Nipt testi düşünenler buraya.

Yardımcı olurmusunuz?11.haftamdayım.Bayramdan sonra ben de yaptırmayı düşünüyorum yaşımdan kaynaklı.Hangi firmada yaptırdınız ?

Ve en iyi sonuç için kaçıncı hafta uygun olur?
Bir firma ile birebir değil sizinle önce online görüşen bir perinatoloji uzmanı size tüm sistemi anlatıyor ve siz sadece size gönderilen tüpe kan aldırıp onların söylediği şekilde gönderiyorsunuz gayet ilgililer.

Ben 9500 yaptırdım. Bu rakamlardan başlayıp 16 bine kadar var. Yurt dışına gönderilmesine göre fiyatlar değişiyor. Peki siz, konu sahibi arkadaş, hangi firma icin yardımcı olmak istiyorsunuz
Ben bir firma değil ben bir kadın doğumcu yönlendirmesiyle yaptım uygun bir fiyata onların anlaşması olan bir firma elbette ama birebir ben firma ile muhattap olmadım ben dr ve asistanı ile muhattap oldum.

Çok uyguna yaptırmışsınız gerçekten. Ben bugün 14.200 ‘e yaptırdım yani 400 euro. Fransa’ya gönderildi sonucum. Endişeyle sonucumu bekliyorum :KK43: sizin test Türkiyede mi yapıldı yurt dışına mı gönderildi?
Eurofins firmasıyla mı anlaştınız?

Bende o firmayla ilerledim.Hatta bugün neticemi aldım.
Paneller vardı 5 tane olması gerek.Panel farkından dolayı olabilir.Asagi yukari bizimde o kadar tuttu..
Bana da doktorum o firmayı önerdi. Ama hala yaptırıp yaptırmamak da kararsızım. Sonuçlar 5 günde çıkıyor dedi telefonda konuştuğum sorumlu. Sizin 5 gün içinde çıktı mı sonucunuz ve memnun kaldınız mı?

Bana da doktorum o firmayı önerdi. Ama hala yaptırıp yaptırmamak da kararsızım. Sonuçlar 5 günde çıkıyor dedi telefonda konuştuğum sorumlu. Sizin 5 gün içinde çıktı mı sonucunuz ve memnun kaldınız mı?
Ben pazartesi günü kanı verdim cumartesi yani dün neticeyi aldım.Detayli bir görüşmem olmadi haftasonu olduğu için,bir problem olmadığı bilgisi kisaca verildi.
2 3 testlerle uğramamak adina yaptırdım. Cinsiyetini de erkenden öğrenmiş olduk.

Çok uyguna yaptırmışsınız gerçekten. Ben bugün 14.200 ‘e yaptırdım yani 400 euro. Fransa’ya gönderildi sonucum. Endişeyle sonucumu bekliyorum :KK43: sizin test Türkiyede mi yapıldı yurt dışına mı gönderildi?
Ben de cuma günü 15.000’e yaptırdım. Farklı test seçenekleri vardı belki o yüzden fiyat farkı olabilir. Umarım güzel sonuçlar alırız 🙏

Ben pazartesi günü kanı verdim cumartesi yani dün neticeyi aldım.Detayli bir görüşmem olmadi haftasonu olduğu için,bir problem olmadığı bilgisi kisaca verildi.
2 3 testlerle uğramamak adina yaptırdım. Cinsiyetini de erkenden öğrenmiş olduk.
Bana 10 iş günü dendi, siz ne güzel çabuk öğrenmişsiniz. Sonuçlarınızın iyi çıkmasına çok sevindim, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏

Ben de cuma günü 15.000’e yaptırdım. Farklı test seçenekleri vardı belki o yüzden fiyat farkı olabilir. Umarım güzel sonuçlar alırız 🙏

Bana 10 iş günü dendi, siz ne güzel çabuk öğrenmişsiniz. Sonuçlarınızın iyi çıkmasına çok sevindim, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏
Teşekkür ederim 😊Bize de sanıyorum öyle denildi fakat erken sonuç öğrenildi.Sizlere de temiz sonuçlar gelmesi dileğiyle 🤲

X