Nipt testi yanlış pozitif çıkanlar var mı?

Bende fetal dna yaptırdım trizomi 13 yuksek cıktı diğerleri düşük yıkıldım yarın perınatolojıye gidicem iyi değilim Rabbim bugünün yüzü gözü hurmetıne yardımcım olsun
Sonucunuz ne oldu bilmiyorum ama bu testlerde yanılma olasılığı da yüksek oluyor. Yıllar öncesinde annem kardeşime hamileyken ens ekalınlığı fazla çıkmıştı,hemen aminyosentez yaptılar. Çok şükür sağlıklı geldi. Moralinizi yüksek tutun,umarım her şey güzel olmuştur sizin için🌸

Merhaba herkese amniyosentez yaptırdık ve 3 haftadır sonucun çıkmasını bekliyorduk. Bugün sonuç geldi ve bebeğimiz sağlıklı çıktı. Herhangi bir kromozomal hastalığının olmadığını öğrendik çok şükür. Nipt testleri de yalancı pozitif çıkabiliyormuş bunu görmüş olduk. Özellikle buraya yazmak istedim sonucu, bizim gibi bir bekleyişte olan varsa umut olsun diye.
Merhaba yeni gördüm yazdığınızı. Genoksta test yaptırdık biz de ve trizomi 21 çıktı. Ense kalınlığı kalpte bi minik sorun gördüler. Yanlış çıkma ihtimali var mı gerçekten? Çok şaşırdım yazdıklarınızı okudukça

Merhaba yeni gördüm yazdığınızı. Genoksta test yaptırdık biz de ve trizomi 21 çıktı. Ense kalınlığı kalpte bi minik sorun gördüler. Yanlış çıkma ihtimali var mı gerçekten? Çok şaşırdım yazdıklarınızı okudukça
Cnm bizimde yanlış cıktı cnm

Evet ama perinatalojıye gidiyorum ben cogı kısının yanlıs amıyosentez yaptır
Bende Perinatologa gitmeye başladım artık tamamen yarın gideceğiz bakalım yaptırmak istiyorum bende teşekkür ederim tavsiyeniz için inşallah temiz çıkar

Bende Perinatologa gitmeye başladım artık tamamen yarın gideceğiz bakalım yaptırmak istiyorum bende teşekkür ederim tavsiyeniz için inşallah temiz çıkar
Varım sizinle ben çok zor zamanlar geçirdim dilerim inşallah temiz çıkar çok zor sizi çok iyi anlıyorum lütfen bana da haber verin

İstanbul zeynep kamil perinatolojı işinin ehli oya demirci hanım hep ona gıderım benim hayatım zindan olmuştu inşallah hayırlı haberlerin olur
Merhaba gözünüz aydın benim de fetal dna da xyy sendromh çıktı dün oya hanıma gittim, 3 hafta sonra amniyosentez olacağım zeynep kamilde, sonucunuz kaç günde çıkmıştı acaba?

Merhaba gözünüz aydın benim de fetal dna da xyy sendromh çıktı dün oya hanıma gittim, 3 hafta sonra amniyosentez olacağım zeynep kamilde, sonucunuz kaç günde çıkmıştı acaba?
Merhaba 1 ay 10 gun ön sonuc sonra kültür testı 7 aylık oldum yenı cıktım savlarım beyazladı resmrn

X