Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Bugun kadın annemi aradi.kusura bakmayın bile demedi.annem,oğlunuz kızımın boğazına yapışmış siz orda duruyomussunuz dedi. Kadının dediği şey,e sizin kızınızda sen evliliğe hazır değilsin sen evlenmek adam değilsin dedi diyo.
Düşmüşsünüz bi kusura bakmayın derdine ya bazı kadınlar her şeyi hak ediyor dicem başkalarına ayıp olacak yani o kadın annenize senin kızının canı çok değerliyse hala oğlumun dibinde gezceğine çekip gitseydi dese vallahi haklı

Gözler kızarık, dengesiz ruh hali bana maddr kullanıyor gibi geldi

Diğer konular olmasa huysuzluğunu başının ağrımasına verebilirdim ama şimdi rahatlıkla söyleyebilirim ki nişanlınızın hayatında veya aklında başka birisi olabilir mi? Sizinle evlenmek istemiyor annesinin olayları bildiği halde sizi aramaması da buna bir işaret. Nişanı atardım beni sevmeyen, istemeyen biriyle işim olmazdı.

Evlilik tarihi almak için bursaya nisanlımın yanına gittim.1 haftadır gel halledelim diyodu.gittim.hersey güzel başladı. Kahvaltıya oturduk.gidip öpmek sarılmak istedim,dur başım ağrıyor zaten dedi. sonra, ara ara dalıp gidiyordu. Nedenini sordum basim agriyo dedi.gozleri kıpkızarıktı.bisiy demedim.Zaman geçti. nikah dairesine gittik.tarihi aldık. Bahçeye indik, gel sarılalım kutlayalım hayatım dedim,mutluydum, dur şimdi başım agriyo insanlar var dedi.gene bisi demedim.yururken bana,nikah dairesinde kadın sana bisi sordu, duymadın, zaten hep duymuyosun dedi..bende duymamış olabilirim, bunu neden büyütüyorsun, anlamıyorum sabahtan beri başım ağrıyo diyip duruyosun, dedim.yolda tartıştık. Cicek koparip kokladim yolda,ona bile laf etti.niye kopardin ne diye kopardin diyip soylendi.Eve gittik.iceri girdiğimiz an basladi, Bi anda sinir krizi geçirdi,şok oldum..anlayamıyodum. ne yapmıstım ki,diye düşündüm. Cevap bulamadım.annemin aldigi saati, ailesinin yanında yere attı.istemiyorum diye bağırdı.sonra,kalkip benim üstüme resmen yürüdü.ailesi oradaydı,annesi yengesi de vardı.benim üstüme yürüdü.sonra içeri geçip kendimi aticam dedi annesi yanına gitti yengeside. Yemin ederim hicbisey anlamıyodum.evdeyken annesine de bagirip cagiriyo az cok.huysuzlugunu onada yapiyodu.icimden,demek annesine de ayni diye dusundum. Sen evliliğe hazır değilsin bence oyuzden böylesin dedim..çünkü ben oyle anladim.anneside duydu.
ne olmustu da bana oyle yapti ,nası oldu anlamadım. Sonra ben evden çıkıp otogara gittim.suan kendi evimdeyim.hersey şaka gibi annesi beni aramadı bile. Siz olsanız ne yapardınız? Çocuğu ilk gördüğünde,babam onda Bi gariplik olduğunu sezmisti. Babamın yanına oturdugunda,Yanımda titriyor çocuk demisti.bizde heyecan demiştik. Ama babam Bi türlü heyecan olduğunu düşünmedi.
Yol yakınken ayril evlenme

Gözlerinin kızarıklığı, titremesi, ani öfke patlamaları .. ya madde kullanıyor ya da şeker hastalığı var size söylemiyor. Evleneceğiniz kişiyi yeterince tanıdığınızdan emin misiniz ?

Şeker hastalığını benden gizleyen eski erkek arkadaşımda da aynı belirtiler vardı. Şeker hastaları çok agresif ve asabidir. Bir anda parlarlar. Cinsel hayatları sıkıntılıdır. Yapılan çalışmalarda şeker hastalığına bağlı erkek kısırlığının nedenleri olarak sperm DNA hasarının normal insanlara göre daha fazla olması gösterilmiştir. Bu da gebelik ihtimalini zayıflatır.

Lütfen evleneceğiniz kişilerin geçmiş ilişkilerini, borç durumunu, özellikle de tıbbi geçmişini (genetik hastalık taşıyıcılık v.s) sorgulayın. Ömür boyu maddi manevi sürünürsünüz. Tedavi masraflarıyla başedemezsiniz.

