Nişan kıyafetim sizce de uygun değil mi?

Gönlüm ilk günden beri bu elbiseden yanaydı, nişan mekanımız önce küçük bir yerdi sonrasında akrabalarımız biraz kalabalık olduğundan yeri değiştirme kararı aldık. Elbisenin içime sinmeme nedenlerinden bir tanesi de mekan değişikliği oldu. Şuan ki mekan büyük biraz ama arkada organizasyon kurulu olacak. Akrabalarda bizden 40-45 bir o kadar da erkek tarafından gelir diye konuşuldu ve ayarlandı. Ama bu da bizim ailemiz bir tık kalabalığız :)
Hayırlı olsun, sen mutlu olmana bak. Herkes bir şey söyler bu süreçte, keyfini çıkar zaten kafa yoran bir dönem.

Ayyy hiç umursamayın nolur. Dönüp baktığınızda kendi zevkiniz olan birşeyi giymek sizi çok mutlu edecek. Ben de gelinliğimi o kadar sade seçmiştim ki çevreme göre ama inanın bakıp bakıp mutlu oluyorum, bugün evlensem yine giyerim diyorum. Böyle seçimler herkesten önce siz de iz bırakacak. Gelenler silecek hafızalarından ama siz mutlu hatırlayacaksınız 😍

Hanımlar yeniden merhaba, nişanım için bir abiye modeli beğendim ve mağazaları dolaşmadan güzel bir dikim eviyle anlaşarak elbisemi yapıma verdim. Ancak şimdi içime sinmeyen bir nokta var, görseli sizinle paylaşıyorum.

Sizce elbise çok mu sade, nişanda giymek için uygun olmaz mı?

Nişan aile arasında bir mekanda olacak. Anne ve babaların kardeşleri ve çocukları birde arkadaşlar şeklinde. Bir kaç kişiden çok sade nişan için uygun değil niye bunu seçtin gibi cümleler duydum sizce gerçekten uygun değil mi lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız?

NOT: Etek kısmı düz iniyor bilekte bitecek ve arka kısmında kısa bir yırtmacı olucak
Ev nişanı için çok güzel ama.Mekan için boydan atmamışsiniz uzun boy ise bence güzel seçim.

Ayyy hiç umursamayın nolur. Dönüp baktığınızda kendi zevkiniz olan birşeyi giymek sizi çok mutlu edecek. Ben de gelinliğimi o kadar sade seçmiştim ki çevreme göre ama inanın bakıp bakıp mutlu oluyorum, bugün evlensem yine giyerim diyorum. Böyle seçimler herkesten önce siz de iz bırakacak. Gelenler silecek hafızalarından ama siz mutlu hatırlayacaksınız 😍
Bu yorumlar beni o kadar mutlu etti ki ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim ☺️

Ayyy çok sevindim teşekkür ederim. İnsan dışarıdan ister istemez etkileniyor e bir de kötü yorum olunca benim de aklım takılı kalmıştı :))

Etkilenmeyin hiç bence sizi yansıtmasa seçmezsiniz. E giyecek olanda sizsiniz. Ben gördüğüm an ne diyeceğimi yazdım zarif ve şık. Bunu olmak istiyorsanız güzel seçim 👍

Elbise güzel ama bana gelinlik gibi geldi. Şu ara herkes nişanda beyaz giyiyor bana garip geliyor bu, nişan değil de düğün gibi görünüyor. Ben olsam renkli bir tuvalet seçerdim

X