Nişan kıyafetim sizce de uygun değil mi?

Ülkece kabarık tüllü nisanlık görmeye alışkın olduğumuzdan sade gelmiştir millete.

Bence gayet şık ve güzel ama bende bir kuzen var mesela böyle bir elbiseyi başkasının düğününde veya nisaninda rahatlıkla giyer

Bu açıdan basit demiş olabilirler başka birinin de bu kadar sade ve şık giyinme ihtimali çok yüksek o_O

Cok zarif ve cok guzel bayildim. Sonradan pisman olmamak adina zevkiniz ne ise, caniniz ne istiyorsa onu giyin. Kimsenin sizi yonlendirmesine de musade etmeyin. Mutluluklar dilerim 🙏

Ülkece kabarık tüllü nisanlık görmeye alışkın olduğumuzdan sade gelmiştir millete.

Bence gayet şık ve güzel ama bende bir kuzen var mesela böyle bir elbiseyi başkasının düğününde veya nisaninda rahatlıkla giyer

Bu açıdan basit demiş olabilirler başka birinin de bu kadar sade ve şık giyinme ihtimali çok yüksek o_O
Kendi ailemde o kadar gösterişli giyineceğini düşündüğüm kimse yok, erkek tarafından da olur mu orasına çok emin olamıyorum :KK70:

Birde erkek tarafının çoğunluğu tesettürlü ve tesettürlü elbiseler uzun olduğundan iddialı bir parça seçen olur mu göreceğiz :KK70:

Çok çooook güzel ben kendi nişanımda böyle bir şey giymeyi çok istiyordum ama annem farklı bir modelde o kadar ısrarcı oldu ki onu giydim nikahta böyle bir şey giyeceğim. Linç yemeden açıklayayım annemin istediğini alma sebebim de zaten nişan düşünmüyordum hevesim de yoktu madem yapılıyor gönülleri olsun istedim. İki ailenin ortak beğendiği elbiseyi aldım 😅

Hanımlar yeniden merhaba, nişanım için bir abiye modeli beğendim ve mağazaları dolaşmadan güzel bir dikim eviyle anlaşarak elbisemi yapıma verdim. Ancak şimdi içime sinmeyen bir nokta var, görseli sizinle paylaşıyorum.

Sizce elbise çok mu sade, nişanda giymek için uygun olmaz mı?

Nişan aile arasında bir mekanda olacak. Anne ve babaların kardeşleri ve çocukları birde arkadaşlar şeklinde. Bir kaç kişiden çok sade nişan için uygun değil niye bunu seçtin gibi cümleler duydum sizce gerçekten uygun değil mi lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız?

NOT: Etek kısmı düz iniyor bilekte bitecek ve arka kısmında kısa bir yırtmacı olucak
Çok kibar duruyor ✨

Çok çooook güzel ben kendi nişanımda böyle bir şey giymeyi çok istiyordum ama annem farklı bir modelde o kadar ısrarcı oldu ki onu giydim nikahta böyle bir şey giyeceğim. Linç yemeden açıklayayım annemin istediğini alma sebebim de zaten nişan düşünmüyordum hevesim de yoktu madem yapılıyor gönülleri olsun istedim. İki ailenin ortak beğendiği elbiseyi aldım 😅
Elbise konusunda anneme ve çevreme hiç danışmadım erkek arkadaşıma beğendiğim modeli gösterdim onun da hoşuna gitti o şekilde yaptırmaya karar verdim ☺️ İçime sindi bu zamanlarda bu elbiseler daha çok tercih ediliyor ama yaşı biraz yüksek olan akrabalar bu konuda ne düşünecek onu da nişan zamanı göreceğim ☺️

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin sizinkini de ☺️ Önünüzde daha nikah var, fotoğraf çekimleri var eminim istediğiniz tarzı orada yansıtırsınız ☺️

Çok güzel görünüyor. Gösterişli olmak zorunda değilsiniz. Sadelik de içinde çabasız gösteriş barındırır. Ayakkabı renginden ve modelinden çok emin olamadim ben. Ayakkabi abiye kadar zarif gelmedi bana.

Bence çok güzel görünüyor. Tavuskuşu gibi gezinenleri gördükten sonra gözleri alışık değil sade kibar modellere

Hanımlar yeniden merhaba, nişanım için bir abiye modeli beğendim ve mağazaları dolaşmadan güzel bir dikim eviyle anlaşarak elbisemi yapıma verdim. Ancak şimdi içime sinmeyen bir nokta var, görseli sizinle paylaşıyorum.

Nişan aile arasında bir mekanda olacak. Anne ve babaların kardeşleri ve çocukları birde arkadaşlar şeklinde. Bir kaç kişiden çok sade nişan için uygun değil niye bunu seçtin gibi cümleler duydum sizce gerçekten uygun değil mi lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız?

NOT: Etek kısmı düz iniyor bilekte bitecek ve arka kısmında kısa bir yırtmacı olucak
Ben beğendim zarif güzel

Güzel. Ama gelinlik de zaten beyaz. Farklı bir renk olabilir. Bu benim fikrim,ama siz istiyorsanız kimseyi umursamayın. Mutluluklar canım

Çok güzel görünüyor. Gösterişli olmak zorunda değilsiniz. Sadelik de içinde çabasız gösteriş barındırır. Ayakkabı renginden ve modelinden çok emin olamadim ben. Ayakkabi abiye kadar zarif gelmedi bana.
Abiye kolunda inci detayları olduğu için ayakkabıyı da ona uydurmak istedim. Gerçekte daha güzel aslında tam abiye ayakkabısı ama teşekkür ederim ☺️

Gayet uygun etek boyuda önemli tabiki boydan fotoğraf olmadığı için o kısım için birşey diyemiyorum

X