Nişanlımını arayan ürolog kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esmanurthesigmanur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
41
90
25
Merhaba hanımlar bugün nişanlımı benim yanımdayken spam 1 numara aradı aile sağlık merkezinden arıyorum dedi ama konuşması o kadar laubaliydi ki size anlatamam zaten kikir diyerek açtı telefonu nişanlım müsait olmadığını söyledi kadın da kapatırım o zaman deyip dalga geçer bir üslupla kapattı bu neydi şimdi sizce numarayı geri aramalı mıyım (ayrıca nişanlımın bazı cinsel sorunları olduğu için sürekli ürolojiye gidiyor o yüzden açıkçası birazcık şüphelendim acaba ürolojideki bir kadın mı)

Sen önce terbiyeni takın.Aptal kim acaba bir sorgula kendini nişanlindan daha emin bile degilsin sorunu varmi degilmi bilmiyorsun madem bu kadar guveniyorsun neden konu açiyorsun?Doktorların böyle saçma tavirlar sergilemeyecegini akil edemiyormusun?
Sen kendi yazdıklarına bak boynuzlanmaya alışkınsın belli ki

İyi de geç gelmek sorun değil nimet ahahahah.
Hiç de nimet değil, ilişki bir uyum varsa güzeldir. Kadına yeten yetmisken adam hala üstünde debeleniyorsa bu güzel bir şey değil ki.
Yaşayan bilir, itici yani:)
Her şey o duygular yogunken güzel. Kadına eş zamanli bitir, sonra çok iştahlıysan ikinci de olur elbet.
Bence erken boşalmak kadar geç boşalmak da sorun. Gereksiz bir angarya kadın için 😅

Ürolojideki bie kadın mı demiş. Kadın ürolog muydu dememiş. Üroloji polikliniğinden personel olabilir ama zaten aile sağlığı merkezi demiş. Aile hekiminin hemşiresi/ebesidir.

Kaç sene önce Türkiye'nin ilk kadın üroloji uzmanlık öğrencisi vardı. Şu anda bile mezunları sayılıdır. Ameliyat olacaksa doktor arayabilir ama laubali konuşan doktor görmedim hiç.

Hiç de nimet değil, ilişki bir uyum varsa güzeldir. Kadına yeten yetmisken adam hala üstünde debeleniyorsa bu güzel bir şey değil ki.
Yaşayan bilir, itici yani:)
Her şey o duygular yogunken güzel. Kadına eş zamanli bitir, sonra çok iştahlıysan ikinci de olur elbet.
Bence erken boşalmak kadar geç boşalmak da sorun. Gereksiz bir angarya kadın için 😅
Ne kadar geç gelebilir ki ya bi adam çok çok 45 dk falan olur, makine mi bu? 😂

Ne kadar geç gelebilir ki ya bi adam çok çok 45 dk falan olur, makine mi bu? 😂
Ne kadar cabalarsa gelemeyebilir :)
Bence bu da bir sorun. Kadın o ilişkiden alacağı hazzı almis, artık olayın keyifli kısmı onun için bitmiş, sarılıp uyumak - dinlenmek, duşa girmek vs istiyor, vücudu ihtiyacını gördüğü için artık sıvi üretmeyi bırakmış. Adama belli etmis artık geldiğini, adam tamam demiş, çabalıyor bitirmek için hala ortada bir şey yok,deniyor deniyor yok.
Sinir bozucu bir angarya. Tekrarlaması halinde insanı o erkekten bile soğutur.
Çok çok çok melek bir anımda değilsem kimsenin süre kontrol problemi ile uğraşamiyorum şahsen ben :) olmuyorsa zorlamasın,sonra olur. Ya da girsin banyoya manuel halletsin, ne halt ederse etsin:)

Sen kendi yazdıklarına bak boynuzlanmaya alışkınsın belli ki
KImse sana senin nişanlin kesinlikle seni aldatdi boynuzladi demiyor okuduklarini bile daha dogru anliyamiyorsun.Ama akil var mantik var tabi hiss edersin ben öyle birisi deyilim daha önce boynuzlanmadim canim haa diyelim öyle birşey olursa ben senin gibi kendimi teselli etmem yapmiyor körü körüne guvenmem heleki boyle saçma bir olay yaşanmişsa.Ve bu kadar insanda ne kadar mantiksiz ve dogru olamayacagini soylerken sen burda hala bize laf yetiştirmeye çaliş aman nişanlina hesap sorma.

Ne kadar cabalarsa gelemeyebilir :)
Bence bu da bir sorun. Kadın o ilişkiden alacağı hazzı almis, artık olayın keyifli kısmı onun için bitmiş, sarılıp uyumak - dinlenmek, duşa girmek vs istiyor, vücudu ihtiyacını gördüğü için artık sıvi üretmeyi bırakmış. Adama belli etmis artık geldiğini, adam tamam demiş, çabalıyor bitirmek için hala ortada bir şey yok,deniyor deniyor yok.
Sinir bozucu bir angarya. Tekrarlaması halinde insanı o erkekten bile soğutur.
Çok çok çok melek bir anımda değilsem kimsenin süre kontrol problemi ile uğraşamiyorum şahsen ben :) olmuyorsa zorlamasın,sonra olur. Ya da girsin banyoya manuel halletsin, ne halt ederse etsin:)
Katibin Ruhu Katibin Ruhu tam bunu yazdim ki şu videoya denk geldim 😂😂
IMG_20231216_182012.jpg

Aile sagligi merkezinde ürolog mu var?
Ayrica hangi ürolog hastayı arıyor ki?
Böbrek taşı ve enfeksiyon sebebi ile zibilyon kere ürolojiye gittim. Hic aranmadim.
Spermiogram testi verecekse eğer randevuyla ilgili bazen arayabiliyorlar.Ama hastaneden arıyorlar sağlık merkezinden değil eşimi randevu için aramışlardı onun haricinde başka bir şey için arıyorlar mı bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X