Nişanımda hangisini giymeliyim?

Ben ikisini de çok begendim özellikle alttaki fiyonklu olanı. Yazın evlenmeyi düşünüyorum ve tam böyle minimal ama fiyonklu kabarık olmayan gelinlik arıyorum. Size tek önerim bence nişanda renkli giyin düğün zaten beyaz, nişanda renkli daha hoş durur gibi, onun dışında modeller çok güzel. Elif Şimal değil mi

Ben ikisini de çok begendim özellikle alttaki fiyonklu olanı. Yazın evlenmeyi düşünüyorum ve tam böyle minimal ama fiyonklu kabarık olmayan gelinlik arıyorum. Size tek önerim bence nişanda renkli giyin düğün zaten beyaz, nişanda renkli daha hoş durur gibi, onun dışında modeller çok güzel. Elif Şimal değil mi
Teşekkür ederim evet Elif şimal beyaz renk bir model sipariş ettik aslında 🙈 size de hayırlı olsun 💘

bu model elbiselerle oturmak çok zor oluyor ve sözde hep oturuyorsun. ben sözümde ve istememde mini bir elbise tercih etmiştim nişanımda da ayrıca uzun bir abiye giydim. ama ikisini birlikte yapıyor olsaydım oturması daha rahat bir elbise giyerdim.

Hanımlar merhaba nişanlanmaya karar verdim ve şehrimdeki tüm kıyafetleri denesem de içime hiçbiri sinmedi. Birkaç memnun kalınan sayfa buldum ve oradan satın almaya karar verdim. Ölçülerime göre dikilecek. İki elbise arasında kararsız kaldım size hangisi daha güzel?

Ve acaba başka önerebileceğiniz mağaza varsa söylerseniz çok seviniriim 🥰
Eki Görüntüle 3334859 Eki Görüntüle 3334861
Ilk olan

X