Nişanlımını arayan ürolog kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esmanurthesigmanur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
41
90
25
Merhaba hanımlar bugün nişanlımı benim yanımdayken spam 1 numara aradı aile sağlık merkezinden arıyorum dedi ama konuşması o kadar laubaliydi ki size anlatamam zaten kikir diyerek açtı telefonu nişanlım müsait olmadığını söyledi kadın da kapatırım o zaman deyip dalga geçer bir üslupla kapattı bu neydi şimdi sizce numarayı geri aramalı mıyım (ayrıca nişanlımın bazı cinsel sorunları olduğu için sürekli ürolojiye gidiyor o yüzden açıkçası birazcık şüphelendim acaba ürolojideki bir kadın mı)

geçen gün benide bi numara aradı
bankadan arıyorum falan dedi ve çok laubali salak salak konuştu
o kadar amatör o kadar profesyonellikten uzaktı ki anlatamam
gelebilir misiniz dedi, nereye dedim. bankayaaa dedi böyle gevşek gevşek
sonra bana bi hesap türü önerdi, yok istemiyorum teşekkürler dedim
niye istemiyorsunuz ya herkes yaptı çokta para kazandı falan dedi
ama böyle bi konuşma biçimi yok inanılmaz sinir bozucuydu
belki işini bilmeyen salağın teki biridir sahiden

Niye haddini bildiriyor.nisanlisi yüz göz olmazsa nasıl o haddi elde ediyor ? Benim kocama neden yavsakca kikirdeyen kadınlar arama yapmıyor ? İlla kadını suclayacaksiniz önce nişanlısına haddini bildirsin bu yüzü neden verdin diye !
Valla yuz vermesende yapıyorlar .
Bazı kadınlar var panter gıbı.
Kımse kusura bakmasın.
Hayat ıkı kere ıkı dort değil.
Haddını bıldırmeyunce herkese yapıyorlar.

Merhaba hanımlar bugün nişanlımı benim yanımdayken spam 1 numara aradı aile sağlık merkezinden arıyorum dedi ama konuşması o kadar laubaliydi ki size anlatamam zaten kikir diyerek açtı telefonu nişanlım müsait olmadığını söyledi kadın da kapatırım o zaman deyip dalga geçer bir üslupla kapattı bu neydi şimdi sizce numarayı geri aramalı mıyım (ayrıca nişanlımın bazı cinsel sorunları olduğu için sürekli ürolojiye gidiyor o yüzden açıkçası birazcık şüphelendim acaba ürolojideki bir kadın mı)
Sizinle dalga gecmiş ola bilirlermi acaba.😵‍💫
Ürolog arayip böyle saçma hareketler yaparmi sizce.Hem doktorlar aramazki asistani arar bilgi verir ama oda boyle laubalilik yapmaz.Nişanlininiz sizden birseyler gizliyor muhtemelen.Ikinci kiz arkadasi olada bilir.🤡

Böyle bir durumda aklıma gelecek son kişi ürolog olurdu. Yani nişanlın zaten cinsel sorunlar yaşıyor, ürolog senin nişanlının bozuk şeyine mi kalmış...

Numarayı niye arayıp peşine düşüyorsunuz? Sormanız gereken kişi nişanlınız. Bence hiçbir kadın da durup dururken bir erkeğe takıp arayıp bu şekilde konuşmaz. Öncesinde başka bir samimi konuşma olmuştur ve ona dayanarak aramıştır.

Cinsel ürünler satmak için arıyorlar belki ,telefonunu bı şekilde buluyorlar belki internetten cinsel rahatsızlığı yola ilgili arama yapmıştır ya da eczaneden ürün filan almıştır satiyorlar numarayi,onlarda arıyorlar bı defa eşimi de aramislardi,bilgileri vardı, kızda böyle laubali konuşuyordu ürün satmak için eşim kapatti

Ne bozuğu ya geç geliyomuş işte.👽
Belkide erkegin bir sorunu yok o an sallamişdir bu kizda yemiş.Ama performansin daha önce görmuşse orasini bilemeyiz tabi.🤣
Cinsel sorunu olupda ayni anda iki tane kadına yürümektde büyük cesaret hüsranla bite bilir ilişki anlari.🤣

Belkide erkegin bir sorunu yok o an sallamişdir bu kizda yemiş.Ama performansin daha önce görmuşse orasini bilemeyiz tabi.🤣
Cinsel sorunu olupda ayni anda iki tane kadına yürümektde büyük cesaret hüsranla bite bilir ilişki anlari.🤣
İyi de geç gelmek sorun değil nimet ahahahah.

Lan ne yürümesi ne kadar dengesiz aptal insansın

Lan ne yürümesi ne kadar dengesiz aptal insansın
Sen önce terbiyeni takın.Aptal kim acaba bir sorgula kendini nişanlindan daha emin bile degilsin sorunu varmi degilmi bilmiyorsun madem bu kadar guveniyorsun neden konu açiyorsun?Doktorların böyle saçma tavirlar sergilemeyecegini akil edemiyormusun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X