Nişanı atmak üzereyim

Evet benimkisi çok büyük bir hata.Ama öyle gözümü boyamıştıki herşey çok farklıydı 24 saat nerdeyse peşimden ayrılmazdı hiç ama hiç böyle değildi ama çok üzmüştü beni zamnındada annemlerde çok üstüme geliyo milete ne dicez insan içine çıkamaz oldum diye destek olucaklarına köstekler işide bıraktım zaten yeni başlamıştım çok ağır yapamadım.Sabahtan beri ağlamaktan gözlerimi açamıyorum nasıl atlatıcam geri dönüşüm olmaz en azından sunun bilincindeyim ömür boyu üzülmektense şimdi üzülürüm

canım benim kesinlikle en doğru olanı yapmışsın..şuanda çok üzgünsün tamam anlıyorum ama bu evlenip ayrıldığında bundan daha çok yıkım yaşardın kaybın daha çok olurdu..şuanda onun için geçirdiğin zamana,ona olan aşkına üzülüyorsundur..ama Allahın izni ile geçiçek emin ol..bu durumu nasıl kolay atlatabilirim ona bak..sana layık seni hakeden daha ii birileri çıkıcaktır karşına..kendini işine ver..vakitlerini boş geçirmemeye çalış..arkadaşlarına zaman ayır..inş en yakın zamanda atlatırsın canım..

Evet benimkisi çok büyük bir hata.Ama öyle gözümü boyamıştıki herşey çok farklıydı 24 saat nerdeyse peşimden ayrılmazdı hiç ama hiç böyle değildi ama çok üzmüştü beni zamnındada annemlerde çok üstüme geliyo milete ne dicez insan içine çıkamaz oldum diye destek olucaklarına köstekler işide bıraktım zaten yeni başlamıştım çok ağır yapamadım.Sabahtan beri ağlamaktan gözlerimi açamıyorum nasıl atlatıcam geri dönüşüm olmaz en azından sunun bilincindeyim ömür boyu üzülmektense şimdi üzülürüm

Aklın yolu birdir.Doğru kararı almışsın,elbet kolay olmayacak, yaşanmışlıkları unutmak ama bir müddet sonra hissedeceksin ki artık için açımıyo.........Allah yardımcın olsun canım,hayatına en kısa sürede yeni ve mutlu bir sayfa açman dileğiyle....................​

üzülmeye değmez dicem ama onunla gecirdiğin zamana yazık
zaten sorumsuzmuş evlenince hepten beter olur
hayırlısı olsun sıkma canını :nazar:

En doğrusunu yapmışsın yüzüğü verdiğinde aramadıysa demekki o herşeyi bitirmiş ki kafasında arayıp sormuyo bir iki gün üzülürsün sonra unutulur geçer bile.. Ya evlendikten sonra değişseydi o zaman senin için herşey daha zor olurdu ...

arkadaşların dediğine katılıyorum cnm yolun başındayken ne olduğunu anlamışsın en azından buna sevinmelisin.. tamam baya vakit geçirmişsin ama yapılcak bişey yok

canım hakkınızda hayırlısı olsun .hata yapmıssın ama sonuc olrak sende artık bunun farkındasın hata yaptım dıyede kendını yıyıp bıtırme daha ılerleseydı ılıskı o zaman bıtırmek dahada canını yakıcaktı uzme kendını dıycem bılıyorum bos gelıcek zamana bırak zaman herseyın ılacı ınsallah karsına senı hakedıcek bırı cıkar cok mutlu olursun

siz kardesinizi aramaktan onun icin uzulmekten vazgecip baya kendi meselelerinize dusmussunuz anladigim kadariyla..
kardesinin meselesinde bile nisanlim duysa neder diyordun..
actigin konulari inceledim..
bu adami cekmen gerekmiyor. dogru duzgun bi hayat kurabilirsin kendine.