Anne ve babasını gözlemleyin. (Kardeşlerde genellikle birşey çıkmaz anlayamazsınız onlar taşıyıcıdır. Taşıyıcı demek sağlıklı demek değildir. Hastalıklarını saklıyorlar. Hasarlarını bir sonraki kuşağa aktarırlar.)

Hiçkimse aşktan ölmez. Hiçkimse bulunmaz hint kumaşı değil. Siz sağlıklı bir kadınsınız. Sağlıklı erkekler gezegenden yok olan türler arasına mı girdi ?

Bu bir fragmandı ! Bu adamın öfkesi geçecek ve tekrar size dönmek isteyecek. Ömür boyu git geller ani duygu değişimleri bipolar da olabilir ?? Zihninizde ve gönlünüzde bitirin.

Siz buradaki üyelerin de yorumlarına aldırmayın. Eminim ki erkek arkadaşınıza nişanlınıza evlilik baskısı yapmadınız. Sizin suçunuz yok. Erkekleri zorla nikah masasına oturtamazsınız geçiniz efendim erkekler istemedikleri hiçbir şeyi yapmazlar.

Kendinizde kusur aramayın. Evlenmek baba olmak istemeyen erkeklerde erkeklik hormonu düşüktür. (Kadınlarda olduğu gibi)

Bugun kadın annemi aradi.kusura bakmayın bile demedi.annem,oğlunuz kızımın boğazına yapışmış siz orda duruyomussunuz dedi. Kadının dediği şey,e sizin kızınızda sen evliliğe hazır değilsin sen evlenmek adam değilsin dedi diyo.
Arkadaşım bacım bak güzelim yasin daha gencecik bu amiplerle ne diye uğraşıyorsun eski konularını etiketlemiş birileri onlari da okudum kiz senin kendine kastın mı var ateşlerde çıplak ayakla yürüyüp gidip cehennem kuyusuna atlamaya mi meraklısın sal öküzün ipini gitsin ötede yayilsin biraz kendinize kıymet verin ya huuu!! Evlensen bu adam sana kıymet verip toz pembe dünya yaşatmayacak şuan ki gördüklerini bin ile çarpıp yaşayacaksın at su amipin suratına yüzüğü git gez çalış ye ic tarzini değiştir nr bileyim kendin icin bir süre yaşa hic yoksa 6 ay bir nadasa birak sonra bu sürüngeni sen kendin istemiyceksin

Iste boylelerine prim verip peslerine takiliyorlar sonra sok olmalari falan beni benden aliyor. Su konunun bile cevabi kendisinde ama kimse nedense kendisine toz kondurmuyor.
Ya haklısınız ama bu kişi her seferinde inandiriyodu.ve 1 haftadır gel nikah tarihimizi alalım diye uğraşan oydu

Anlattiklarinda eksikler var bence...biranda ustume yurudu anlamadim.falan diyorsun da ne oldu yani? Biranda olduysa da hayirdir ne oluyor neyin var olay ne diye sormadin mi? Biranda ustume.yurudu sonra geldim.bu mu?
Evde annesinin yaninda çıldırdı.bende bence sen evliliğe hazır değilsin oyuzden boyle yapiyosun beni çağırdın bunun icinmi dedim orda delirdi kalktı üstüme yurudu

Arkadaşım bacım bak güzelim yasin daha gencecik bu amiplerle ne diye uğraşıyorsun eski konularını etiketlemiş birileri onlari da okudum kiz senin kendine kastın mı var ateşlerde çıplak ayakla yürüyüp gidip cehennem kuyusuna atlamaya mi meraklısın sal öküzün ipini gitsin ötede yayilsin biraz kendinize kıymet verin ya huuu!! Evlensen bu adam sana kıymet verip toz pembe dünya yaşatmayacak şuan ki gördüklerini bin ile çarpıp yaşayacaksın at su amipin suratına yüzüğü git gez çalış ye ic tarzini değiştir nr bileyim kendin icin bir süre yaşa hic yoksa 6 ay bir nadasa birak sonra bu sürüngeni sen kendin istemiyceksin
Çok tatlısınız. Bende herseyi farkındayım.ondaki ısrarım çok yaşanmışlık var diyeydi.30 yaşındayım yasin da biraz baskısı vardı üstümde ister istemez. Yalnız kalmak istemiyorum annemle babam ölünce.aslinda bunda ısrar edişim sadece sevgi degildi . Herseydi aslında.

Oğlan da annesi de bı işe yaramıyor. Üzerinize yürüyecek annesi dur oğlum demeyeck birde annenize haketmissiniz gibi sizi mi şikayet ediyor . İki gün sonra mesaj atınca yumuşayıp evlenmek gibi hata yapmazsınız umarim

Gözlerinin kızarıklığı, titremesi, ani öfke patlamaları .. ya madde kullanıyor ya da şeker hastalığı var size söylemiyor. Evleneceğiniz kişiyi yeterince tanıdığınızdan emin misiniz ?

