benim üstüme yürüdü.sonra içeri geçip kendimi aticam dedi annesi yanına gitti yengeside. Yemin ederim hicbisey anlamıyodum.evdeyken annesine de bagirip cagiriyo az cok.huysuzlugunu onada yapiyodu.icimden,demek annesine de ayni diye dusundum. Sen evliliğe hazır değilsin bence oyuzden böylesin dedim..çünkü ben oyle anladim.anneside duydu.
ne olmustu da bana oyle yapti ,nası oldu anlamadım. Sonra ben evden çıkıp otogara gittim.suan kendi evimdeyim.hersey şaka gibi annesi beni aramadı bile. Siz olsanız ne yapardınız? Çocuğu ilk gördüğünde,babam onda Bi gariplik olduğunu sezmisti. Babamın yanına oturdugunda,Yanımda titriyor çocuk demisti.bizde heyecan demiştik. Ama babam Bi türlü heyecan olduğunu düşünmedi.
Seviyorum ediyorum aşığım gibi duygulara girip evlenmeyi düşünmeyin sakın. Şanslıymışsınızki adam size evlenmeden fragman sunmuş.Kendinizi yakmayın. Madde kullanımı var muhtemelen.

30 yaş neden 60a 1 kala gibi algilaniyor yahu 🥴
Ben sahsen 30 yasindayim ve bu yil aydinlanma yasadim hayatimin her yonunde
Simdiye kadar aylak aylak yasiyormusum bu yil akillandim
30 yas olsa olsa donum noktasi olur
40 yas icin de oyle diyorlar
40 yasimi da heyecanla bekliyorum 🤩

Uyusuturucu yazılmışta psikolojik rahatsızlıgi olabilir mi. Bı tanidigim evlendikten sonra eşinde şiddet gördü rahatsızlığı varmış saklamislar. Yine de şimdi uzerinize yürüyen aynı evde size vurmaktan çekinmez . Ayrılın lutfen

Uyusuturucu yazılmışta psikolojik rahatsızlıgi olabilir mi. Bı tanidigim evlendikten sonra eşinde şiddet gördü rahatsızlığı varmış saklamislar. Yine de şimdi uzerinize yürüyen aynı evde size vurmaktan çekinmez . Ayrılın lutfen
Bitti hersey ayrildim zaten. Hazmetmek çalışıyorum. Gecicek ama insanın yaşadığı hayal kırıklığı çok kötü ya.yani 1 haftadır gel gel diyen adam iki saniyede cinnet geçirdi evde.istemiyorum da istemiyorum diyip kendini parçaladı.annesi de beni şaşırttı.e sizin kızınıza oğluma sen evlenicek adam değilsin dedi diyo.pardon ama böyle dengesiz davranan,sürekli başım agriyo diyip sarilmayan çiçek koparip koklamaya bilr karışan birine ne diyecektim. Anneside afedersiniz sorunlu.

İlk zamanlar zor olur elbette ama zaman geçtikçe iyi ki kendini göstermiş diye sevineceksiniz, içiniz daha rahat edecek. :)

Bitti hersey ayrildim zaten. Hazmetmek çalışıyorum. Gecicek ama insanın yaşadığı hayal kırıklığı çok kötü ya.yani 1 haftadır gel gel diyen adam iki saniyede cinnet geçirdi evde.istemiyorum da istemiyorum diyip kendini parçaladı.annesi de beni şaşırttı.e sizin kızınıza oğluma sen evlenicek adam değilsin dedi diyo.pardon ama böyle dengesiz davranan,sürekli başım agriyo diyip sarilmayan çiçek koparip koklamaya bilr karışan birine ne diyecektim. Anneside afedersiniz sorunlu.
Madde kullanıyor bence, ailesi de bildiği için bir şey söyleyemiyor

aranızda ne olduysa oldu yaşandı tamam
kurtuldunuz şükredin
istemiyorum istemiyorum diye evlenmek istemiyorum olarak mı bağırdı anlamadım
yarın birgün gelir o ne diyeyim inşallah barışmazsınız
ve bence de madde kullanıyor

böyle evlenmeden gerçek yüzünü gösteren adamları görünce çok mutlu oluyorum keşke benimki de gösterseydi de (veya gösterdi ben göremedim) bunları yaşamasaydım. dua edin hayır yapın ne güzel kurtulmuşsunuz.

X