Bu kadar üzülme canım çünkü dönüşümsüz bir şey değil.Evlilik olsa tamam o kadar emek vermişsin derim.Tabi sevgiliyken ya da nişanlılık evresinde epey emek vermişsindir ama mutlu etmiyorsa seni ne işin var onla.Nişanlılık deneme devresi.Öyle olmasa direk evlilik olurdu.Hiç kafana takma kimseyi hiçbir şeyi.Ömür boyu üzüleceğine 2-3 üzülürsün inşallah mutlu bir hayatın olur sonrasında.Hiç düzelir mi diye bekleme.Niye zorluyormuş ki ailesi.Seni istemeyeni sen zaten hiç istemezsin.Gelişmeleri de paylaş bizimle canım.

gamze şeker ıyı dayanmışsın wallahi,
adam eve gıtmıyor babası gıbı içiyormus kı
armut dıbıne düşer sözü cok geçerli kanun gibi cok zaman.
sen yol yakınken dön dıycem yol pek yakın değilmiş aslında ama 4 sene de baya baya cıkmıssın.
ayrılmak da kötu de, ılerde daha kötusu olup aynı babası gıbı olabılır. en azından gıden 4 yıl 2 yılda uzulursun belkı ettı 6, bı 30 yıl daha cekmekten ıyı gıbı... :nazar:

Canım hakkında ne hayırlıysa o olsun, başında görmen herşeyi daha hayırlıymış demekki.
Allah yardımcın olsun

hakkinda hayirlisi olsun vardir herseyde bir hayir...millete ne oluyorsa anlasamazsin ayrilirsin sen ileride ALLAH korusun mutsuz olsan sanki tasasi onlara dusecek..:1closedeyes:

merebalar arkadaşlarzbenbir ay önce nişanlındahn ayrıldım. 2 yıl çıktıktan sonra nişanlandık 6 ay nişanlı kaldık temmuzdada düğünümüz vardı. ben çalışıyoum nişanlımda çalışıyor eşyalarımızı ilk başta kendimiz alacaz dedik. nişanlımın ailesinin ağızında hep bir eşya muhabbeti aman kavga etmeyın aman şölye yapın diye.neyse biz alırız kavga etmeyiz korkmayın siz falan diye konuştuk hep. daha sonra ablası gelinlik eçen bende gelmek istiyorum oemiş nişanlıma bende istiyosa çok gelsin dedim geldi ablası geldiğinin ertesi günü kahvaltıya geleekti gelmeden önce telefon açtı sesi çok kötü morali bozuk gibi canım yarın ei tutalım dedi bana biz de bir kaç eve bakmıştık. bemnde abla evin acelesi yok seni dolaştırmayalım biz evi eşyayı hallederiz dedim. açıkcası eşyalarımı kendim almak istiyordum. seninle gelinliği halledelim yeter dedim. sonra ablası bize gelmedi nişanlımla gelecekmiş öyle dedi. beni aramadı bile mesajö çekti aradım açmadı. daha sonra 3 gün görüşmedik sonra ablasıyla birlikte bize geldiler abimle konuşacaklarmış bende içimdeki her şeyi söyledim nişanlımı sürekli doldurdular her zaman ailemikötülediler benim onları sevmemi ama nişanlımın benim ailemle hiç görüşmememi istediler nişanlanmadan önce çok mutluyduknişanlandıktan sonra hep bir şey olacak korkusu vardı hiç bir zaman mutlu olamadık.neyse geldikleri gün evden çıktılar ve aşağıya inince taktıkları altınları istediler bende veririm altınlarınızı altanlarınza kalmadım dedim. daha sonra nişanlım bana bir kaç tane mesaj çekti seni seviyorum senden ayrılamam falan diye klasik mesajlar. sonra bir hafta boyunca hiç aramadı ve bir hafta sonunda ablası iş yerime gelip altınları istedi bende getirtip verdim altınlarını. o gün eşyaları da getirdiler bende gönderdim. daha sonra beni hiç aramadı ve bir ay sonra geldi hala ailemi kötülüyor benden özür bile dilemiyor ama gel yuvamızı kuraılım diyo mantığım olmaz diyo ama çoook seviyorum nişanlımı ne yapmalıyım yardım edin lütfen

hakkinda hayirlisi olsun vardir herseyde bir hayir...millete ne oluyorsa anlasamazsin ayrilirsin sen ileride ALLAH korusun mutsuz olsan sanki tasasi onlara dusecek..:1closedeyes:

ne biliyim çok üzüloyurum çünkü çok seviyorum gelse yapmamız gereken şeyler yaptık özür dilerim deseydi hemen kabul ederdim ama böyle yapmaktasa hala bildiği gibi davranıyo

X