Şeker hastalığını benden gizleyen eski erkek arkadaşımda da aynı belirtiler vardı. Şeker hastaları çok agresif ve asabidir. Bir anda parlarlar. Cinsel hayatları sıkıntılıdır. Yapılan çalışmalarda şeker hastalığına bağlı erkek kısırlığının nedenleri olarak sperm DNA hasarının normal insanlara göre daha fazla olması gösterilmiştir. Bu da gebelik ihtimalini zayıflatır.

Lütfen evleneceğiniz kişilerin geçmiş ilişkilerini, borç durumunu, özellikle de tıbbi geçmişini (genetik hastalık taşıyıcılık v.s) sorgulayın. Ömür boyu maddi manevi sürünürsünüz. Tedavi masraflarıyla başedemezsiniz.

Anne ve babasını gözlemleyin. (Kardeşlerde genellikle birşey çıkmaz anlayamazsınız onlar taşıyıcıdır. Taşıyıcı demek sağlıklı demek değildir. Hastalıklarını saklıyorlar. Hasarlarını bir sonraki kuşağa aktarırlar.)

Hiçkimse aşktan ölmez. Hiçkimse bulunmaz hint kumaşı değil. Siz sağlıklı bir kadınsınız. Sağlıklı erkekler gezegenden yok olan türler arasına mı girdi ?

Bu bir fragmandı ! Bu adamın öfkesi geçecek ve tekrar size dönmek isteyecek. Ömür boyu git geller ani duygu değişimleri bipolar da olabilir ?? Zihninizde ve gönlünüzde bitirin.

Siz buradaki üyelerin de yorumlarına aldırmayın. Eminim ki erkek arkadaşınıza nişanlınıza evlilik baskısı yapmadınız. Sizin suçunuz yok. Erkekleri zorla nikah masasına oturtamazsınız geçiniz efendim erkekler istemedikleri hiçbir şeyi yapmazlar.

Kendinizde kusur aramayın. Evlenmek baba olmak istemeyen erkeklerde erkeklik hormonu düşüktür. (Kadınlarda olduğu gibi)
Ben ayrıldığım zaman o dönüyordu. Ayrıl barış Bi ilişkiydi. Zaten benden önceki eski sevgilisi buna Bi mesaj atmıştı.beni defalarca yarı yolda biraktin demisti.. biz yeni çıkmaya başlamıştık ozaman.kizdan haberim yoktu.mesajini kurcalrken bulmustum..simdi o kızın dediği aklımda..

Çok tatlısınız. Bende herseyi farkındayım.ondaki ısrarım çok yaşanmışlık var diyeydi.30 yaşındayım yasin da biraz baskısı vardı üstümde ister istemez. Yalnız kalmak istemiyorum annemle babam ölünce.aslinda bunda ısrar edişim sadece sevgi degildi . Herseydi aslında.
Yalnızlığınız ona bağlı değil ki sadece. Önünüze neler çıkacak bilemezsiniz, böyle biriyle ömür gecirmektense ayrıca yalnız kalmayı tercih ederdim. Baksaniza annesi bile bir aramamis. Bunlar her kavganizda sessiz kalacak tipler sizde uzuldugunuz ile kalacaksiniz

Oğlan da annesi de bı işe yaramıyor. Üzerinize yürüyecek annesi dur oğlum demeyeck birde annenize haketmissiniz gibi sizi mi şikayet ediyor . İki gün sonra mesaj atınca yumuşayıp evlenmek gibi hata yapmazsınız umarim
Annesi çok sakin Bi kadındı.oglunu fazla şımartmisti.babasi bile senin yuzunden boylr oldu derdi.oglani çok simarttin derdi.hakikaten de öyle.benimde abim vardı.ama bizde herkese aynı davranıldi

Yalnızlığınız ona bağlı değil ki sadece. Önünüze neler çıkacak bilemezsiniz, böyle biriyle ömür gecirmektense ayrıca yalnız kalmayı tercih ederdim. Baksaniza annesi bile bir aramamis. Bunlar her kavganizda sessiz kalacak tipler sizde uzuldugunuz ile kalacaksiniz
Haklısınız oyleler gerçekten. Annesi zaten normalde de annemi arayan bi tip degildi

Sizin yorumlariniz beni benden aliyor ya. Bazen tekrar tekrar okuyorum acaba saka mi diye.

Her şey bi kenara üstünüze yürümüş. Hiç bişey yoksa bile bundan korkmalısınız. Yarın size vurmayacağının garantisi yok, hatta kesin olur. Yazık etmeyin kendinize

X