Nikah

X ile her şeye evet diyebilirsiniz. Tam soruyu bilmesem de aklıma böyle bir şey geldi soruya uyumlu mu bakın 😅 şimdiden mutluluklar

Valla site genelinde işin ilginç yanı insanlar ciddi olsun ciddi olmasın karşı taraftan yardım isterken dalga konusu olmak. Bence insanlıkta çözülmesi en güzel gereken nokta bu. Herkes düşüncesini özgürce paylabılır evet ama dalgavari seklınde degıl kızlar. Hepımız aynı dusunde olsaydık yasadıgımız hayat anlamlı olmazdı zaten 😅
Ben keske demese oyle dedim, siz neden oyle dediniz diye sordunuz ben de bu sekilde soylenmesi gormemislik, sov dedim. Sonra siz bi tutturdunuz muhalefet de muhalefet diye.

Yani siz memnun kalin siteden diye, illa destekleyelim ve sak sakcilik mi yapalim? Nedir beklentiniz tam olarak konu acarken? Elbette sizin gibi bu minnosluktan hoslanan insanlar gelip yazacaktir ama neden karsit gorus ya da yapici elestiriler hic hosunuza gitmiyor?

Ben boyle romantik olmaya calisan evetleri duyunca kahkaha atiyorum, bence rezillik. Benim cevremde herkes de ayni fikirde. Simdi bu sekilde yazsam daha mi iyiydi? Halbuki ne kadar kibarca anlatmaya calismistim

Valla site genelinde işin ilginç yanı insanlar ciddi olsun ciddi olmasın karşı taraftan yardım isterken dalga konusu olmak. Bence insanlıkta çözülmesi en güzel gereken nokta bu. Herkes düşüncesini özgürce paylabılır evet ama dalgavari seklınde degıl kızlar. Hepımız aynı dusunde olsaydık yasadıgımız hayat anlamlı olmazdı zaten 😅
Yavv evet işte ablacığım evet, hepimiz aynı şeyi deyip geçiyoruz.En özel evet benimki olsun derseniz, biz de mantık çerçevesinde cevaplar vermeye çalışırız.İnsanlığımızla ne alakası var bunun?Kasma bu kadar, evet de geç ya🤷‍♀️.

Simdi kizlar ben ne dedim de insanligim sorgulandi? Gercekten soruyorum, illa yapman guzummmm yapman annemmmm seklinde mi anlatmaliydim
😂😂😂
Görgüsüzlüğün revaçta olduğu dönemde ‘normal’ olun diye uyarınca e battı tabii.
Hayır, bilen söylüyor işte bir dinle.
Aynı haltı yemişiz o eveti ama öyle ama böyle demişiz, nasıl dersen de farketmiyor, hayrını gören görmüş görmeyen uyarıyor bari rezil olma sanki bir haltmış gibi abartma diye, kulak ver yahu.
Yok, cıks.

😂😂😂
Görgüsüzlüğün revaçta olduğu dönemde ‘normal’ olun diye uyarınca e battı tabii.
Hayır, bilen söylüyor işte bir dinle.
Aynı haltı yemişiz o eveti ama öyle ama böyle demişiz, nasıl dersen de farketmiyor, hayrını gören görmüş görmeyen uyarıyor bari rezil olma sanki bir haltmış gibi abartma diye, kulak ver yahu.
Yok, cıks.
Tenks beyb. Konu sahibi, damat beye allahin en zarif hediyesi, bence okuyorsun hala. Demeyin oyle, gel bizi dinle sen. Sadelik her zaman kazanir

X