Nisa ve Meltem hastanesi bilgisi olanlar

selam canım dr kemale bayan doktor. bende ethica yı merak edıyordum fiyatları hakkında arkadaşının yada senın bılgın var mı? ben tel aradım sordum söylemediler. bakırköyde dogum hastanele çok sanırım. benım annem şimid ethica eksi incirli hatanesinde bir süre çalışmıştı. çok temiz bir hastane oldugunu biliyorum.d hakkınd bılgım yok malesef.

bu arada bende cevizlibagda oturuyom avrasyaya cok yakınım aslında.

ethica da Dr. Uğur Kal harika bir dr çok ilgili ve bilgili parası olanlar bu dr kaçırmayın muayaneside nişantasıda gündüzleri ethica'da

merhaba bende mürvet hanımı istiyordum ama çok yoğun o yüzden fazla ilgilenemez diye nuray hanımı seçtim o nasıl bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin

canım bende nısa hatanesınde nuray hanıma gıdıyordum.gercekten cok memnun kalmıstım.nuray hanımla dıyoloğumuz cok ıyıydı.tavsıye edıyorum çünkü nuray hanımda cok ıyı bır doktor.

selam canım dr kemale bayan doktor. bende ethica yı merak edıyordum fiyatları hakkında arkadaşının yada senın bılgın var mı? ben tel aradım sordum söylemediler. bakırköyde dogum hastanele çok sanırım. benım annem şimid ethica eksi incirli hatanesinde bir süre çalışmıştı. çok temiz bir hastane oldugunu biliyorum.d hakkınd bılgım yok malesef.

özel 90 sosyal güvencen varsa 60 dediler.ben aradım sordum.bana söylediler...ama benim arkadaşım ethica tıpa gidiyor orası ayrımış yani dr. odası var. ve dr. orda sürekli buluyosun orası 100 müş. ethica hastanesi polikilinikmiş..hangi doğum dr. varsa yani hangine denk gelirsen o muayene ediyomuş.benim arkadşım dediğim gibi tıpa gidiyor hemen yan tarafta dr. senanur zorer hatta sitesi var doktorun..o çok memnun.. ama biraz tuzlu naniknanik
a.s:roflol:

Merhaba Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim Hayrunnisa hastanesinde Opr.Dr.Mürvet Hakyemez kontrollerimi yaptırmak istiyorum hastane ve dr hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni bilgilendirsin

Aynı şekilde Meltem hastanesinde de Nuray hanım var onun hakkındada bilgisi olan varsa beni bilgilendirmenizi istiyorum şimdiden çok teşekkürler

meltem hastanesi küçük ve kalabalık bir hastahane.
nuray hanım iyi bir dr ama hastahanenin muayene odaları çok küçük, ultrason cihazları eski model..
birkaç sene öncesine kadar sadece doğum hastanesi idi ve o zaman tercih edilebilrdi fakat şimdi tüm branşlar var..

meltem hastanesi küçük ve kalabalık bir hastahane.
nuray hanım iyi bir dr ama hastahanenin muayene odaları çok küçük, ultrason cihazları eski model..
birkaç sene öncesine kadar sadece doğum hastanesi idi ve o zaman tercih edilebilrdi fakat şimdi tüm branşlar var..

canım sen doğum yapmadınmı daha geçen hafta yazmıştım sana 20 temmuz yazmışsın Aylin hn için yazmıştım dikkat et kendine.

özel 90 sosyal güvencen varsa 60 dediler.ben aradım sordum.bana söylediler...ama benim arkadaşım ethica tıpa gidiyor orası ayrımış yani dr. odası var. ve dr. orda sürekli buluyosun orası 100 müş. ethica hastanesi polikilinikmiş..hangi doğum dr. varsa yani hangine denk gelirsen o muayene ediyomuş.benim arkadşım dediğim gibi tıpa gidiyor hemen yan tarafta dr. senanur zorer hatta sitesi var doktorun..o çok memnun.. ama biraz tuzlu naniknanik
a.s:roflol:

teşekkür edrim ben dogum ücretilerinin bilgisini alamadım hastaneden. daha önceden hastane dört dörtlük bi hastaneydi şimdi polıkınık mı olmuş yazık.

