O eski hâlimden eser yok şimdi

Günde 3-4 erkek nasıl buluyosun ya ferhans, millet 1 tane bulacağız diye kıvranıyor 😂
Ay bunu ben anlatıcam çok eşli gibi bi arkadaşı var eşimin. Meslekten.

Bence pislik sapık bok yani filan...

Instagramdan yazıyomuş rastgele uygun olduğunu düşündüğü kızlara. Eğer daha önce seks yapmadıysa sadece oral yapıyollarmış. Seks tecrübesi varsa seks yapıyolarmış. Ve tek buluşma. Tekrar buluşma görüşme yok. Ben çok saydım sövdüm. Pislik diye. Eşim sanane iki taraf da razı dedi. Bi şey diyemedim. Sadece tiksindim.

Bir yetişkin kadın bir günde istediği kadar erkekle birlikte olabilir sonuçta kimseye zararları yoksa neresi kötü ve namussuzluk??

Olağan mı değil psikolojik sebeplerden olabilir sağlık sorunlarına neden olabilir ama sırf bu yüzden namussuz denilmez. Siz hangi otorite olarak günde 1 den fazla kişiyle sevişmenin namussuzluk olduğu kanaatine vardınız ki?
Ferhanın derdi germiş, zorlanıyor sadece namussuz demek çok ağır

Ay bunu ben anlatıcam çok eşli gibi bi arkadaşı var eşimin. Meslekten.

Bence pislik sapık bok yani filan...

Instagramdan yazıyomuş rastgele uygun olduğunu düşündüğü kızlara. Eğer daha önce seks yapmadıysa sadece oral yapıyollarmış. Seks tecrübesi varsa seks yapıyolarmış. Ve tek buluşma. Tekrar buluşma görüşme yok. Ben çok saydım sövdüm. Pislik diye. Eşim sanane iki taraf da razı dedi. Bi şey diyemedim. Sadece tiksindim.
Ayyy inanmıyorum ya neler var şu hayatta 🤮🤮🤮 o zaman Ferhan’a çok görmemek lazım

Psikolojik nedeni biliyorum aslında.25 yaşından sonra güzelleştim ben.ondan önceki yıllarım bomboş geçmişti.herkes bana sevgilisiyle hava atardı.ezikleyen falan olurdu.ne zaman ki tipi topladım böyle bir döneme girdim.sanırım geçmişin intikamını almışım artık.
Hay senin bahanene😂

Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu lartnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.
Bir gunde 3-4 erkekle gorusuyordum derken sex yapmayi mi kastediyorsunuz? Yoksa kahve icme yuruyus vs?
Ben sizin yazdiklarinizdan orta yas ustu biri oldugunuzu dusunuyordum. 30 yasinda gencecikmissiniz. E bu degisimden memnunsaniz sorgulamaya gerek yok okadar. Tek eslilik hosunuza gitmis gercekten deger veren biri oldugunda demekki?

Teoman bile evlendi tek eşliliğe dönmüştü yani insan doğası gereği gün geliyor bir kişiyle olmak istiyor boşver ferhans canın nasıl isterse Suan tek eşlilik geldiyse tek kişiyle devammmm , ben senden evlilik çocuk bekliyorum bu burada dursun birgün çıkarır yapıştırırsınız bir konuya 🤣

Alman Bild am Sonntag Gazetesi’ne konuşan 69 yaşındaki şarkıcı “3 binin üzerinde kadınla birlikte olduğunuz söyleniyor. Bu doğru mu?” sorusuna, “Ne 3 bini? 20 bin” yanıtını verdi. Arkadaşlarının kendisine ‘Süpermen’ lakabını taktığını söyleyen Iglesias “Aslında bu konuşmalar çok saçma ancak beni rahatsız etmiyor” dedi.

Çapkınlıkta Top 5

• 1999’da ölen NBA’in efsane yıldızı Wilt Chamberlain: 20 bin kadın
  • Aktör Warren Beatty: 12 bin 775 kadın
  • Aktör Charlie Sheen: 5 bin kadın
  • Aktör George Clooney: 1000 kadın
  • Şovmen Mehmet Ali Erbil: 500 kadın

Böyle bir kadınla evlenilir mi sizce ?

Siz erkek olsanız eş olarak alır mısınız ? Erkek kardeşiniz, oğlunuz olsa ?
Size ne ya size de ayrı sinir oldum. Size ne milletin evlilik tercihinden? Burnunuzu sokacak bir bu kalmıştı.

Günde 3-4 kere duş almaktan yorulurdum ben düşününce, daha seksini yapmadan :KK70: Bu kadar enerjiniz varsa bence spora başlayın hem sağlık açısından hem de güzelliğinize ekstra katkısı olur en önemlisi de biraz odağınız değişir.

Bir gunde 3-4 erkekle gorusuyordum derken sex yapmayi mi kastediyorsunuz? Yoksa kahve icme yuruyus vs?
Ben sizin yazdiklarinizdan orta yas ustu biri oldugunuzu dusunuyordum. 30 yasinda gencecikmissiniz. E bu degisimden memnunsaniz sorgulamaya gerek yok okadar. Tek eslilik hosunuza gitmis gercekten deger veren biri oldugunda demekki?
Seks yapmayı.

X