Novakid’i tavsiye eder misiniz ?

pratik123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2023
1.305
1.934
31
5 yaş oğlum için almayi düşünüyorum haftada 2 dersmiş biz de geri kalan vakitlerde tabi tekrar yaparız. Yıllık olanda aylık 1600 tlye geliyor.
Tavsiye edebileceğiniz bir öğretmen veya bir ülke var mı ? Ya da yaş olarak acaba okula başlayınca mı böyle şeylere başlamalıyız ?
Özellikle deneyimlerinizi paylaşırsanız minnettar olurum
Kendim öğreteyim dedim ama nereden başlayacağımı bilemedim en azından burada öğretmeni tekrar ederiz

Son düzenleme:
ilk defa duyuyorum ama şikayetvarda habersiz fiyat arttırımı vs 5 yaş online dil için erken değil mi? NovaKid - Şikayetvar
NovaKid galiba on-line lisan kursu. 5 yaş hiç geç değil. Yaşadığım yerde çocuklar doğuştan 2-3 dile maruz kalır ve hepsini de konuşurlar. Hatta çoğu kurs 3 yaşında başlar. Anne-çocuk, baba-çocuk olarak giderler kursa.

Bir arkadasım cambly den memnundu ama cocuk okula basladığında baslamıstı. Nova kidste yabancı öğretici secenegi var mı? Bu tarz bir platforma girecekse ana dili ing olandan almalı bence. Ekonominiz musaitse elbette faydalı olur. Open english platformunu da inceleyin

Bir arkadasım cambly den memnundu ama cocuk okula basladığında baslamıstı. Nova kidste yabancı öğretici secenegi var mı? Bu tarz bir platforma girecekse ana dili ing olandan almalı bence. Ekonominiz musaitse elbette faydalı olur. Open english platformunu da inceleyin
Ayda 1500-2000 verebilirim ama ana dil İngilizce olanlar aşırı pahalı 4binden başlıyor aylık be haftada 2 ders. Open English de bakacağım

X