Gebeliğe Hazırlık Ocak-Şubat-Mart Bat'ını Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah canım benim inşallah.. ben bat 3. günümde kontrol amaçlı gittim. prolaktinim geçen ay ilaçtan 1 e düşmüştü şimdi 19 çıktı. doktor /buarada başka doktora gittim/ ilaç baskılamış o yüzden 1 olmuş şuan normal dedi. bilmiyorum ne olacak sonumuz. Rabbim yetişsin imdadımıza. çok fazla düşünmek istemiyorum artık prolaktin diye diye kurudum : ) ard arda mutlu olalım inşallah.
inşallah canım benim inşallah.. ben bat 3. günümde kontrol amaçlı gittim. prolaktinim geçen ay ilaçtan 1 e düşmüştü şimdi 19 çıktı. doktor /buarada başka doktora gittim/ ilaç baskılamış o yüzden 1 olmuş şuan normal dedi. bilmiyorum ne olacak sonumuz. Rabbim yetişsin imdadımıza. çok fazla düşünmek istemiyorum artık prolaktin diye diye kurudum : ) ard arda mutlu olalım inşallah.
Cok degisik bir hormon durmadan çıkıyor bu diktorum 8 tablet yazdi bol bol kullanabilirim hamile kaldigim ay prolaktinim 1 den de dusuktu insallah hemen duser ovulasyonun koyulastimi.

Sl
Canim endise etme ovulasyon haftasinda oldugun icin daha cok akintin olucak normalde bende de onceden baslar ve koyu akintim olur sen teste güven koyu oldugu 2 gunu degerlendirsen kafi okadar stres yapma yumurtan catlyincada sulu sekilde devam edicek akintin 2 gune de kesilecek.
Slm canim.masilsin nezamandir giremedim baktim bi ara topigi bulamadim naptin cocuk isini canim

fermante fermante hatta buraya gel daha aktif ovulasyon testi kullanmak istiyorsan
Hee tamam. Tsk.ler.

Merhaba
Ben test yaptim 4.gun boyunca birinde cift cizgiyi gordum ama o gun iliski olamadi malesef :eek:
Resimleri ekleyemiyorum ama anlatayim

10.gün cok hafif belirgin iliski olmadi
11.gün biraz daha belirgin iliski oldu
12.gün koyu cizgi iliski olmadi
13.gün silinmeye basladi iliski oldu
14.gün hafif belirgin
Sanirim 12.gun catladi degil mi yumurtam ve ben kullanamadim.

Hee tamam. Tsk.ler.

Merhaba
Ben test yaptim 4.gun boyunca birinde cift cizgiyi gordum ama o gun iliski olamadi malesef :eek:
Resimleri ekleyemiyorum ama anlatayim

10.gün cok hafif belirgin iliski olmadi
11.gün biraz daha belirgin iliski oldu
12.gün koyu cizgi iliski olmadi
13.gün silinmeye basladi iliski oldu
14.gün hafif belirgin
Sanirim 12.gun catladi degil mi yumurtam ve ben kullanamadim.
Canim koyu gördükten 24 36 saat sonra yumurta çatlar yani 12. Gün lh pik yapmış 13. Siliklesmis ve senin yumurtan 13. Gün çatlamış zaten degerlendirmissin güzel günleri gerisi nasip :)

Merhaba canim bende artik cok nadir giriyorum hamile kaldim düşük yaptim adet gordum bir kez yumurtlama gunumu bekliyorum simdi de canim prolaktin ilaci kullaniyorum bu arada sen nasilsin.
İyiyim canim bende cok gecmis olsun Rabbim saglikli bi gebelik nasip etsin canim bizde buay denedik bakalim tekrar bugun yrn adet gunum bakalim nasipte nevarsa o olcak canim

İyiyim canim bende cok gecmis olsun Rabbim saglikli bi gebelik nasip etsin canim bizde buay denedik bakalim tekrar bugun yrn adet gunum bakalim nasipte nevarsa o olcak canim
Hadi bakalim insallah canim yuzun guler buay bende deniycem carsamba ovulasyon gunum sabirsizlikla bekliyorum bende bana da haber et durumunu.

Hadi bakalim insallah canim yuzun guler buay bende deniycem carsamba ovulasyon gunum sabirsizlikla bekliyorum bende bana da haber et durumunu.
İnsallah canimm daha adet olmadim ama bakalim kesin olurumm ama oyuzden cokta umut etmek istemiyorum haber veririm canim

Cok degisik bir hormon durmadan çıkıyor bu diktorum 8 tablet yazdi bol bol kullanabilirim hamile kaldigim ay prolaktinim 1 den de dusuktu insallah hemen duser ovulasyonun koyulastimi.
Canım mesajı yeni gördüm. Geçen perşembe bat 11 di. O günden itibaren pik yapmıştı 2 gün. 13 ve 14 te baya koyuydu. Ateşimi de ölçtüm. 35,7 den 36,2 ye çıktı. Şuan o seviyede. Haftaya 9 haziran regl günüm. Bakalım kısmet..

Selamun aleykum kızlar uzun zamandır giremiyorum eşim yasaklamıştı çünkü bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim beta hcg degerim adetten 6 gün sonra 782 çıktı sizce düşük mü normal mi

Selamun aleykum kızlar uzun zamandır giremiyorum eşim yasaklamıştı çünkü bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim beta hcg degerim adetten 6 gün sonra 782 çıktı sizce düşük mü normal mi
Canim aleykumselam.
Benimki battan 5 gun sonra 757ydi. Kisiden kise degisir tabi isin icine gec dollenmede girebilir yani normal bence. Ben battan 3 gun sonra baktirdigimda 400 küsürdü. Doktorum 757ye cok cok iyi demisti. Yani kafanin karismasini gerektircek bi durum yok. 15 gun sonra gitsen kalp atisini duyarsin :KK66:

Canim aleykumselam.
Benimki battan 5 gun sonra 757ydi. Kisiden kise degisir tabi isin icine gec dollenmede girebilir yani normal bence. Ben battan 3 gun sonra baktirdigimda 400 küsürdü. Doktorum 757ye cok cok iyi demisti. Yani kafanin karismasini gerektircek bi durum yok. 15 gun sonra gitsen kalp atisini duyarsin :KK66:
Pazartesi gel kan ver tekrar yükselişine bakalım falan dedi hiç baktirmasam daha rahat olacak sanki kafam strese sokuyor bu doktor iyice beni. )) Allah razı olsun canım Rabbim sağlıkla bebegini kucağına almayı nasip etsin amin .

Pazartesi gel kan ver tekrar yükselişine bakalım falan dedi hiç baktirmasam daha rahat olacak sanki kafam strese sokuyor bu doktor iyice beni. )) Allah razı olsun canım Rabbim sağlıkla bebegini kucağına almayı nasip etsin amin .
Amin canim Allah razi olsun darisi sana insallah. Zaten bi hafta beklersen keseyi gorursunuz tekrar gitmene gerek yok bencede kendini strese sokma. Eger lekelenmen falan yoksa bekle derim ben

Bugün adet olmam gerekti ve hala olmadım aslında 3 gün önce olmalıydım bu ay erken yumurtladım ve her ay erken yumurtladığımı anlarım ve erken adet olurum bugün 29gün yani yıllardır hep 26 _-28 gün arası adet olurum çok heyecanlıyım göğüslerin dolgun ve uçları 4 gündür filan çok acıyor hassas acaba :anneadayı:

X