O eski hâlimden eser yok şimdi

Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu lartnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.
Birkaç erkeği aynı anda mı idare ettiniz ? polygamy size yapılsa nasıl hissederdiniz acaba?!!

Carpik iliskilerini kk da paylasmaktan neden bu kadar keyif aliyosun anlamadim. Emin ol burdaki butun kadinlar senin coklu iliski yasadigini, asiri sexe duskun oldugunu, bolca partnerin oldugunu biliyor. Ya ne dememizi bekliyorsun ki? Hep ayni konu hep hep... Carpik iliskilerini burada defalarca yazinca eline ne geciyor hic anlamadim. Gereksiz ve sacma ya bu.

Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu lartnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.
Nazar değmiştir 😂😂😂

ferhansı en çok eleştirenlerden biriyim onu ama yazılanlar çok aşağılayıcıydı
Yazılanlar normalde doğru değil elbette ama Ferhans seks hayatı konuşulsun, birileri gelip bu tarz şeyler yazsin istiyor zaten. Keyif alıyor bu tarz konular açıp "ayrıntılı" açıklamalar yapmaktan. Yoksa şu konunun hiçbir anlamı yok.

Son düzenleme:
Yazılanlar normalde doğru değil elbette ama Ferhans seks hayatı konuşulsun, birileri gelip bu tarz şeyler yazsin istiyor zaten. Keyif alıyor bu tarz konular açıp "ayrıntılı" açıklamalar yapmayı. Yoksa şu konunun hiçbir anlamı yok.
Evet yaa konunun hic anlami yok. Tamam yap sexini falan yeter artik anladik yaa. Biz siradanlar 1 erkegi idare ederiz anca. Sendeki libido 4 adama yeter. En sexi guzel ve tutkulu sensin. Hepimiz hemfikiriz.

Alman Bild am Sonntag Gazetesi’ne konuşan 69 yaşındaki şarkıcı “3 binin üzerinde kadınla birlikte olduğunuz söyleniyor. Bu doğru mu?” sorusuna, “Ne 3 bini? 20 bin” yanıtını verdi. Arkadaşlarının kendisine ‘Süpermen’ lakabını taktığını söyleyen Iglesias “Aslında bu konuşmalar çok saçma ancak beni rahatsız etmiyor” dedi.

Çapkınlıkta Top 5

• 1999’da ölen NBA’in efsane yıldızı Wilt Chamberlain: 20 bin kadın
  • Aktör Warren Beatty: 12 bin 775 kadın
  • Aktör Charlie Sheen: 5 bin kadın
  • Aktör George Clooney: 1000 kadın
  • Şovmen Mehmet Ali Erbil: 500 kadın
Spermen bence😅

Alman Bild am Sonntag Gazetesi’ne konuşan 69 yaşındaki şarkıcı “3 binin üzerinde kadınla birlikte olduğunuz söyleniyor. Bu doğru mu?” sorusuna, “Ne 3 bini? 20 bin” yanıtını verdi. Arkadaşlarının kendisine ‘Süpermen’ lakabını taktığını söyleyen Iglesias “Aslında bu konuşmalar çok saçma ancak beni rahatsız etmiyor” dedi.

Çapkınlıkta Top 5

• 1999’da ölen NBA’in efsane yıldızı Wilt Chamberlain: 20 bin kadın
  • Aktör Warren Beatty: 12 bin 775 kadın
  • Aktör Charlie Sheen: 5 bin kadın
  • Aktör George Clooney: 1000 kadın
  • Şovmen Mehmet Ali Erbil: 500 kadın
Acaba çocuğu Enrique'de skor kaç ? 😶‍🌫️

Ay bunu ben anlatıcam çok eşli gibi bi arkadaşı var eşimin. Meslekten.

Bence pislik sapık bok yani filan...

Instagramdan yazıyomuş rastgele uygun olduğunu düşündüğü kızlara. Eğer daha önce seks yapmadıysa sadece oral yapıyollarmış. Seks tecrübesi varsa seks yapıyolarmış. Ve tek buluşma. Tekrar buluşma görüşme yok. Ben çok saydım sövdüm. Pislik diye. Eşim sanane iki taraf da razı dedi. Bi şey diyemedim. Sadece tiksindim.
instagramdan tanışıyo olduğu insan iyi kötü tahmin eder tamam da

yok bakireyse oral yapıyormuş değilse penetrasyon varmışa kadar insan bir başkasının seks hayatını nasıl bilir yahu, üstelik eşin iş arkadaşı, ne değişik muhabbetleriniz var

yani açık olayım ülkenin en "geniş/rahat" diye tabir edilen ortamlarından birinde yaşıyorum, bekarım, 40 yaşındayım arkadaş çevrem %90 bekar, bizde şöyle bir muhabbet 1 kere olsun geçmemiştir.

