Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Nubuk mu Kadife mi?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
merhaba ben almanya da yaşıyorum oralarda ev dekerasyonları hiç burdaki gibi değil daha sade türkiye de kiler çok güzel ve süslü ama ben olsam nubuk derdim bi duruşu bi gösterişi var ve daha kullanışlı diye duydum malesef alman konutlar bu tarz şeylere pek rastlayamıyoruz herşey sade yada çok pahalı.
Aslıdna ben de sade arıyorum ama hiç yok her şey aşırı renkli aşırı

Merhaba bayanlar Doğtaş dan Rosalina adlı takımı seçtim renk krem olacak abartı seven biri değilim sade istiyorum . Ama kumaş nasıl olur bilmiyorum nubuk kötü diyenler oldu kadife de parlak bir kadife ne yapsam bilemedim . Ürün fotoğraftaki gibi arkası da chester tarzı kapitone. Fotoğrafta üçlüler kadife Berjer nubuk
Koltuk takımınızı aldınızmı bilmiyorum ama benim eşim koltuk imalatcısı kesinlikle nubuk öneririm bu sene hem çok modaymış hemde temizliği çok kolaymış, nubuk kumaşında bir kaç türü varmış galiba kalite olanını seçmeye özen gösterirseniz bence memnun kalırsınız.

Koltuk takımınızı aldınızmı bilmiyorum ama benim eşim koltuk imalatcısı kesinlikle nubuk öneririm bu sene hem çok modaymış hemde temizliği çok kolaymış, nubuk kumaşında bir kaç türü varmış galiba kalite olanını seçmeye özen gösterirseniz bence memnun kalırsınız.
Evet aldım enza dan aldım ve nubuk aldım oldukça elime gğzel geldi altının ekstra astarı vs vardı bakalım nasıl olacak

Merhaba bayanlar Doğtaş dan Rosalina adlı takımı seçtim renk krem olacak abartı seven biri değilim sade istiyorum . Ama kumaş nasıl olur bilmiyorum nubuk kötü diyenler oldu kadife de parlak bir kadife ne yapsam bilemedim . Ürün fotoğraftaki gibi arkası da chester tarzı kapitone. Fotoğrafta üçlüler kadife Berjer nubuk
Ben de 2018 de dogtastan aldım nubuk . Hala da çok seviyorum beğeniyorum. Ayrıca çok kullanışlı sıvıyı hemen alfa gecirmiyo o arada siliyorum, leke mi var siliyorum geçiyo

Doğtaş ürünleri hep hasarlı geliyor ve müşteri temsilcileri veya diğer görevliler hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Aynı zamanda dalga geçer gibi davranıyorlar. Tavsiye etmiyorum. Popüler markalardansa sağlam ve kaliteli markaları tercih ederim.

Eklentiler

• Algedra_gb_Tr-December-24.jpg
    Algedra_gb_Tr-December-24.jpg
    291,8 KB · Görüntüleme: 291
Vivense'den aldım daha 1 ay olmadı geleli. Nubuk olması, modüler olması, renginin antrasit olması ve hiç bir sorun yaşamamış olmak keyif verici. 6 ay araştırdım düşündüm, indirimleri takip ettim.

Eklentiler

• WR3-107.jpg
    WR3-107.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 566
Nubuk en önerilen kumaş.kadife hem sıcak aylarda kullanımı sıkıntı hem de üzerine oturunca kayıyor diye çok şikayet okudum...ben de doğtaş lounge düşünüyorum ama olumsuz yorumlardan dolayı vazgeçicem galiba...kullananlar veya fikri olanlar yazarsa sevinirim

X