Nipt testi yanlış pozitif çıkanlar var mı?

Merhaba, çok şükür detaylıya girdim ve hiçbir belirtim yok🙏🏻 ama sanırım ultrasonda pek belirti olmuyor diye biliyorum sadece uzun boy yazıyor internette ama şuan bizim her şey normal🩷 siz girdiniz mi ultrasona?
Evet bizim de bişey yok çok şükür.🙏🏼
Uzun boy olayını ilk defa duydum ben de doğup ilk çocukluk dönemine kadar normal olduklarını biliyorum,sonra boy uzaması duruyor diye aileler hastalığı fark ediyor .

Evet bizim de bişey yok çok şükür.🙏🏼
Uzun boy olayını ilk defa duydum ben de doğup ilk çocukluk dönemine kadar normal olduklarını biliyorum,sonra boy uzaması duruyor diye aileler hastalığı fark ediyor .
İkimizin sendromları farklı diye hatırlıyorum, siizn evladınız kız değil mi turner sendromu mu demiştiniz acaba? Yoksa xxy miydi erkeklerde olan? Bizimki xyy yani süper erkek sendromu şüphesi var.

İnşallah 🙏🏼
Bayramdan önce çıkartmaya çalışırız dediler çıkarsa her yere yazacağım 😁 çok yıprandım tam 13.haftamda öğrendim şuan 20.haftam :KK43:
Kıyamam o kadar haklısınız ki... 2 ay olmuş neredeyse. Ben de 14.haftamdayım yeni öğrendim 17. Haftayı beklemek 3 hafta + sonucu beklemek 4 hafta aynı sizin gibi 7-8 hafta bekleyeceğim maalesef 😔😔

Merhaba herkese amniyosentez yaptırdık ve 3 haftadır sonucun çıkmasını bekliyorduk. Bugün sonuç geldi ve bebeğimiz sağlıklı çıktı. Herhangi bir kromozomal hastalığının olmadığını öğrendik çok şükür. Nipt testleri de yalancı pozitif çıkabiliyormuş bunu görmüş olduk. Özellikle buraya yazmak istedim sonucu, bizim gibi bir bekleyişte olan varsa umut olsun diye.
Umuda o kadar ihtiyacım var ki bir tek dönüp dolaşıp sizin bu yorumunuzu okuyorum. Rabbım banada böyle bir mucizenin sevincini yaşatsın inşallah bu yük çok ağır..

X