Nipt testi düşünenler buraya.

afyasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
28
8
29
Nipth testinin güvenilirliğini biliyorsunuz ama biraz da pahalı bir test bizde yaptırmayı çok isteyip bir araştırma işine girdik mersinde yaşıyoruz. Bir riskimiz yok ama ikili ve üçlü testin yanılma payını biliyorum bende hemşireyim. Ve biz bir kolaylığa denk geldik gerçekten böyle bir düşünceniz varsa hem uygun fiyatlı hem de gerçekten çok ilgi alaka ile Nipth yaptırdık. Sistemleri harika asla yorulmadan neredeyse geçen senenin fiyatı ile yaptırdık. Şimdi kafamız inanılmaz rahat bir şekilde hamileliğe devam ediyorum. Öğrenmek isteyen ve bu testi düşünen varsa seve seve yardımcı olurum 🌸

Nipth testinin güvenilirliğini biliyorsunuz ama biraz da pahalı bir test bizde yaptırmayı çok isteyip bir araştırma işine girdik mersinde yaşıyoruz. Bir riskimiz yok ama ikili ve üçlü testin yanılma payını biliyorum bende hemşireyim. Ve biz bir kolaylığa denk geldik gerçekten böyle bir düşünceniz varsa hem uygun fiyatlı hem de gerçekten çok ilgi alaka ile Nipth yaptırdık. Sistemleri harika asla yorulmadan neredeyse geçen senenin fiyatı ile yaptırdık. Şimdi kafamız inanılmaz rahat bir şekilde hamileliğe devam ediyorum. Öğrenmek isteyen ve bu testi düşünen varsa seve seve yardımcı olurum 🌸
Kac liraya yaptirdiniz ?

Yaptırmadım bir daha olsa yine de yaptırmam. Bebeğimi aldırmayı hiç düşünmedim ne olursa olsun doğuracaktım. Sadece detaylı ultrason yaptırdım onu da erkenden 3D görebileyim diye yaptırdım.

Yaptırmadım bir daha olsa yine de yaptırmam. Bebeğimi aldırmayı hiç düşünmedim ne olursa olsun doğuracaktım. Sadece detaylı ultrason yaptırdım onu da erkenden 3D görebileyim diye yaptırdım.
Konuyla alakasiz ama profil fotografiniza ve yazdiginiz yaziya kocaman ❤️❤️❤️ tam bi dilber hala fanıyım onu izliyodum simdi😀

Yaptırmadım bir daha olsa yine de yaptırmam. Bebeğimi aldırmayı hiç düşünmedim ne olursa olsun doğuracaktım. Sadece detaylı ultrason yaptırdım onu da erkenden 3D görebileyim diye döne

Down sendromlu doğan bebeklerin neredeyse yarısının detaylı ultrasonda tamamen düzgün çıktığını biliyor musunuz? Ve siz doğumda bu şoku yaşama riskini göze almış oldunuz yani.
Guncel fiyati 9 binden basliyo zaten. Googleda bile var bu bilgi

Maalesef size 77 ayrı genetik hastalığa bakan bir fetal dna testini o fiyata yapmayacaklardır

Down sendromlu doğan bebeklerin neredeyse yarısının detaylı ultrasonda tamamen düzgün çıktığını biliyor musunuz? Ve siz doğumda bu şoku yaşama riskini göze almış oldunuz yani.
Şok yaşamayı göze almadım. Kendimi her şeye hazırladım. Engeli olabilir ama yine de benim bebeğim dedim. Herşeyiyle kabullendim. Kabullenmem için koskoca 9 ayım vardı.

Reklam kokan bir konu , moderatörler ilgilenmeli , ayrıca neye dayanarak Down sendromlu doğan bebeklerin neredeyse yarısının detaylı ultrasonda tamamen düzgün çıktığını iddia ediyorsunuz anlamadım
Kadın doğum hemşiresi olarak. Perinatoloji hemşiresi olarak 🙂

Reklam kokan bir konu , moderatörler ilgilenmeli , ayrıca neye dayanarak Down sendromlu doğan bebeklerin neredeyse yarısının detaylı ultrasonda tamamen düzgün çıktığını iddia ediyorsunuz anlamadım
Ayrıca reklam derken çok komiksiniz tüm genetik test firmaları bana paralar veriyor peşimden koşuyorlar çok ihtiyaçları var benim burada yazacağım yazıya ahahahahaha hamile bir hemşire olarak yardımcı olmak istedim sadece herkes iyi bir hamilelik geçirmeyi hak eder zaman değişti elde çok güzel testler varken kötü bir dönem yaşamamalı kimse

Ben 9500 yaptırdım. Bu rakamlardan başlayıp 16 bine kadar var. Yurt dışına gönderilmesine göre fiyatlar değişiyor. Peki siz, konu sahibi arkadaş, hangi firma icin yardımcı olmak istiyorsunuz

Ayrıca reklam derken çok komiksiniz tüm genetik test firmaları bana paralar veriyor peşimden koşuyorlar çok ihtiyaçları var benim burada yazacağım yazıya ahahahahaha hamile bir hemşire olarak yardımcı olmak istedim sadece herkes iyi bir hamilelik geçirmeyi hak eder zaman değişti elde çok güzel testler varken kötü bir dönem yaşamamalı kimse
Kendiniz itiraf ediyorsunuz işte insanları kendi firmanıza yönlendirmenin neresi reklam değil ? Ayrıca hiçbir dayanağı olmadan insanları yanlış yönlendirmenin neresi etik ?

Yardımcı olurmusunuz?11.haftamdayım.Bayramdan sonra ben de yaptırmayı düşünüyorum yaşımdan kaynaklı.Hangi firmada yaptırdınız ?

Ve en iyi sonuç için kaçıncı hafta uygun olur?

Siz anlamadınız galiba ben bir firma söylemedim ben bununla ilgili bir doç.dr ile görüştüm bir kadın doğumcu yardımı ile yaptım bunu ne firması ne reklamı okuduğunuzu anlamıyorsunuz bide gerçekten ihtiyaç duyacak insanlara yalan yanlış söylemleriniz ile belki de engel olup vebal alıyorsunuz

X