Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafeti

Harikaymis. Allah kismet ederse ben de nisanimda aynen bunu almak isterim.

bencedeee çok güzel bu.Gidip denicem bende.Gerçi biraz daha uzun boyum ve tombik memiklerim olsa süper olurdum amaaaa denemekte yarar varrr:KK52::KK52::KK52:

diktirmek çok riskli geliyor bana yaa :)

Benim kuzenim Fatihte gelinlikçi canım, amcasının kızına üst kısım dantel, balık model pudra rengi bir elbise diktiler yeni, ağzım açık kaldı görünce o kadar beğendim yani, kendine özel günler için, günlük giymek içinde bir sürü şey dikiyor iyi anlıyorlar yani bu işlerden o yüzden ben diktirmekten korkmanın tersi aksine en iyisini onun çıkaracağını, bulacağını düşünüyorum. Çünkü böyle olunca model üzerinde değişikliklerde yapılabiliyor.:KK34:

Son düzenleme:
sanırım linkte sorun vardı..:)

Q bence bu elbiseyi taşımak çok zor. Beli dar ve basenleri yapışan bir elbise ancak uzun boylu olursa güzel olur. Daha risksiz belden sonra bol bir şey seçmek her zaman avantajlıdır.

kızlar merhaba,benim bu yaz nişanım olucak.Biraz farklı bir kafadayım arada elbise bakıyorum falan yok napıcam bilemiyorum.Şu gelinliğe benzeyen renkli elbiseler varya nişan diyince hoop onları çıkıo karşıma tiksindim resmen asla öyle bir şey giyemem ben.Nerelere baksam bana bir akıl verin minyon tipli bir kızım neler yakışır sizce??

Eğer İstanbuldaysan Fatih'te Nüans moda evi var. Kabarık olmayan çok şık ve orjinal nişanlıklar dikiyorlar. web sitesine bakarsan pek bişey göremezsin. Web sitesinde çok caf caflı arabesk modeller var. Ama kendi yerine gidersen aşık olacağın en az 3-5 model bulabilirsin..

Eğer İstanbuldaysan Fatih'te Nüans moda evi var. Kabarık olmayan çok şık ve orjinal nişanlıklar dikiyorlar. web sitesine bakarsan pek bişey göremezsin. Web sitesinde çok caf caflı arabesk modeller var. Ama kendi yerine gidersen aşık olacağın en az 3-5 model bulabilirsin..

evet sanırım görmüştüm orayı otobüsle geçerken falan :) Haftasonu listeye yazdım orayı da çok teşekkürler :)

kızlar merhaba,benim bu yaz nişanım olucak.Biraz farklı bir kafadayım arada elbise bakıyorum falan yok napıcam bilemiyorum.Şu gelinliğe benzeyen renkli elbiseler varya nişan diyince hoop onları çıkıo karşıma tiksindim resmen asla öyle bir şey giyemem ben.Nerelere baksam bana bir akıl verin minyon tipli bir kızım neler yakışır sizce??

Minyonsan ben balik tarzi abiyeleri seviyorum. Bel oyuntulu guzel oluyor benim gelinligim oyleydi ama abiyelerde var yada dantelli sik zarif dedigin gibi abiye olarak bakmalisin nisanlik diyince tavuskusu gibi seyler cikartiyolar :KK52:

Bu renge bayılıyorum..
Yaz ve bahar ayları için nişan tören vs gibi yerlerde giyilebilecek tarzda cıvıl cıvıl püfür püfür bi elbise valla..

evet kesinlikle uzun olana da bayıldım :KK12::KK12:

konu sahibi düşünebilirsin böyle bir şey :21::21:

Q bence bu elbiseyi taşımak çok zor. Beli dar ve basenleri yapışan bir elbise ancak uzun boylu olursa güzel olur. Daha risksiz belden sonra bol bir şey seçmek her zaman avantajlıdır.

evet vücut yapısı genel tip önemli bu elbiseyi taşımak için. geniş basen kaldırmaz mesela.ama 160 boy da kısa değil bence..
fizik olarak tarz olarak uygunsa,risk almakta fayda var bana göre,kendi nişanı sonuçta :KK34:

evet kesinlikle uzun olana da bayıldım :KK12::KK12:

konu sahibi düşünebilirsin böyle bir şey :21::21:

ben boyumun kısa olduğunu düşündüğüm için kısa olan elbiseye bayıldım ama uzun olanda güzel duruo.Bu tip elbiseler denicem kesnlikle uçuş uçuş çok zarif :)

Gogus kismi doldurur hatta tasar o kadar diyim size. :KK66:

oh ohhh maşalllahhh:nazar::KK1::KK1:ne güzel,ben o konuda fakirim de biraz:):)
şöyle döşü etli kadınlar ne güzel görünüyor yahu:):)

alınca bifoto çekin de biz de görelim bari:):)

ay sapıklar gibi yazmışım ben de :KK60:

$2.jpg $1.jpg

ben de bu elbiseleri beğeniyorum. :KK12:

Eminönünde çıktığına bakma, en sade elbisesi 1000-1500 liradan başlıyor :)
Ama vaktin varsa iyi bir terziye diktirebilirsin bence model çalarak. Ama iyi bir terzi olması şart modeli öldürmemesi için, diktireni biliyorum çünkü kendi çevremden.

Bende bi elbisesinin üst kısmını beğenmiştim altı düz ipek şifon düşünmüştüm.
Model bu, bu da tarık edizmiş :)
Kuzenim basit bulduğu için modeli daha araştırmamı istedi, bakmaya devam ediyorum bende. :KK34:
$92358-by-tarik-ediz.jpg

Kuzenim basit bulduğu için modeli daha araştırmamı istedi, bakmaya devam ediyorum bende. :KK34:
Eki Görüntüle 1011301

Ev nişanı için uygun olur mu bu kızlar? Aslında ben de bu renk balık model düşünüyordum. Göğüslerim biraz büyük ve omuzlarım geniş olduğu için kendime straplez modelleri yakıştıramıyorum. Evde olunca sanki ne giyilse abartı olurmuş gibi geliyor bana üzülüyorum valla
:KK43:

Ev nişanı için uygun olur mu bu kızlar? Aslında ben de bu renk balık model düşünüyordum. Göğüslerim biraz büyük ve omuzlarım geniş olduğu için kendime straplez modelleri yakıştıramıyorum. Evde olunca sanki ne giyilse abartı olurmuş gibi geliyor bana üzülüyorum valla
:KK43:

ben evde olan nişanlarda uzuna biyeyi pek yakıştırmıyorum..hem zaten eve gelenler de çok abartı giymezler nasılsa.o yüzden mini ya da dizaltı güzel ve şık olur bence..ince askı daha şık duruyor bence de..

mağazaya gidip nişanım için dersen onları çıkartıyolar..sende arkadaşımın düğününde giyicem veya abimin ablamın düğününde giyicem dersen daha sade modeller gösterirler kabarık olmayan :KK1:
ben nişan kıyafeti ararken deli etmişlerdi ben öyle yaptım :KK1:

Eki Görüntüle 1011301

Basitliği giydiğiniz mekana, saçınıza makyajınıza göre değişir bence.

Daha güzel modellerde bulabilirsinşz ama buda çok hoş bi elbise.

X