Obezite Cerrahisi Dr.özden avcı

Hacer_Zen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2016
42
1
40
Arkadaşlar,
Kilolarım ile başım dertte, tüp mide ameliyatı olmak istiyorum. Uzun süredir araştırma yapıyorum. Devlet Hastanelerinde bu iş çok uzun süreye yayılıyor ya da bıçak parası vermeniz gerekiyor. işin doğrusu bu bana doğru gelmiyor çünkü bizim vergilerimizle ile yapılan hastanelerde bizim paramız ile alınan ilaç ve malzemeler ile bizim vergilerimizle maaş alan doktora para vererek durumu olmayan insanların sıralarından edip hakkına girmek istemiyorum. ayrıca adamlar aldığı paranın ne bir vergisini ödüyor ne de vatana millete bir katkı sağlıyor direk cebine ve doğrusu devlet hastanesi koşulları nedeniyle de korkuyorum. hem hijyen açısından hem de sağlık personeli açısından. Aslında para vereceğim doktorun ameliyatıma gideceğinden bile emin olamıyorum kendi param ile kobay olarak kullanılmaktan daga çok korkuyorum. Lüx hastaneler bütçemi çok aşıyor aslında bu fikre Pendik şifa hastanesinde kapıldım orada arkadaşlarımın tavsiyesi ile burun estetiği ameliyatı oldum çok memnunum. Şimdi orada Obezite tüp mide ameliyatı olmak istiyorum ancak Dr.özden avcı ya ameliyat olan var mı? Ya internetten çok araştırdım ancak ben dönüp dolaşıp dr.özden beye çıkıyorum lütfen deneyimi olan varsa benimle paylaşır mı?

Hacer Hanım merhaba ben Gülden. Ben 21 Nisan tarihinde tüp mide ameliyatımı oldum ve doktorum da Özden Bey idi. Kendisi ameliyat sonrası da tedavilerimi sürekli takip etti ve durumumu yakından izledi. Pendik Şifa Hastanesi'de yatmışsanız zaten hasta bakıcıların ve hemşirelerin ilgisinden bahsetmeye gerek yok. Annem Florence Nightingale'de yatarken bir hemşire ya da hastabakıcı gelsin diye en az 20 dakika bekler ve peşlerinden koşarken, Şifa'da zili çalmamdan 2 dakika sonra gülümseyerek kapıdan giren hemşirelerin de iyileşmemdeki etkenleri çok fazla. Gelelim Özden Bey'e... Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim hastanede, kendisi ile ilk görüşmemde daha önce gittiğim özel klinik veya hastanelerdeki doktorlardan farklı bir doktorla karşılaştım. Sizin anlattıklarınızı sonuna kadar ilgi ile dinleyen, size yapılacak operasyonun en ince detaylarını bile anlatan, doğabilecek risklerden açıkça bahseden ve samimiyeti ve dürüstlüğü ile ön plana çıkan bir doktor. Ben kendisine güvendim ve kafamdaki doktor imajını tekrar düzelten biri olarak çok saygı duydum. Ben daha hastanedeyken refakatçi arkadaşlarım Özden Bey'e ameliyat olabileceklerini söylemişlerdi bile. Şimdi tüm tanıdıklarıma kendisini tavsiye ediyorum. Bence gidin, Özden Bey ile tanışın ve konuşun, eminim ki siz de bana hak vereceksiniz. Ben zayıflamaya başladım bile ama en önemlisi doğru doktoru ve doğru hastaneyi seçmemdi. Size iyi şanslar. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Çok teşekkür ederim Gülden Hanım... Kesinlikle Özden Bey banada çok güven veriyor... İnşallah okul kapanır kapanmaz ben de Özden beye ameliyat olucam... Sizi çok geçmiş olsun dileklerim ile.... Çok teşekkür ederim

merhabalar ben bo konuyu arstırmaktayım.bende samatya hastahenesınde calsan bır doktorla gorustum su anda test yaptı sonuçlarını beklıyorum.doktora ve hastahene ne kadar ücret ödediniz acaba özden beye..?

Toplamda 20 bin TL ye anlaştık, özden beye ekstra bir ücret ödemeyeceğim. Hazırlık tahlilleri, ameliyat ve hastane masrafları dahil.

X