ki tek gecelik takılan da çok arkadaşım vardır, muhafazakar değildir büyük kısmı...

yok bakireyse oral yapıyormuş değilse penetrasyon varmışa kadar insan bir başkasının seks hayatını nasıl bilir yahu, üstelik eşin iş arkadaşı, ne değişik muhabbetleriniz var

yani açık olayım ülkenin en "geniş/rahat" diye tabir edilen ortamlarından birinde yaşıyorum, bekarım, 40 yaşındayım arkadaş çevrem %90 bekar, bizde şöyle bir muhabbet 1 kere olsun geçmemiştir.

ki tek gecelik takılan da çok arkadaşım vardır, muhafazakar değildir büyük kısmı...
Bizler için tabu migrenimsi. Ne ben, ne eşimde konuşmayız başkalarıyla cinsel hayat. Eşimin yaşca büyük çok yakın bir arkadaşı var. Beraber yaşadığı bir kadın vardı. Bir gün “sen kardeşim sayılırsın. X altı aydır benle beraber olmuyor. Menapoza girdim diyor” diye dert yanmış. Eşimde bana kadın bunu maddi sömürüyor dedi. Sonrasında da ayrıldılar. Maksimum seviye bu olabilir bizde.

Şansıma hiç öyle ciddi hastalıklara yakalanmadim.o yüzden diyorum zaten cinsel hastalıklar çok abartılıyor diye.
Şu ne kadar yanlış bir ifade. Sen kapmadın diye risk teşkil etmiyor değil. Ben eski eşimden Hpv kaptım. 200’den fazla türü varmış. Bazıları kansere sebep oluyormuş. Önce test verdim hangilerini kaptım diye. Sonra Yakarak temizlediler. Tamamen de kurtulamıyorsun. Bağışıklık sistemin düştüğünde tekrarlama olasılığı var. Ki bu benim yaşağım. Aids, hepatit, bel soğukluğu… envai çeşit zührevi hastalık var.

Kadın olduğuna inanmıyorum açıkçası Muhittin abi çıkar kesin.

Bir ihtimal sex and the city karakterleri gibi olmaya çalışıyor özenti , hayal dünyasında yaşıyor ya da gerçekten bir batağa saplanmış durumda. Sanırsam aile bağları yok denecek kadar zayıf kimse elinden tutup çekip çıkartamıyor. Hiv virusu uçuk ufff kimbilir kimlerden hastalık kapmıştır

Böyle bir hayatı olan kadının iyi bir kariyeri olamaz çok göze batar burası ortadoğu dedikodusu muhakkak yapılır cuma namazına katılmıyor oruç tutmuyor diye sürgün yemiş5 akrabalarım var amacım polemik çıkarmak değil kesinlikle..müslüman mahallesinde salyangoz sattırmazlar belki de yurtdışında yaşıyor
Fazla abartmışsınız

Ferhans günlük hayatta kimseye anlatamadığı için buraya yazıyor diye düşünüyorum. Çok adamla çok seks yapmak artık mutluluk vermiyor galiba, tam tersi sıkılmaya başlamış. Ferhansçım yaşlanmaya başlıyor olabilir misiniz? Yaş grubunuza denk gelen adamlar yavaş yavaş evleniyor ve bağlantıyı kopartıyorlar mı? Siz de yılmaz bir aile, evlilik, anne olmak karşıtı olduğunuz için bocalıyorsunuz. Ama bu işler böyledir, akıntıya karşı istediğiz kadar yüzmeyi deneyebilirsiniz ama mutlaka bir gün yorulursunuz. Herkes evlenmek aile kurmak zorunda değil kendinizi buna şartlandırmayın. Toplum öyle istiyor diye yapmış olmak için yapmayın.

yani adam yok adam yok bulamıyoruz kimse yüzümüze bakmıyor falan diyordun hatta ben bi keresinde
her kadına instagramdan mutlaka bir sürü erkek yazıyordur bana yazıyorlar dediğimde benle kavga etmiştin
şimdi bunları diyen sen nasıl günde 3-4 erkekle görüşüyordun ?
nerden geldi o erkekler paralel evrenden mi ?

Değişik bizde. Birini linçliyodum ben burdan. Sürtüşmeli ilişkili konu açılmıştı, ordan erkekler kapatılsına bağlıyodum. Konu konuyu açtı buraya geldi. Sen düşünme bunları minvalinde bir örnek olarak anlattı. Tek sefer görüştüğü insanla bunu yapabilen var diye. Eleman o kadar çok anlatıyo demek ki denk gelmiş eşim de. Endüstri meslek lisesi seviyesinde idi bulunduğu ortam. Daha başka şeyler de anlatabilirim hatta. Koşa koşa gelip rapor vermiyo herhalde kaç yaşında adam bugün şu şunla seks yaptı bu bunla sevişti diye.

X