Nipt testi yanlış pozitif çıkanlar var mı?

Benim de dün önsonucum çıktı ve doktor nipt yanlışmış demek ki dedi ama son sonucu beklemeliyiz yine de dedi, yine de çok mutluyum darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah biz de finalde de güzel haberler alırız🌸🌸

Umuda o kadar ihtiyacım var ki bir tek dönüp dolaşıp sizin bu yorumunuzu okuyorum. Rabbım banada böyle bir mucizenin sevincini yaşatsın inşallah bu yük çok ağır..
Umudunu kaybetme cnm beklemek çok zor ben de tam 2 ay bekledim
13.haftada fetal dna yaptık orda turner olabilir denildi,amniyosentez için haftamızı bekledik sonra çıkması için bekledik derken 2 ay geçti ama çok şükür temiz çıktı
Darısı başına inşallah
Burda birçok kişi cinsiyet anomalileri yanlış çıkıyor demişti..teselli sanılıyor ama öyleymiş :)

Umudunu kaybetme cnm beklemek çok zor ben de tam 2 ay bekledim
13.haftada fetal dna yaptık orda turner olabilir denildi,amniyosentez için haftamızı bekledik sonra çıkması için bekledik derken 2 ay geçti ama çok şükür temiz çıktı
Darısı başına inşallah
Burda birçok kişi cinsiyet anomalileri yanlış çıkıyor demişti..teselli sanılıyor ama öyleymiş :)
Maalesef bende cikan sonuç trizomi 21 hatalı çıkan tek kişi burada konuyu açan kişi o kadar okuyup baktım ki. Cinsiyet anomalileri yanlış çıkabiliyor ama down sendromu genelde kesine yakın bir sonuç verirmiş

Maalesef bende cikan sonuç trizomi 21 hatalı çıkan tek kişi burada konuyu açan kişi o kadar okuyup baktım ki. Cinsiyet anomalileri yanlış çıkabiliyor ama down sendromu genelde kesine yakın bir sonuç verirmiş
Amniyosentez yapılacak mı kaçıncı haftadasınız? Umudunuxu kaybetmeyin asla biliyorum cok zor ama 🙏🏻

Amniyosentez yapılacak mı kaçıncı haftadasınız? Umudunuxu kaybetmeyin asla biliyorum cok zor ama 🙏🏻
Kaybetmemeye çalışıyorum çarşamba günü yaptırdım şimdi sonuç bekliyorum 3 hafta kad
Ben de ptesi yaptrdm perşembe önsonuç çıktı, siz de kontrol edin ara ara e nabızı. Bana da 3 hafta dediler insallah hepimizinki temiz cıkar
Devlet hastanesi mi acaba, ben şehir hastanesinde yaptırdım

Kaybetmemeye çalışıyorum çarşamba günü yaptırdım şimdi sonuç bekliyorum 3 hafta kad

Devlet hastanesi mi acaba, ben şehir hastanesinde yaptırdım
Üsküdar zeynep kamil hastanesinde yaptırdm siz nerde yaptırmıştınız ve benim bu hafta hep hafif ağrım oldu sizde oldu mu

Gaziantep şehir hastanesinde yaptırdım, pek ağrı hissetmedim işlem sırasında da sonrasında da. İşlem sonrası serum takip kontrol ettiler bir sorun yoktu zaten
Maşallah çok şükür🧿 ben amniyosentezden mi bilmiyorum ara ara üşütme ağrısı gibi bıçak saplanma ve hamlık ağrısı gibi ağrı hissettim şükür bugün daha iyiyim

Sonucunuz e nabizda tahlillerim kısmında mı görünüyor acaba birde ne yazıyor
Evet orda gözüküyor,, ekliyorum görüntüsünü son 2 madde hızlı sonucla ilgili ama hicbi sekilde bakılamıyor hastaneye gidince de doktor izin vermezse size vermiyolar burda

Eklentiler

• IMG_3650.png
    IMG_3650.png
    150,9 KB · Görüntüleme: 25
Umuda o kadar ihtiyacım var ki bir tek dönüp dolaşıp sizin bu yorumunuzu okuyorum. Rabbım banada böyle bir mucizenin sevincini yaşatsın inşallah bu yük çok ağır..
Benim canım saçlarım bembeyaz oldu çok zor bir süreç barkodu yazdığında çıktı diye çıkıyor e-Nabız da da çıktı diye çıkıyor ama sonuç yazmıyor onu gidiyorsun oradan randevu alıyorsun hemen hatta randevu almana gerek yok direkt gittiğinde rica etsem lütfen bana da haber ver

Benim canım saçlarım bembeyaz oldu çok zor bir süreç barkodu yazdığında çıktı diye çıkıyor e-Nabız da da çıktı diye çıkıyor ama sonuç yazmıyor onu gidiyorsun oradan randevu alıyorsun hemen hatta randevu almana gerek yok direkt gittiğinde rica etsem lütfen bana da haber ver
e-Nabızı sürekli kontrol ediyorum ama maalesef hala bir gelişme yok

X