Off diyorum artik... :( daraldim

kadersizkader

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2012
177
9
1 ayi gecti is arıyorum kizlar ama kimse bana geri dönmüyor. Lise buro yönetimi Sekreterlik mezunuyum ayni zamanda aof isletme 2. sinif öğrencisiyim. o kadar yere gittim ki görüşme için ama kimse dönmüyor. telefonda satis isini ben yapamiyorum denedim. onun disinda magazalarda markette flan calismama evliyim diye esim istemiyor aksam 10da eve gelirsin oyle olmaz diyo. napacagimi sasirdim koca cankaya da bi is bulamadim. 10 gune kendi evimizdeyiz insallah eksik bi dunya ama esim calisiyor tek basina. bilenler bilir kacarak evlendigimden dolayi hic eşyamiz yoktu yeni aliyoruz masraf diz boyu. napim kizlar hangi sitelere bakim is icin. uye oldugum o kadar cok site var o kadar basvuru yapıyorum ki. artik bi isim olsun evime destek olayim istiyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba,

Eylul ayındaki kpss başvurdunuz mu acaba? Meslek liseleri ortalama bir puan alarak atanabiliyor bildiğim kadarıyla

Elemanonline diye bir kariyer sitesi var ben oradan çok dönüş aldım ve geneldede kabul edilmiştim
Allah yardımcınız olsun

Son düzenleme:
elemanonline a bakiyorum surekli ama yok olmuyor :KK43: kpss yede basvurmadm esim istemedi baska yere atanirsan napacaz diye maalesef

kardesimle ayni bolum.mezunusunuz.aylarca is aradi konyada.ben baska sehirde internette aradim onun icin.gercekten kismet isiymis nasil aradigini ben biliyorum.en son elemanonlne dan donus aldi suan sigortasiz asgari ucretn yarisi kadr maasla calisiyor 2aydir bosta kalmayim diye.tekrar is ariyoruz.iskur un sayfasinda da acik ilanlar var ordan bakabilirsiniz

arkadaşım artık kaçmış fırsat ama
kpss den başka yere aanmak zorunda değildiniz
puan alıp boş kadrolara göre siz yapıyorsunuz tercihi yani siz ankara dışını yazmazsanız kimse sizi ankara dışına atamazdı

keşke araştırsaymışssınız
bir dahaki başvuruya aklınızda olsun

işkurun sitesinden iş ilanlarını görebilirsiniz, yada doğrudan işkurda danışmanla birlikte size uygun iş seçebilirsiniz.

Ankarada çok iyi marketler var mesela koçtaş falan çok iyi hem hep akşam 10 da dönmüyorsun çiftt vardiya sabah 8-16:30 vardiyasıda var.
Kısmet işi bencede konya ya evlenip ilk geldiğimde deli gibi iş aradım o kadar zor buldumki zamanında burun kıvıracağım yerler bile beni almadı sonra bir süre çalıştım. 5 yıl ara verdim. 2 aydır iş başvurularında bulunuyorum o kadar çok yerden çağrıldımki bir yerde iş başı yaptım ofiste birşey canımı sıktı ayrıldım. Hemen 1 hafta sonr farklı bir yerde başladım daha yüksek bir maaşa. Adamların gözünden anlıyorum hatta beni alacağını. Ya kısmet işi ya da tecrübe diyeyim artık çünkü yaş 35. Pırıl pırıl 25 lik kızlar varken niye beni alıyorlar diye de düşünmeden edemiyorum. Deli gibi iş aradığım dönemler bende 27 idim hiç bir yer dönmüyordu..
Konu sahibi arkadaşım hemen bir yerden başlamalısın.iş yerlerine git cv bırak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eleman online diye bir site var,oraya bak cnm yaa allah kolaylik versin

Yenibiris.com dan da cok donus aldim ben .
Allah kolaylik versin insallah kisa surede bulursunuz .
Umutsuzluga kapilmayin derim

1 ayi gecti is arıyorum kizlar ama kimse bana geri dönmüyor. Lise buro yönetimi Sekreterlik mezunuyum ayni zamanda aof isletme 2. sinif öğrencisiyim. o kadar yere gittim ki görüşme için ama kimse dönmüyor. telefonda satis isini ben yapamiyorum denedim. onun disinda magazalarda markette flan calismama evliyim diye esim istemiyor aksam 10da eve gelirsin oyle olmaz diyo. napacagimi sasirdim koca cankaya da bi is bulamadim. 10 gune kendi evimizdeyiz insallah eksik bi dunya ama esim calisiyor tek basina. bilenler bilir kacarak evlendigimden dolayi hic eşyamiz yoktu yeni aliyoruz masraf diz boyu. napim kizlar hangi sitelere bakim is icin. uye oldugum o kadar cok site var o kadar basvuru yapıyorum ki. artik bi isim olsun evime destek olayim istiyorum :KK43:

iş meselesi biraz nasip işi aslında
bi tanıdık vesilesiyle daha hızlı gelişir
çeevre tanıdık yok mu hiç

yardimci olayim die cv isteyen cv verdigim kimse donmedi

Şu an iş verenlerin istekleri çok fazla
Deneyim, dil, sertifika, diploma vs vs...
Ben üni bitirdim geçen yıla kadar sırf deneyimim yok diye iş bulamadım siz 1 ay olmuş aramaya başlayalı ben 3 yıl aradım
Site tavsiyesi istemişsiniz aklımda olanları yazayım:
Secret cv, kariyer.net, elemanonline, monster (sanırım böyle bir site vardı:44:), yenibiriş.net, careerjet
Kolay gelsin:KK34:

bence de markette falan çalısma yeni evliler içn uygun değil eşinin dediği gbi :26: ama bazı marketler dönüşümlü calıstırıyo 9 saat falan burda isim vermem doğru mu bilmiyorum ama tum turkiye de olan marketler var böyle çalıstıran orda da vardır kesin onlara bakabilirsin :26: ya da evde çocuk bakabilirsin ona izin verir mi eşin

esim izin verir de gencim tecrubem yok o yuzden kimse beni beğenmez o tarz islere de bakiyorum ama kriterler hep baska :KK43:(

X