Arkadaşlar bugün hayrünnisa hastanesinde ssklilara uygulanan fiyatlari öğrendim

normal doğum 325 ytl
sezaryen 525 ytl imiş.

benim aldığım bir habere göre sgk nın getirdiği yeni düzenlemeye göre normal 80 sezeryan 200 olmuş diye duymuştum..eee bu ne şimdi..yalnış duyummu aldım acaba..

arkadaşlar ben de hayrun nisa hastanesine gittim mürvet hanım çok meşgul hastalarıyla ilgilenemiyomuş onun için asiye hanıma gittim ama pek mamnun kalamadım özel hastaneler kurumlarla anlaşma yaptığı için çok kalabalık oluyo muayene ücretide sadece 10 ytl asiye hanımın yanına girdiğimde beni sadece 5 dk yanında tuttu soru bile aceleden soramadım üstelik ultrason makineleride eski dopler cihazlarıda yok ve muayene odasıda çok küçük üstelik randevülü hastasıydım benden ikili tes istedi bende o testi kendi labaratuarlarında yaptırmadım başka bir yerde yaptırdım diye sonucu götürdüğümde beni azarladı onun için pek memnun kalamadım yinede siz bilirsiniz tercih sizin

ethica da Dr. Uğur Kal harika bir dr çok ilgili ve bilgili parası olanlar bu dr kaçırmayın muayaneside nişantasıda gündüzleri ethica'da

slm canım sana zahmet olacak ama ethicada doğum ücreti ne kadar biliyormusun?ücretli olacak.

arkadaşlar ben de hayrun nisa hastanesine gittim mürvet hanım çok meşgul hastalarıyla ilgilenemiyomuş onun için asiye hanıma gittim ama pek mamnun kalamadım özel hastaneler kurumlarla anlaşma yaptığı için çok kalabalık oluyo muayene ücretide sadece 10 ytl asiye hanımın yanına girdiğimde beni sadece 5 dk yanında tuttu soru bile aceleden soramadım üstelik ultrason makineleride eski dopler cihazlarıda yok ve muayene odasıda çok küçük üstelik randevülü hastasıydım benden ikili tes istedi bende o testi kendi labaratuarlarında yaptırmadım başka bir yerde yaptırdım diye sonucu götürdüğümde beni azarladı onun için pek memnun kalamadım yinede siz bilirsiniz tercih sizin

canım ben 2 yıldır asiye hn a gidiyorum ..her soruya sabırla cevap veren bir kadındır..hiç bir zaman hastasını azarlamaz..sen yalnış anlamış olmalısın..evet odaları biraz küçük cihazları eski fakat yinede ne olursa olsun ondan vazgeçmem..tabi sen beğenmediysen başka dr a git derim..kişi kendini nerede güvende hissederse orda olmalı bence..

evet arkadaşım eylüle katılıyorum 4 seneden beri asiye hanıma gidiyorum ama birgün terslemedi hel hamileliğimde çok nazlı kaprisli bir insandim binlerce soruyla kadıncağızı boğuyordum ama o hep güler yüzlü ve sabırlıydı şaşırdım yani seninle olan diyoloğuna ayrıca bende hamileliğimde istediği bütün testleri başka yerde yapıp getirmiştim orası çok paahalı diye bişey demedi

ben de mürvet hanıma gidiyorum, çok kalabalık ama değer, şeker gibi kadın, çok hoşuma gitti benim. ilgisi alakası. tavsıye ederim.

canım bende nuraqy hanımın kontrolündeyin şiddetle tavsiye ediyorumm.çok tatlı bi bayan ve ilgili

teşekkür edrim ben dogum ücretilerinin bilgisini alamadım hastaneden. daha önceden hastane dört dörtlük bi hastaneydi şimdi polıkınık mı olmuş yazık.

ben yanlış anlattım sanırım..bi hastane kısmı varmış..birde istediğin dr. isteğin zaman bulduğun yer ben poliklink diye adlandırdım..ama halen çok iyi hastane diyolar

bende nisa hastanesine gidiyorum dr ferda hanım pek memnun degilim ayrıntılı ultrason 130 ytl ataköy özel hastanesine gittim renkli dopleri 145 ytrlye çektirdim arkadaşlar bebekleriniz şuan kaç kilo boyları nekadar yazarmısınız

canım kilo ve boy herkese göre değişir 1 günle bile farkeder bebek kilosu ..kendini kimse ile kıyaslama ..ayrıca bende ayrıntılıya girdim ssk 60 ytl idi sanırım sende ssk yok..

dr.işini ne yaptın canım? hangi hastaneye gidiyorsun?

X