Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Nubuk mu Kadife mi?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sonbaharsonuyok

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
1.215
812
Merhaba bayanlar Doğtaş dan Rosalina adlı takımı seçtim renk krem olacak abartı seven biri değilim sade istiyorum . Ama kumaş nasıl olur bilmiyorum nubuk kötü diyenler oldu kadife de parlak bir kadife ne yapsam bilemedim . Ürün fotoğraftaki gibi arkası da chester tarzı kapitone. Fotoğrafta üçlüler kadife Berjer nubuk

Eklentiler

• F4CACC9D-209A-41A6-A4F5-D69BD72CA753.png
    F4CACC9D-209A-41A6-A4F5-D69BD72CA753.png
    819 KB · Görüntüleme: 764
  • B5CF0D2C-8D2D-4D71-9B35-F6B91A7C84B8.jpeg
    B5CF0D2C-8D2D-4D71-9B35-F6B91A7C84B8.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 786
Bende nubuk kullanıyorum çok da memnunum hem temizliği kolay hem çok güzel görünüyor

Rojjin Rojjin Uraniaaflora Uraniaaflora pşyasada çok farklı nubuktan var çoğu mağazada önermedi kimisi küçük gözenekten uzak durun dedi kimisi daha başka şeyler söyledi anlamadım ne yapsam bunun nubuğı bu şekilde sizce nasıldır

Eklentiler

• 9D327477-D6C8-4C0A-8FD4-0BC1C8ED7D89.jpeg
    9D327477-D6C8-4C0A-8FD4-0BC1C8ED7D89.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 890
Rojjin Rojjin Uraniaaflora Uraniaaflora pşyasada çok farklı nubuktan var çoğu mağazada önermedi kimisi küçük gözenekten uzak durun dedi kimisi daha başka şeyler söyledi anlamadım ne yapsam bunun nubuğı bu şekilde sizce nasıldır

bu kötü bence... benim dediğim şu şekilde; deri gibi, kullanımı rahat

Eklentiler

• nbuuk.jpg
    nbuuk.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 2.680
Piyasada çok fazla nubuk var bu ince gözenekli onlar iyi değil dediler ama bilemedim fotoğraf atsam baksanız olur mu sizin nubuktan mı?
Canım benim koltuk rengimin aynısı ben çok memnunum benim koltuklarım 2 renk petrol yeşili ve krem,,,, ama tabiki herkesin zevki farklıdır

Merhaba bayanlar Doğtaş dan Rosalina adlı takımı seçtim renk krem olacak abartı seven biri değilim sade istiyorum . Ama kumaş nasıl olur bilmiyorum nubuk kötü diyenler oldu kadife de parlak bir kadife ne yapsam bilemedim . Ürün fotoğraftaki gibi arkası da chester tarzı kapitone. Fotoğrafta üçlüler kadife Berjer nubuk
Tabiki nubuk..
Ben nubuk kullanıyorum harika çok memnunum.. ayrıca kadife adamı yakar

Kesinlikle nubuk. Görüntü açısından kadifeyi daha çok seviyordum ama kullanım açısından nubuk tercih ettim. Ben koltuğa örtü vs sermeyi sevmiyorum olaki bir leke anında anında müdahale edince leke kalmıyor. Yaz aylarında kadife iyi olmuyor üstelik sıcaklığı daha çok hissettiriyor

Kesinlikle nubuk. Görüntü açısından kadifeyi daha çok seviyordum ama kullanım açısından nubuk tercih ettim. Ben koltuğa örtü vs sermeyi sevmiyorum olaki bir leke anında anında müdahale edince leke kalmıyor. Yaz aylarında kadife iyi olmuyor üstelik sıcaklığı daha çok hissettiriyor
Çok teşekkür ederim takımın nubuğu iyi değil dediler nubuk kalitesi kadife de böyle olunca iptal etmeye çalışmaktan başka şansım kalmadı

merhaba ben almanya da yaşıyorum oralarda ev dekerasyonları hiç burdaki gibi değil daha sade türkiye de kiler çok güzel ve süslü ama ben olsam nubuk derdim bi duruşu bi gösterişi var ve daha kullanışlı diye duydum malesef alman konutlar bu tarz şeylere pek rastlayamıyoruz herşey sade yada çok pahalı.

X